0
späť
 

diskuze k tématu: Volkswagen Corrado 2.8 VR6

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2007 23:02, RE: ?
marty napísal:
Banda kryplu tady fakt ze jo srovnavejte tady calibru s Corradem Calibra je oproti ni Corradu nic,co tady resite kolik jel,boze kolik jezdite vy dyt 160 je prd.Motor VR6 je unikat pred motorem 1,8t to byl proste klenot,zvuk,sila...kdo ho zkusi nebo se jen sveze nebude uz chtit jiny...a uz nereste naky kolik jel s Fabii na a co tak jel 160....at zije VR6 a clanek super....
Marty, ty si úplná piča vypatlaná a pan Magor Dr., csc., doc. pič., jakbysmet. Běžte raději oba vojíždět vejfuky, tomu rozumíte nejlépe a auta nechte napokoji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.03.2007 08:32, Celica
A co takhle celica 2.0Gti (kulatá mrkačka), panové, měl jsem jí dlouhých 6let a kdyby mě nesestřelil obchodní cestující v pasátu z vedlejší měl bych jí asi i teď.
Kromě destiček oleje benzínu a pneu jsem na ní měnil jen regulátor do alternátoru. Když jsem jí koupil předělal jsem podvozek (tlumiče Koni, stabilizátory). Ta jela, měl jsem přeprogramovanou jednotku, ostřejší vačky. Akorát mi pak papala 10-11. Katalyzátor pryč. Točila se do 9ti tisíc. Na dálnici jsem na rovině přetočil tachometr za 260. Na ní žádnej tuzing, ale jak byli pak hošánci v golfech a pasátech a calibrách překvapený A to byl jenom atmosférickej dvoulitr v základu 122kW 166hp Pravda do 3tisíc se jí moc nechtělo ale od 4tísíc pak gumy jen hořely. Pro mě nejlepší předokolka.
A jel někdo z vás v Mitsubishi 3000GT 4x4 - neskutečný, známej do ní vrazil 3/4mega ale výslednejch 460kw za to stálo, akorát mu za rok zdechnul motor(to se ale není co divit )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.03.2007 13:51, Je to tu zase
Mirda napísal:
A co takhle celica 2.0Gti (kulatá mrkačka), panové, měl jsem jí dlouhých 6let a kdyby mě nesestřelil obchodní cestující v pasátu z vedlejší měl bych jí asi i teď.
Kromě destiček oleje benzínu a pneu jsem na ní měnil jen regulátor do alternátoru. Když jsem jí koupil předělal jsem podvozek (tlumiče Koni, stabilizátory). Ta jela, měl jsem přeprogramovanou jednotku, ostřejší vačky. Akorát mi pak papala 10-11. Katalyzátor pryč. Točila se do 9ti tisíc. Na dálnici jsem na rovině přetočil tachometr za 2...
zase řešíte 160km/h....nakonec to bude za pár měsíců dovolená rychlost. A myslim si, ze se nic nezhorsi. Pokud byla za ery Skodovek 120 a zigulu dovolená rychlost 110km/h, pak za golfu 3 a felicii 130km/h a nakonec za ery focusu2 a golfu5 160km/h, je to zcela adekvatní vyvoji vozidel. Pokud to napalite nekam se skodou 105/120 ve 110, je to to samé, ale spíš jeětě horší než když to naboříte s Focusem2 popř. jiným teď novým autem ve 160....Znam to z vlastni zkusenosti, jake bylo jet se skodou 120 na dalnici 130. To byl zlaty hreb cesty, vyvinou takovou rychlost, vzdycky z kopce na rovnym useku. S Favoritem to pak byla 160, jako u Feldy. Dneska s Mondeem¨bych musel letet 220 aby to bylo neco extra..coz nejezdim, ovsem jestli jedu 130 nebo 160km/h v aute vubec nepoznam.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.03.2007 20:00, RE: Je to tu zase
David napísal:
zase řešíte 160km/h....nakonec to bude za pár měsíců dovolená rychlost. A myslim si, ze se nic nezhorsi. Pokud byla za ery Skodovek 120 a zigulu dovolená rychlost 110km/h, pak za golfu 3 a felicii 130km/h a nakonec za ery focusu2 a golfu5 160km/h, je to zcela adekvatní vyvoji vozidel. Pokud to napalite nekam se skodou 105/120 ve 110, je to to samé, ale spíš jeětě horší než když to naboříte s Focusem2 popř. jiným teď novým autem ve 160....Znam to z vlastni zkusenosti, jake bylo jet se skodou 120 ...
Je to tady už národním zvykem, že když někdo napíše nějaký článek, tak lidi nezajímá, jakou zkušenost pisatel udělal s autem té, či oné značky, nebo na co si dát při koupi tohoto modelu pozor. Prostě se tady objeví dementní rejpálci, kteří se chytí chybiček a nepřesností, které mnohdy nemají na nic vliv a nebo využijí něčí článek k tomu, aby prezentovali svoji oblíbenou značku. To jsou takové ty typické kecy "proč sis raději nekoupil xxxxxxxx, proč sis nekoupil etalon kvality xxxxxx" a další nesmyslné kidy. Nekoupil si to proto, že třeba měl jiný model a udělal s ním dobrou zkušenost a hlavně se mu líbil. Přestaňte tady prostě ostatním cpát svoje bláboly, diskutujte věcně a pište svoje zkušenosti. A jestli někdo jede rychle po prázdné noční dálnici, tak je to jen jeho věc. Já jsem jel po dálnici z Prahy do Plzně v noci 210 a poserte se.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.03.2007 20:06, RE: Je to tu zase
Šakal napísal:
Je to tady už národním zvykem, že když někdo napíše nějaký článek, tak lidi nezajímá, jakou zkušenost pisatel udělal s autem té, či oné značky, nebo na co si dát při koupi tohoto modelu pozor. Prostě se tady objeví dementní rejpálci, kteří se chytí chybiček a nepřesností, které mnohdy nemají na nic vliv a nebo využijí něčí článek k tomu, aby prezentovali svoji oblíbenou značku. To jsou takové ty typické kecy "proč sis raději nekoupil xxxxxxxx, proč sis nekoupil etalon kvality xxxxxx" a další ne...
Někdy mi to tady připadá, jako když někdo ve škole něco opíše a ten kdo nestačil nic opsat, tak je pohoršený nad tím, že tamten opisoval. Ještě, že policajti berou tak málo peněz, kdyby brali víc, tak k nim půjdou ti dementi, co by chtěli, aby se vždy a za každých okolností dodržovala rychlost. Jen si to představte, že by všichni jeli přesně tolik, kolik mají. Byl by to dopravní kolaps! Nikdy by nikdo nikoho nepředjel. Lidi proberte se.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.03.2007 20:53, RE: Je to tu zase
Jíra napísal:
Někdy mi to tady připadá, jako když někdo ve škole něco opíše a ten kdo nestačil nic opsat, tak je pohoršený nad tím, že tamten opisoval. Ještě, že policajti berou tak málo peněz, kdyby brali víc, tak k nim půjdou ti dementi, co by chtěli, aby se vždy a za každých okolností dodržovala rychlost. Jen si to představte, že by všichni jeli přesně tolik, kolik mají. Byl by to dopravní kolaps! Nikdy by nikdo nikoho nepředjel. Lidi proberte se.
A co by ten dopravni kolaps zpusobilo?? Napriklad v Holandsku na dalnici se skoro nepredjizdi, intenzita provozu je neumerne vyssi nez u nas a kolapsy se nedeji. Nerikam, ze tam nejsou zacpy, ale pokud by jezdili jako v Cesku, tak v nich stravi pul zivota...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.03.2007 14:52, RE: Je to tu zase
Krkovicka napísal:
A co by ten dopravni kolaps zpusobilo?? Napriklad v Holandsku na dalnici se skoro nepredjizdi, intenzita provozu je neumerne vyssi nez u nas a kolapsy se nedeji. Nerikam, ze tam nejsou zacpy, ale pokud by jezdili jako v Cesku, tak v nich stravi pul zivota...
Jo, ale Holandsko je Holansko.. Češi sou Češi.. V Holandsku maj velký okna a nikdo do nich nečumí. Tady Ti každej čumí skrz malý okno i záclonu..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 19.10.2007 18:54, Zkušenosti Corrado VR6
Recenze OK. Diskuze, až na pár vyjímek totálně o ničem :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 04.03.2008 17:58, co to má bejt?
Co na tom corradu všichni vidí? Je to pravda trošku upravenej golf, ale pořád je to pro mě golf, navíc už hoodně starej. Hm, jízdní vlastnosti, no nevím, pravda že sem ho nikdy neřídil, ale než v předraženým dvacetiletým vraku rozhodně budu jezdit v něčem novějším a míň debilním. čau.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 16.02.2010 11:58, RE: objektivní
Ondřej napísal:
Abych uvedl vše na pravou míru, tak s Corradem jsem jel na gumách 195/55 R15 zimních. Možná to nebylo jenom 60km/h, ale třeba 80km/h, kdy se začalo auto chovat hodně nejistě, S Fabií jsem si naprosto jist, že jsem jel 160km/h ať se to někomu líbí, nebo ne. Fabia měla obutý 165/?? R14 uplně nový Dunlopy. Pro ty, kteří mi za to přejou smrt předesílám, že to bylo ve 4 hodiny ráno na pražským okruhu u Ruzyně, kde jsou minimálně 3 pruhy, rovina a ani jedno auto kam oko dohlédlo (já jel logicky v pro...
Cau mam prozbu jake nejlepe elektrony a pneumatiky na VR6 DIK. Vrabi
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.10.2011 05:02, RE: co to má bejt?
anonym napísal:
Co na tom corradu všichni vidí? Je to pravda trošku upravenej golf, ale pořád je to pro mě golf, navíc už hoodně starej. Hm, jízdní vlastnosti, no nevím, pravda že sem ho nikdy neřídil, ale než v předraženým dvacetiletým vraku rozhodně budu jezdit v něčem novějším a míň debilním. čau.
Kamaráde kdyby šlo fackovat přes síť tak už ležíš celej fialovej na zemi, v reálu si pls ve vlastním zájmu rozmysli před kym tvrdit o takovýmhle autě s neskutečnou duší že je to debilní dvacetiletej vrak, doufám že si svoje další názory na tento vůz necháš pro sebe
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.