0
späť
 

diskuze k tématu: Život japonských řidičů očima redaktora TipCars.com

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla, japonská vozidla, japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 02.06.2008 20:29, Ani nevím, jestli mě zajímá nějaký vjetnam.
Ale tady vládne cenzůra, a to je horší než HTP.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.06.2008 09:17, RE: Osel
anonym napísal:
No, tak trochu jsem.

Osel
já už vím! Ty seš ten Oslík z pohádky. Když někdo řekne Osliku otřes se, tak s tebe začnou padat Oktávky na hlínách v tédéíčku (červeném) s křídlem a v plný palbě...

co jinak novýho, jak slouží Chevrolety?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.06.2008 12:05, Ceny vozů v JP
Jo jo, Japonci se mají. V nějakém časopise bylo srovnání EVO X s Imprezou STi a byly pod tím i ceny v Japonsku přepočítané na Kč a ty auta tam vycházely na cca 700.000,- To je slušná nabídka.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.06.2008 12:26, Vlaky
Nějak jste se v té chvále na železniční dopravu zapoměl zmínit o cenách jízdenek pro japonce. Vy, jako turista, si na ambasádě mimo území Japonska sice můžete zakoupit "permici", ale ve vnitrozemí Japonska se nedá koupit. Slevy se nedávají v žádné formě a prodávají se pouze one way jízdenky, jejichž cena je astronomická. Takže ona cesta do Ostravy by vás mohla při přepočtu vyjí třeba na 10.000,-Kč.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.06.2008 12:28, Prodej aut
Dalším Japonským specifikem velkých měst jako je Tokio je to, že při koupi auta musíte předložit úřední potvrzení, že pro něj máte garáž. Pokud nepředložíte, tak vám ho prodejce neprodá.
Při cenách za metr2 v tokiu se v tu ránu i obyčejné Suzuki vyšplhá na cenu luxusní limuzíny.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.06.2008 18:48, Japonská doprava
Velmi zajímavý,citlivě napsaný článek.Některé reakce na něj jsou také informativní.Tak to má být,od toho ta diskuze je,něco zajímavého se dozvědět.
Nevím,co má kdo z toho,že reaguje na tak kvalitní texty,jak žák pomocné školy.Autorovi textu o životě japonských řidičů přeji,ať si z negativních reakcí nic nedělá,však se pozná,kolik a co má kdo pod čepicí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 14:13, Malo fotek
Zajímavé, škoda jen, že je k článku připojeno málo fotografií a hlavně popisku. Neznalý člověk nemá moc šanci poznat jaké auta je na fotografii.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 14:39, Jižní Korea
Teď jsem se vrátil z jižní Koreje, kde jsem byl už po 4 a mohu říci, že podle článku je to tam velmi podobné. Jen je tam největší zastoupení spíše velkých sedanů než minivozů. A zastoupené jsou značky Kia, Chevrolet, Hyundai, Honda. Naftové auto žádné a z evropských nejčastěji Mercedes, BMW 5 a výše a Audi A8, ale i těch je tam jak šafránu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.08.2008 07:47, Japonsko
Měl jsem možnost strávit týden v Tokyu a podívat se do toyota aréna (prodej a výstava téměř všech typů aut). zajímavé byly i ceny nových aut, např. RAV 120kW v plné výbavě na načich cca 400 000 Kč atd. Prostě téměř poloviční ceny jako v ČR při průměrném platu cca 52 000 Kč. To je životní úroveň ve srovnání s ČR (co se týká aut), podobné je to s elektrononikou , ale byty jsou drahé, alespoň šetří s půdou a nestaví ohyzdné satelitní sídliště.

Jarda
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.