0
späť
 

diskuze k tématu: Jaké koupit nové auto do 280 tis. Kč?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, japonská vozidla, japonská vozidla, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 05:32, rada
Dobry den. Mam v podstate stejny dotaz jako slecna Petra jen bych dala prednost automaticke prevodovce. Co noveho mi do 300 tisic doporucujete. Libi se mi yaris a Jazz ale nevim jestli jsou k mani s automatem a za kolik?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 11:54, rada
Honda Jazz by měla patřit do užšího výběru,spolehlivost a dobré motory v základní výbavě.Navíc prostorná.Dělá se i s automatem.Nenapadné auto co se nekrade.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 12:00, rada
Milá Petro, včera jsem psal o upřednostnění značky Ford nebo Japonců v kategorii malých vozů a mnoho dalších příspěvků zní také v tomto duchu. Nový Ford Fiesta a sourozenec Mazda 2 , motor 1.4- skvělá volba. Ford má levnější ND a následně i servis, myslím tím garančky. Jinak servis není potřeba, to platí i pro Toyotu Yaris 1.33, Nissan Note (Micra se mi nelíbí). Nebojte se a běžte do Forda nebo do Japonců. Pověry o drahých náhr.dílech dnes v mnoha případech již tak neplatí, nehledě na to, že díky vysoké spolehlivisti je nebudete potřebovat. Ideální volba dle mého je pro ženu automat, ale ty bývají podstatně dražší ( příplatek až 40 000 Kč dle značky). Některým ženám manuál nevadí, ale já už tu kvedlačku nemusím a vůbec mi nechybí. Automat oceníte zejména při popojíždění v kolonách, ve městě, apod. Automat garantuje vždy plynulé svižné rozjetí , nehrozí zhasnutí motoru při rozjezdu na křižovatce, v kopci, vždy po sešlápnutí plynu následuje 100 % rozjezd.
Volba stejně spočívá na Vás. Volte také podle toho, která značka má prodej i servis ve vašem blízkém okolí,i když to není určující hledisko. Přeju hezkou volbu a mnoho šťastných kilometrů ve vybraném autíčku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 12:06, rada
Vzkaz pro Vendulu- automaty u malých vozů nejsou standartní výbavou, jsou vždy za příplatek (jako u mnoha i větších vozů) a mnohdy jsou dodávány jen k určitému modelu nebo k určitému stupni výbavy daného modelu a značky vozu. Příplatek může být i 40 000 Kč. Je dobré si pro bližší informace zajít k prodejci.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 12:29, rada
Pokud by chtěla vozit i kočárek, tak Renault Thalii II ve výbavě Privilege za 229.000,- Kč.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 12:39, rada
To mára: ..... pokud se jí tam ten kočárek přes užší nákladovou hranu vleze
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 12:45, rada
To bob: Náš se vleze i s kolečkama. A ještě zbude místo na nákup. Vyzkoušeno, manželka je z auta nadšená. I výbava je pro popojíždění po městě a okolí dostatečná (okna a zrcátka v elektrice, dálkový centrál, rádio, klimatizace, palubní počítač...). A jede to rozhodně líp než třívalcová Fábie. Jak to bude se spolehlivostí, ukáže čas, nicméně je tam 4 letá záruka. První Thálie patřila mezi to spolehlivější z produkce Renaultu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 14:01, rada
to mára: Tak jestli je z Thálie nadšená tak ji nech někdy povozit v BMW 760Li a uvidíš ten ogazmus.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 14:09, rada
to vasapasa: Sice to není závoďák, ale na 90% jízd po městě a okolí je BMW trochu drahý špás, který nevyužiješ.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 14:19, rada
Vendulo: Yaris se dělá jen s MMT převodovkou (i s volbou sekvenčního řazení) a cena ojetého se pohybuje okolo 250 000, ale záleží ,jestli chcete nové nebo ojeté
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 14:29, rada
např. tady na tipcarsu je SKVĚLÝ Yais i s digitální klimatizací v MMT ale diesel za
270 000
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 16:09, rada
V současné době je nejzajímavější nabídka hyundai i30 s motorem 1,4 v ceně cca 260 tis. Kč s pětiletou zárukou bez omezení km.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 16:54, rada
Pokud chcete špičku za skvělou cenu a hlavně nejbezpečnější vůz ve střední třídě pak jen Megane III hatchback za 299,000,-.Již v základu je mimořádná výbava v provedení 5 dveří nemá konkurenci.záruka při financování leasingem je 5 let na celý vůz tak tady konkurence nemá šanci.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 20:19, rada
No mi rodice si koupili nove Forda Fusion v metalize, ABS airbagy, radio, elektrony s 1.4 motorem. A je vyrobeny v Nmecku. Fabia ma jeden zasadni problem a to je motor, ta 1.2 co si vsichni kvuli ceny kupuji je trojvalec a je priserny. Pokud Fabii tak s 1.4 ctyrvalcem a ta je hodne drazsi. Japonce bych osobne nebral, jsou sice spolehlive, ale kazde auto se pokazi a pak jsou to velke castky za opravy. Korea, no pote co jsem poznal odobne jak pracuji korejci v Hyundai v Nosovivich, zakazal jsem v rodine vsem kupovat cokoliv korejskeho. Francouzi to uz tu bylo receno maji krasny design, ale jsou poruchovi.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 21:55, rada
Doporučuji MAZDU jezdím již 17 let a zatím bez poruchy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 22:12, rada
Tomiku, prominte co je to sekvencni razeni? Rada bych nove a nebo snad jen rok stare.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 22:20, rada
Milá Petro, vyberte si vuz, ktery se vam proste libi, nechte si pak poradit spise jaky motor do nej a mate po starostech. Kupujete-li novy vuz, tak stejne bude v zaruce a nebude co resit. Muzete mit pochopitelne smulu a natrefite na kousek, se kterym se obcas do servisu vydate, ale to neovlivnite. Budete-li se k autu chovat primerene, ono vam to oplati. Rady typu jestli radeji Ford, Skoda, Renault, Mazda atd jsou k nicemu a jen se tim budete zbytecne trapit...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.01.2009 22:33, rada
Mégane sedan - 250 tis, nebo něco menšího do města VW Polo All In – 244 900 Kč, Clio Blue - 200 tis. Z nich bych asi momentálně vybíral já. Všechny tři mají v uvedených cenách klimu, a i s lepším motorem, či výbavou (či metalízou) se vejdete do 280. Dnes není špatných aut, pokud máte normálni nájezd a auto nebude zatěžováno jako firemní, bude Vám každé nové auto dobře sloužit a "neuhoníte" ho. Hlavní je, aby VÁM se dobře řídilo, dobře se v něm cítila, a bylo Vám sympatické. Každému vyhovuje jiné auto, jiné rozložení ovládacích prvků v autě, proto vše řádně vyzkoušejte při testovací jízdě
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.01.2009 09:05, rada
Jsem velmi spokojená se svým Fiatem Punto. Také ho používám jen na cesty do práce, po městě, na chalupu a na dovolenou. Je bezporuchový, za 7 let provozu bylo potřeba vyměnit jen výfuk a brzdové destičky + kotouče kvůli opotřebení. Výhodou je velmi malá spotřeba kolem 5 l/100 km (asi díky nevýkonnému motoru, což mně ale vůbec nevadí). Klimatizaci ale v základní výbavě nemá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.01.2009 11:58, rada
Dobrý den,
vlastním dva roky Toyotu Yaris 1,0 používám ho přesně podle vašeho zadání do práce denně 54km výkendy dovolená auto je spolehlivé a u Toyoty si můžete i porovnat servisní náklady všechny kontroly po 15 000km atd si můžete přečíst cenu přímo v salonu a drahota je stará pověra která dnes neplatí nejezdím pomalu a je třeba brát značkový benzin tak spotřeba je dle informací výrobce 5,4 v létě méně teď je možné koupit i nový motor 1,33 svezte se a uvidíte zkuste taky Hondu JAZZ asi nenajdete lepší v malé kategorii Petr Lexa
reagovať
  1 2 3 4 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.