0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda Superb - jaké jsou první dojmy?

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 17.05.2008 11:17, RE: Grafy
zigi napísal:
No jako prodejci škoda vám tohle určitě věřím...Dealer je opravdu ta nejdůvěryhodnější osoba.
zvu tě na předváděcí jízdu ! ale vlastně radši ne, protože bys musel uznat, že jsem měl pravdu a to by se ti nechtělo )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.05.2008 20:21, 1,4
podivejte se na test 1,4TSI www.motortv.cz, sekce video, má to logiku. Jenom nevím, jak dlouho bude čecháčkům trvat , než jim dojde, že ten motor má smysl. Docela se těším, až to budou dávat do Oct2, motor 1,8 je sice bomba, ale cena už tak ne , zajímavá by mohla být 1,4 (nepotřebuju jezdit pořád na hranici fyzikálních zákonů)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 01.06.2008 00:00, Superb
Je hezkej až na předek chtěli revoluci a vypadá ako jeden z mnoha vozů škoda octávie roomster... no hnus mělo to být fáro
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 15.07.2008 14:54, RE: Docela to jde až na tu zadní část
anonym napísal:
neboj, on na živo není vůbec špatnej. na fotkách to není moc vidět, ale je skoro širší než delší a hlavně v reálu jsou ty zadní světla dost veliký na to, aby na tom autě vypadaly dobře. Když jsem k němu přišel nepřišlo mi to vůbec divný !
Je to zajímavý paradox, na fotkách ten zadek celkem ujde a předek je divnej, ve reálu je to přesně naopak Ty zadní světla připomínají trošku novou lagunu, a hlavně předchozí řadu BMW 3 a hlavně, jsou strašně široká. Na předek se překvapivě dá koukat. Co je nejpovedější, je vnitřek.
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.