0
späť
 

diskuze k tématu: Rodinný vůz do 350 tisíc

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, česká vozidla, francouzská vozidla, japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.01.2007 18:34, RE: a co mazda 626
josefopava napísal:
dalším který se vleze do zadaných podmínek je MAZDA 626 combi..........
a i já začínám mít dojem že temto server financuje koncern....jen se podívejte na tento týden....3koda kam oko pohledí...
mno..je mozne, ze serveru koncern prispiva, ale lidi co pisou poradny jsou vetsinou uplne cizi, aspon ja kdyz jsem sem par poraden psal tak jsem se nesetkal s natlakem co mam doporucit, koneckoncu bych si to naridit ani nenechal, za ty prachy. Ale mozna i proto uz v soucasne dobe nic nepisu Kazdopadne bych roomstera taky moc nedoporucoval, zaprve se mi nelibi, za druhe kdyz muze byt ojetina tak se da koupit neco poradneho, byt kapku starsiho. Za 350tis se da sehnat spousta zajimavych veci,vyse zminovane mondeo je jedna z variant, ale klidne i nejaky Eckovy mercedes, tam se kocarek taky vejde a precejen posez za zamerovacem je o neco prijemnejsi nez v mladoboleslavskem akvarku...kocarek se vejde i do passatu, A6, mazdy6, accordu prakticky cehokoliv normalnich rozmeru. A pokud je v dotazu na prvnim miste bezpecnost tak si tedy radeji poridim mirne jeteho passata nez neco co ma deformacni zonu velikosti vetsi hokejove tasky. (bez ohledu na to kolik vyrobce avizuje pytliku)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 04.08.2007 18:39, KIA ceed SW
Osobně bych si raději něco málo připlatil a koupil KIA ceed SportyWagon s 1,4 motorem 80 kW. Výhody: nový a moderní vůz střední třídy, pěkný design, kvalitní dílenské zpracování, až 7 letá záruka !!! Již v základu nabízí lepší výbavu než domácí vychvalovaná značka.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.