0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia - jak slouží 1,6 MPI?

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 19.08.2008 17:45, RE: schod v kufru
anonym napísal:
Golf od první do třetí a snad částečně čtvrté generace byl zasloužený pojem. Poslední generace byla spíš facelift a téměř všichni konkurenti jsou levnější a nabízejí i něco navíc. Všichni soupeři už nabízejí naftové motory s common rail, VW u dražších modelů také, ale v kategorii Golfu ještě dojíždí prastaré TDi PD, všichni soupeři jsou také větší, na větším podvozku s větším rozvorem. Ostatně německý srovnávací test Golfu a Kia Ceed mluví za vše. A cenový rozdíl je značný! Ostatně brutální prop...
Golf do třetí generace! Čtvrtý už byla mimo a pátá škoda mluvit. A podle obrázků a prvních informací šestá nic krom snížení výrobních nákladů nepřínáší.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.08.2008 14:26, RE: Proč stále Octavia?
anonym napísal:
moje řeč, ať si kdo chce haní octavii jak chce, pokud je majitel spokojený, není co řešit, ne? ;) ..že bych si ji já nekoupil je věc jiná, ale to na spokojenosti majitele snad neubere :D
Kdo konstrukci auta rozumí, po Octavii nešílí, v česku je a asi ještě chvíli bude automobilem číslo jedna. No stále je to lepší než Dacia Logan, která je zas hitem v rumunsku (i když ne zas o tolik, jak s její fanoušci mylně domnívají).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 26.08.2008 15:22, RE: Octavie I. generace koupit v D
anonym napísal:
Na scoutu za 5500 e ve výbavě co v čechách ani neznáme,ale chce to jen čekat na to praví.
Perfektni auta v cenach kolem 4-5tis EU, to jsou vetsinou podvodne nabidky. 2x jsem uz s nimi komunikoval, probiralo se to i tu na tipcars. Vytahnou z tebe prachy a zadne auto nikdy neuvidis. Jinak mam OII kombi Tdi, motor je znamy, takze neni co dodat. Zatim mam najeto malo jen 12500, vsechno slape jak ma nic nikde nedrnca a nic se neloupe. Jen lituji ze jsem si vzal graphite metalizu, sotva se otru o nejaky ker u cesty uz je na tom vsechno videt. Myslim ze svetlejsi laky jsou na tom lepe.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 26.08.2008 15:33, RE: Benzíny
anonym napísal:
Není někdo, zda se budou se do octávek dávat silnější HTPéčka? Nevíte, kolik to bude stát? Jak si pořídit stříbrnou octávii, na hlínách a s křídlem?

Hýky hýk

Osel
Doporucuji navstevu zverolekare, na psychiatra je uz pozde.
reagovať
  1 ... 6 7 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.