0
späť
 

diskuze k tématu: Vybíráme auto pro začátečníky za 30-40 tis. Kč.

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, česká vozidla, japonská vozidla, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 00:58, rada
Já mám papíry taky krtáce. přes inzerát jsem kopil Matiz. Taky Praha a okolí a jsem spokojený. je to malé velké auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 12:32, rada
Kdo vybírá dotazy?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 12:36, rada
Upřednostňujeme bezpečnost, spolehlivost, nízké náklady na provoz i údržbu a zároveň i prostor v kufru Známý mně nabízí Škodu Fabie (r.v. 2001, kombi, 150tis km, servisovaný) za cca 55tis. Kč. Má cenu si připlatit nebo nám bude zpočátku stačit starší a levnější vůz kolem 30-40tis Kč? Jestli chcete výše uvedené a strop je 55 tisíc (odečtěte si náklady na prvotní servis a stejně na těch 40-45 tisíc budete, i když si připlatíte), tak to bude docela problém. Doporučil bych se na koupi vy*rat a ještě pár měsíců šlapal na kole a šetřil. A nebo slevil z požadavků.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 12:38, rada
A ještě off topic: milá redakce, jak moc je těžké zařídit, aby se odstavce dělaly tak nějak automaticky a ne pomocí vkládání různých fičůr do textu? Děkuji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 12:42, rada
Vzal bych to , pro zacatek dobry auto
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 12:53, rada
Vůz dle vašich požadavků je nereálným snem spousty lidí. Zatím jej nikdo nenašel, ale třeba budete první - konečně největším darem všeho lidstva je naděje. Ke všemu v rámci dotazu užíváte v jedné větě antonyma prostorný a fabia.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 14:06, rada
Kam sa daju do fabie vlozit 2 bicykle? Podla mna nerealny dotaz. Ak by ste spustili z tej bezpecnosti, dalo by sa uvazovat o olietanom nezhrdzavenom japoncovi vyssej strednej z konca 90 rokov, ked sa este vyrabali auta. Ale zlavit z bezpecnosti by sa mohlo vypomstit. A tiez to nebude auto moc vhodne na jazdy v meste. Za 45k kupite v tejto dobe dva fakt dobre bicykle, asi by som isiel touto cestou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 14:14, rada
Vlastním zahraniční docela velký vůz, stáří 15 let, podle inzerce jsem našel, že je prodejný za cca 30 až 40 tis. Tedy něco podobného, na co se ptáte. Bohužel, z vlastní zkušenosti tedy vím, že za ty prachy seženete tak akorát šunku, do které budete stále vrážet prachy. Šetřete na něco dražšího. Alespoň za stopadesát.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 14:24, rada
Focus I gen v benzinu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 14:54, rada
Pokud chcete převážet kola nesložená uvnitř auta, před koupí si vyzkoušejte, jestli to je vůbec možné (třeba Fabia má celkem úzký interiér i kufr) a jak je náročné je dovnitř nasoukat. Pokud je ten nabízený kus s motorem 1.4 MPI tak jej dobře prověřte i na diagnostice, dokáže pozlobit (nejen vlastní zkušenost). Nejlepší volnou je 1.4 16V 55kW. Velmi povedený motor. V cenové kategorii do 60 000 místo Fabie bych raději koupil přibližně stejně starou Toyotu Avensis kombi první generace nebo Mazdu 626. S benzínovými motory to jsou velmi povedená a nenáročná auta střední třídy (daleko prostornější, pohodlnější a vybavenější než Fabia). Oproti nerezavějící Fabii může být trochu problém s korozí, ale pokud se to včas podchytí...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 15:33, rada
Pro začátečníky se hledá auto těžko. Nejlepší je asi gumové. Ale vážně, pokud má uvézt dvě kola, tak bych doporučil Citroen Xsara nebo Xantia. Za peníze, které na nákup máte můžete s velkým štěstím koupit slušné auto.Pokud se na něm budete učit řídit, tak počítejte, že dostane zabrat. To jsou další náklady. Pokud vám řízení moc nejde, volte felicii kombi. Auta i díly jsou levné a nebude vás nějaký ten šrám či totálka mrzet.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 16:18, rada
Správně. Jen pokud budou mít velké, ale hodně velké štěstí, narazí za ty peníze na slušné auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 16:24, rada
Po totálce ve Felicii Combi už je skutečně nebude mrzet vůbec nic...To ty velké staré Citroeny dávaji více smyslu. Možná bych k nim přidal i Xsaru Picasso, která již za cca 50.000Kč půjde možná také sehnat ( a možná bude i ve slušném stavu) a kam se jim vejdou i ta kola. Ale zase jako první vůz je to poměrně atypický stroj, na druhou stranu vysoký "dodávkový" posez dodá přehled o tom, co se na silnici děje a jako auto na pohodové výlety to nemusí být špatná volba, když jsme tedy o Citroënů...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 18:50, rada
Ze jmenovaných aut bych nejraději boural ve Fabii, když už na to přišla řeč. Má opravdu tuhou karoserii a na železe u ní nešetřili. Byl jsem dokonce svědkem hrozivého nárazu Fabie 1 combi a kamionu, kdy kamion nedobrzdil (spíš vůbec nebrzdil) a urazil kus zadku plně obsazeného auta. S hrůzou jsem k němu doběhl a čekal to nejhorší, ale kromě totálního šoku posádky neutrpěli žádné zranění. Sice odletěl pořádný kus auta o několik desítek metrů dál, ale prostor pro posádku zůstal téměř nepoškozen. Taky když jsem kdysi hledal orig rádio do Fabie na vrakáčích, viděl jsem pár totálně sešrotovaných kousků. Jeden se asi účastnil pořádné řetězovky, protože měl totálně zmáčklý čumák (téměř nebyl) i zadek a ojetý bok, ale opět byl prostor pro posádku téměř netknutý a na vystřelených airbacích ani nikde jinde ani kapka krve. Dveře šly otevřít bez problémů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 19:10, rada
Pokud Vám nabízí známý auto se servisní historií a poměrně nízkým počtem najetých km /pokud je to pravda/ pak bych asi neváhal ani chvilku. Jste truhlíci a nějaký bazarník vám vnutí nějakou vránu, kterou budete spravovat až do zblbnutí...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 21:52, rada
2-3 kola dovnitr se vejdou do Fiatu Multipla. Pro nas to byla vstupenka do mensich MPV a vzpominame na ni radi......... no jo, spolehlivost nebyla nejlepsi strankou, ale jako prvni vetsi auto pro obouchani to bylo pro manzelku dobry..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.01.2012 22:34, rada
pro pitomce kola se davaji nahoru na zahradku 2 uplne v pohode otazka 10 min
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.01.2012 12:29, rada
za tie peniaze čo máte, možte vyberať iba podľa stavu konkrétneho vozu, takže bude jedno či vyberiete Škodu, alebo Fiat, alebo čokoľvek iné. Počítajte že sa veľa, ale skutočne veľa nahľadáte (v danej cenovej kategórii sa nachádzajú autá po smrti). Doporučím dosporiť aspoň 100 000 Kč a až potom začať pozerať po nejakom aute.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.01.2012 12:48, rada
za nejaky slovensky chytrak
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.01.2012 13:36, rada
Ja by som odporucil Nissan Primera - Liftback, alebo Kombi. Je za dobru cenu, velka a spolahliva. Len ten rocnik by som zmenil z 2001 na trochu nizsie, nie vzdy znamena novsi aj bezproblemovejsi.
reagovať
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.