0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia Combi - s jakým motorem ji koupit?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, vše o spotřebě, česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 16.11.2008 15:16, RE: Výňatek z recenze
Muroň napísal:
Z již neexistující stránky (autotest.blog.cz) jsem si kdysi zkopíroval kus recenze na Polo s 1,2 HTP - autor ji měl z půjčovny. Omlouvám se mu za zveřejnění části jeho textu, ale když je to tak vtipné...
"...Motůrek jak ze zahradní sekačky Bédi Trávníčka se neobtěžoval zrychlovat do kopce a předjížděly mě felicie. Úplně v nervu jsem začal být, když si na mně v kopci kousek před Blatnou zákeřně počíhal rumunský Oltcit. Chybělo málo a zázrak německé techniky druhého tisíciletí by byl deklasován d...
Tak to je pecka, ale zcela vystizne!!! ))))))))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.11.2008 00:00, http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
kos napísal:
Nevím jak vypadá Kylie,ale jestli je stejně tak hezká jak blbá tak to musí být kus. Kamarád měl kdysy půjčovnu a tam samé Favority, měli tam několik totálek při kterých se nikdy nikomu nic nestalo. To je co , to se může C4 jít zahrabat. Osobně bych si nikdy francouze nekoupil, jsou to vyhozené peníze a prodělané gatě. Vlastně jsem koupil Partnera. Ale to byl sňatek z rozumu a auto na práci.
Je vidět, že problematice bezpečnosti aut opravdu rozumíte - to se hned pozná ,-)
PS: Tak jak hodnotíte poměr hezká/IQ?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.11.2008 00:04, RE: Výňatek z recenze
Muroň napísal:
Z již neexistující stránky (autotest.blog.cz) jsem si kdysi zkopíroval kus recenze na Polo s 1,2 HTP - autor ji měl z půjčovny. Omlouvám se mu za zveřejnění části jeho textu, ale když je to tak vtipné...
"...Motůrek jak ze zahradní sekačky Bédi Trávníčka se neobtěžoval zrychlovat do kopce a předjížděly mě felicie. Úplně v nervu jsem začal být, když si na mně v kopci kousek před Blatnou zákeřně počíhal rumunský Oltcit. Chybělo málo a zázrak německé techniky druhého tisíciletí by byl deklasován d...
Muroň umí ,-)
PS: Byla by to docela hodně velká legrace, kdyby to nebyl popis reality (ale i tak jsem se nasmála ..)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.11.2008 02:28, motor
Osobne bych doporucoval motor 1.4 16V s 55kW, pri rozumne spotrebe a dynamice dokaze najet pomerne velkou porci kilometru.
1.2 jakekoliv verzi se radeji vyhnout, sice jede dobre pri rozumnym jezdeni i moc nezere, ale po nadavkach kamaradu mechaniku, kdy resili spoustu problemu s tim ze majitel auto uvaril, ne-li rovnou zadrel, pri pomerne malem najezdu kilometru. Nee velkym obloukem obejit.
Nebranil bych se ani 1.4 Mpi je to zastarala, ale osvedcena konstrukce. Ma sice vyssi povinne ruceni, ale preci jen za tech 40let co se tendle motor ve vetsich nebo mensich modifikacich dela, bude mit vetsinu much vychytanych
Jak psali ostatni neni spatny se poohlidnout se i nekde jinde. Jinak nechapu nektere tady proc maji tendence schazovat mala auta, kdyz clovek kupuje novejsi auto tak vi snad co chce, i kdyz se v nich tolik nevyzna. Treba mu staci male auto. Znam rodinu o 4 clenech kazdej skoro 150 kilo a nemohli si vynachvalit matize jak je to pohodlny auto. A nebylo to o tom, ze by nemeli penize na vetsi. Pritom do nej presedli z facka ktery tak maly neni.
Na co mit velky auto s velkou spotrebou, kdyz kolikrat s tim malym motorem projede benzinu co usetri na povinnym ruceni auta s vetsim. To bylo obrazne receno
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.11.2008 13:37, Současné ceny
gim napísal:
Osobne bych doporucoval motor 1.4 16V s 55kW, pri rozumne spotrebe a dynamice dokaze najet pomerne velkou porci kilometru.
1.2 jakekoliv verzi se radeji vyhnout, sice jede dobre pri rozumnym jezdeni i moc nezere, ale po nadavkach kamaradu mechaniku, kdy resili spoustu problemu s tim ze majitel auto uvaril, ne-li rovnou zadrel, pri pomerne malem najezdu kilometru. Nee velkym obloukem obejit.
Nebranil bych se ani 1.4 Mpi je to zastarala, ale osvedcena konstrukce. Ma sice vyssi povinne ruceni, al...
Momentální cenová nabídka je (a bude..) fantastická, kupovat ojetou fabii za takové peníze je ... málem šílenství!
Včera jsem v jedno nákupním centru viděla nový (100 km najeto) Peugeot Coupe V6 3.0 v plné výbavě s původní cenovkou 1.450.000 kč za aktuálních 690.000 + LCD televizor jako bonus. TO se mi líbí a TAKOVÉ nabídky se ještě rozšíří. V česku to asi nedojde do britského (k jednomu Dodge Avenger druhý zdarma), ale VELMi výhodné nabídky a další PÁD bazarových cen bych očekávala = takže fabii bych v bazaru NEkupovala (větší dražší lepší vybavenější vůz vyjde výrazně výhodněji!)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.11.2008 14:47, S jakym motorem?
Se žádným. Copak, proboha, neexistuje přehršel jinych a lepšich možnosti (počínaje výběhovým Getzem).
reagovať
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.