0
späť
 

diskuze k tématu: Jak jezdí fabia greenline?

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.06.2008 23:20, RE: Cena
anonym napísal:
ty vole jetta, auto s mlhovkama no nekup to. by mně zajímalo, které auta co se u nás prodává mlhovky nemá
Co zeme, to jine provedeni, co de prodava. Pro narocnejsiho zakaznika doporucuji na koupi noveho auta DK, pro mene narocneho, jako jsem ja, BEL (vse bez dane). Od prodejce v CZE radsi nebrat, vse je predrazene, bez ohledu na soucasny smenny kurz CZK/EUR.
Fobie nei spatna, ale je bez ducha, jako cela produkce VW. Doporucuji Toyotu, hodne muziky za malo penez, tedy pokud povazujete auto za spotrebak.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.06.2008 23:39, RE: bez predmetu
anonym napísal:
niekomu asi je..e. To je predsa sialena, za taku malu krabicu pytat tolke prachy!
navratnost po 100 000km???? ha-ha, to uz bude davno predana...., resp. nikdy nekupena :))))))))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 14.06.2008 20:05,
Ty vole tak to beru, až to parknu před knajpou tak se všichni poserou
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 15.06.2008 14:34, RE: Cena
Pepe napísal:
Do pr.dele, Zigi, nes.er mě furt
jaj sry, já na tebe poprvé zapomněl, pak už jsem psal o "lojzovi", ještě jednou sry pepíku ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 15.06.2008 16:31, RE: Zelený podvod
anonym napísal:
Úpravy na převodovce zvýší spotřebu ve městě sníží akceleraci mimo město a malilinko sníží spotřebu na dálnici. Za těch 30tis by bylo mnohem lepší řešení přidat 6 převodový stupeň, ale raději k 1,9. (Octávie 1,9tdi 66kw na trase 50km po okrskách má spotřebu bez problému 4,5l/100km a zelená je jenom barvou laku.
Naprostý souhlas, tříválce (diesel) by měla škodovka vyřadit a raději zlevnit 1.9 a dát jí tu šestku. Stejně budou muset jít z cenou dolů, mluvil jsem s kamarádem (dělá u dealera škody) a novou fabii nikdo nechce (když tak jen kombi). Podle mě za rok půjdou o 10-15 procent ceny dolů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 06:58, RE: Cena
zigi napísal:
jaj sry, já na tebe poprvé zapomněl, pak už jsem psal o "lojzovi", ještě jednou sry pepíku ))
V poho, už jsem si na tohle od tebe zvyknul
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 07:40, RE: Cena
Pepe napísal:
V poho, už jsem si na tohle od tebe zvyknul
Tak to je dobře, nebude tedy problém vrátit se k "českým pepíkům" ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 20:55, RE: Marketingový tah
anonym napísal:
Pouze marketingový tah, jedná se o obyčejné auto, spotreba napr. u motoru 1.4 HDI se pohybuje okolo 4 litrů a nikomu to necpou.
2x firemni 1,4hdi - spotreba 5 az 6,5 l/100. spotreba pod 4l pri normalnim jezdeni je vymysl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 19.06.2008 08:11, To by mě zajímalo...
...kde udělali soudruzi z Boleslavi chybu. To museli dumat fakt dlouho, když se po takovém mozkovém hloubání a dloubání, za cenu neskutečného diskomfortu a zhoršení jízdních vlastností dostali na spotřebu, jakou má můj desetiletý, francouzský, o půl tuny těžší a o půl litru objemnější pekáč...
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.