0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Ibiza 1,9 SDI

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 19.10.2007 20:53, Mufíkovi
Mufíku, taky se přidávám k ..., takže prodej za co nejvíc a kup za co nejméně Hlavně ať dobře slouží. Jinak s ženskýma jsou občas trable, taky znám ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 20.10.2007 06:46, RE: :-)
anonym napísal:
nevím ,co máte proti fabii. já jezdím i 170km za hodinu a že bych po jízdě neslyšel,to jse řict nédá
presne na takovyto styl jizdy a rozene zavodniky je fabia stavena. budu hadat - ma to spotrebu pod 4,5, ze? :)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 20.10.2007 10:43, TDi
Uvažuji o koupi motoru o obsahu .1.9 TDi (81kW) ale nevím která pojišťovna ma nízké povinné ručení.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 20.10.2007 10:47, Punto
No jen k otmu Puntu, ano daji se sehnat do 100 tis, ale pokud se podivate na fotky, stav KM a stav celeho auta tak tam bude cena zrejmne trosku vyssi. Do 100 tis jsem nasle vetsinou bourana, nebo najeto pres 100 tis, nebo totalne bez vybavy, nebo cerne narazniky, nebo odrene atd. Moje auto je bez skrabance, myslim si ze dost atraktivni oranzova barva, zimni gumy, novy desticky, nova vodni pumpa, nove rozvody, 3 dverak vypada o dost lepe jak 5dv. Ale i tak, jde na prodej
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 20.10.2007 10:51, RE: Povinné ručení
anonym napísal:
Tak Punto je pro tebe samotného zbytečný luxus? Vždyť takové auto stojí do 100 000,-Kč, tak to jsi vážně nenáročný, oooh jak ti závidím. Mám auto za 250.000 a není to nic moc, občas si na silnicích připadám jako ta největší socka.
Nevim kolik je vam, ze vam prijde auto za 250 jako pro socky, ale ja jsem stale jeste student, je me 23 a nemuzu si dovolit auto za 250. Az me bude 30 a budu vydelavat dost tak budu treba sdilet vasi ideu. Ale na auto jsme si s pritelkyni pujcili od me mamky a splaceli. Po odjezdu do UK jsem se rozesli a tak se auto prodava, dame penize me mamce a ja si pak za sve koupim neco na popojizdeni po Praze. Myslim si, ze pro samotnou osobu jen na jizdy po Praze je auto za 100 tis dosti zbytecny luxus, hlanve nemam na to prachy, zivot v Anglii neni taky zadarmo ze? Takze to vidim, ze po prijezdu do CR koupim Facko nebo Vectru A v hodne dobrem stavu (chvili to potrva, ale trpelivost prinasi ruze) necham si to tak 2 roky a pak to prodam a koupim za usetrene penize behem 2 leteho zamestanni neco novejsiho.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 20.10.2007 10:53, RE: Anonym, ktery si pripada jako socka
Mart napísal:
Jezisi, to je zase blb !!!

Jinak Martine, taky drzim palce. Hlavne nevybirej Anglicanky, maji vsechny pupek, ale to uz asi vis ))
Jinak k tem anglicankam, jsou to pekny kosti :) zalezi kterou vekovou skupinu vybirate, ale mate naprostou pravdu, jakmile je zenskym tady v Anglii pres 25 tak jsou stihle, ale maji pupek co jim leze z kalhot, ale to neni moje vekova skupina. Holky cca od 16 do tech 22 jsou tady fakt pekny a hodne dost stihly. Me by se libily :) akorat bych asi nesnesl tu ejich povahu. Po 7 mesich tady me spis Anglicani lezou na mozek :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 20.10.2007 10:56, NEbojte se
Jestli se vam bude styskat po Mufikovi a Puntu tak udelam nove story: Mufik a Facko nebo Mufik a Vectra A :) a 1 - 2 roky na to bude story Mufik a nove bazarove auto :) Tak diky vsem za podporu a snad se auto proda. Je me lito ho prodat, protoze se mu vychytali kompeltne vsechny problemy a v tom nejlepsim se prodava, but that´s life.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 20.10.2007 12:38, Ráďa
Jsem dement a podvodníček co neumí řídit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 20.10.2007 13:53, RE: Povinné ručení
mufik.martin napísal:
On ten Wustenrot tak vyhodny zrovna neni. Pocital jsem napriklad na Punto 2000 1.2 8V 44kw, ktery ted prodavam, u Cesky platim 3800 bez bonusu jako novacek, u Wustenrotu bych platil 6720, to je sakra rozdil, ted spocitam na Starou Vectru A 1990 s 2.0 8V 85kw, 115 koní - Triglav 7500, Ceska 8500 a Wustenrot 12600, tak me ukazte, kde je tedy Wustenrot levnejsi kdyz prave oba tyto motory ktere jsem vybral jsou 8V takze maji dosti nizke vykony, takze v cem je tedy vyhoda nizkeho vykonu kdyz zaplatim...
Wustenrot je levná puze pokud jseš z malého města ,auto je letité a s nízkým výkonem,jinak radši jinou pojišťovnu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 21.10.2007 23:45, RE: Povinné ručení
mufik.martin napísal:
On ten Wustenrot tak vyhodny zrovna neni. Pocital jsem napriklad na Punto 2000 1.2 8V 44kw, ktery ted prodavam, u Cesky platim 3800 bez bonusu jako novacek, u Wustenrotu bych platil 6720, to je sakra rozdil, ted spocitam na Starou Vectru A 1990 s 2.0 8V 85kw, 115 koní - Triglav 7500, Ceska 8500 a Wustenrot 12600, tak me ukazte, kde je tedy Wustenrot levnejsi kdyz prave oba tyto motory ktere jsem vybral jsou 8V takze maji dosti nizke vykony, takze v cem je tedy vyhoda nizkeho vykonu kdyz zaplatim...
chevrolet, obsah 3350ccm, r.v. 2006, vykon 138kw, vejdu se tedy u wustenrotu do kategorie 75-140kw, mesto cca 90tis obyvatel, rocni pojistka s bonusem 5670,-. Tady je ten rozdil fakt zasadni.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.