0
späť
 

diskuze k tématu: Renault Mégane II 1.9 dCi

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 01:26,
ta prdel meganu se mi nelíbí. V kombíku je to ale jiná..Jel jsem v 2003 ale 1.5dci a docela se mi to líbylo..tichý diesel, bohatá vybava..Jsem teda zvědav jak dlouho vydrží kamarádovi a kdy přijde nějaká oprava...Jo co se týče řazení po 110000 km tak to je katastrofa!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 06:50, článek
Po delší době hodně kvalitní počtení, díky za něj!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 07:17, kufr
zajímavé je, že místo na zadních sedačkách autor měří podle sebe a kufr podle kočárku a manželky ))).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 07:58, RE: bez předmětu
anonym napísal:
ta prdel meganu se mi nelíbí. V kombíku je to ale jiná..Jel jsem v 2003 ale 1.5dci a docela se mi to líbylo..tichý diesel, bohatá vybava..Jsem teda zvědav jak dlouho vydrží kamarádovi a kdy přijde nějaká oprava...Jo co se týče řazení po 110000 km tak to je katastrofa!
Mein got...líbylo...vím že tu nejsme kvůli stará dobrá češtin, ale to vám to ani trochu netrhá za voko... ) ??? Jinak moc pěkná recenze !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 09:24,
Vyborně napsaná recenze děkujeme.tak a´t megan slouží.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 09:42, Zpetne zrcatko, drnceni plastu
Tenhle problem s mohutnosti zpetneho zrcatka neni ani tak problem zrcatka, jako spise nasich semaforu. Prijde mi, ze pri staveni semaforu a malovani car automaticky pocitali se stresnim oknem, ze ktereho na ty svetla koukas.

Mam cerstve Megana Grandtour a plasty drnci stale. Nevim jak moc u Vas, ale me prijde ze hodne, vypada to ze paulubovka v predni casti pod oknem neni nikde prisroubovana, ale jen lezi na nejake zarazce.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 09:44, recenze
Musím pochválit naprosto perfektní recenzi, co se obsahu i stylu týče...asi takhle by to mělo vypadat...I když jsem takové auto viděl jen zvenku a uvnitř ani neseděl, je mi jasné, že bych si zrovna tohle nekoupil - ze závadami a konstrukčními pochybeními zmíněnými v recenzi bych se u auta v cenové relaci 700t prostě nesmířil. Ani design mě, na rozdíl od autora, nijak neoslovil - kombík je opravdu líbivější. Zaráží mě hlavně, že už člověk 178 cm vysoký si sotva za sebe sedne - já mám 190...a Mégan přeci není žádná taška do města, uvnitř by měl být, vzhledem ke kategorii auta, větší prostor...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 10:00, Ondrej
Měl jsem Megana jako služebku, akorát 1.6 16V. Auto bylo spolehlivé a pohodlné, když jsem ho dostal, mělo najeto pouhých 26tis. km. Překvapilo mě však drnčení plastů, které bych u skoro nového auta rozhodně nečekal. Dále pak výrazné vibrace řadící páky a auto na volnoběh jakoby sebou občas škublo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 10:07, Chvála
Dobrá recenze, jen houšť a větší kapky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 10:07, RE: recenze
stowaway napísal:
Musím pochválit naprosto perfektní recenzi, co se obsahu i stylu týče...asi takhle by to mělo vypadat...I když jsem takové auto viděl jen zvenku a uvnitř ani neseděl, je mi jasné, že bych si zrovna tohle nekoupil - ze závadami a konstrukčními pochybeními zmíněnými v recenzi bych se u auta v cenové relaci 700t prostě nesmířil. Ani design mě, na rozdíl od autora, nijak neoslovil - kombík je opravdu líbivější. Zaráží mě hlavně, že už člověk 178 cm vysoký si sotva za sebe sedne - já mám 190...a Még...
Perfektni recenze, diky za ni.
Mam 1.5 DCI Grandtour a souhlasim se vsim.
Rizeni a razeni bidne, brzdy skvele.

Pristrojovka obcas vrze, ale co vrze neustale je zadni roleta.

reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 11:06, RE: edmund
napísal:
Snížím se na chvíli na Tvou úroveň.
Takže za Tebou je v každým autě místa královsky - sedadlo úplně vepředu. Myslel jsi tím vzdálenost mezi volantem a stydkou kostí, ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 11:13, Megane II Sedan
Zdravím, hezká recenze, osobně jsem taky vlastníkem Meganu II, akorát v Sedanu. V zásadě můžu se vším souhlasit.

S tím odíráním madla dveří od prstenů jste trefil do černýho - taky mám madlo otlučený, furt na to zírám, a nechápu. Teď jste mi otevřel oči.
Sedan a Grandtour mají podvozek prodloužený, takže místa vzadu je v nich podstatně víc.

K té hlučnosti dieslů - myslím, že Renaulťácké jsou po téhle stránce celkem v pohodě. Jasně, benzin je benzin. Ale třeba nedávno mě kolegyně svezla v zánovním Audi A3 TDI a byl jsem docela šokován. Auto je to krásné, kvalita spracování a materiálů je oproti Meganu jiná liga, to jo, ale ten rámus. A to jsem si říkal fajn, motor se zahřeje a bude to klíďo píďo. Celá cesta beze změny, rámus! Ale jinak bych mu neřekl ne...

Vrzání - mně vrže (skutečne jenom trochu) palubovka jenom na nějakém rozbombardovaném povrchu, případně když jdu po dlažbě alá Letná. Jinak mi tam dělá největší bordel uchycení/rám rádio. Nemám továrenské, je dokupované, musím to tam někaj utěsnit.

A k těm servisům - zatím jezdím do autorizovaného (Zličín) a jsem maximálně spokojený. Samozřejmě kromě ceny, ale jinak jednání, úkony na voze, poskutnutí rad/informací, vše na 100%.

A ještě poznámka k výběru - jsem rád, že ještě někdo vybírá auta (i když je to hodně velká investice) na základě citů. Prostě co se mu líbí. Ne co mu doporučí v hospodě, nebo na čem jezdil táta/děda/praděda... , co má nejlevnější náhradní díly, co má nejmenší spotřebu, co je in. Klobouk dolů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 11:29, RE: edmund
David V napísal:
Snížím se na chvíli na Tvou úroveň.
Takže za Tebou je v každým autě místa královsky - sedadlo úplně vepředu. Myslel jsi tím vzdálenost mezi volantem a stydkou kostí, ne?
To by musel sedět na volantu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 11:31, RE: recenze
stowaway napísal:
Musím pochválit naprosto perfektní recenzi, co se obsahu i stylu týče...asi takhle by to mělo vypadat...I když jsem takové auto viděl jen zvenku a uvnitř ani neseděl, je mi jasné, že bych si zrovna tohle nekoupil - ze závadami a konstrukčními pochybeními zmíněnými v recenzi bych se u auta v cenové relaci 700t prostě nesmířil. Ani design mě, na rozdíl od autora, nijak neoslovil - kombík je opravdu líbivější. Zaráží mě hlavně, že už člověk 178 cm vysoký si sotva za sebe sedne - já mám 190...a Még...
Zapoměl jsem na sedan - tahle verze je z celé řady designově nejpovedenější...ale zase se vyrábí v Turecku - toho bych se asi bál...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 11:41, Nájezd
Najeto km při koupi: 139000
Najeto km nyní: 117000

...pán couval?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 11:52, RE: Megane II Sedan
kuko napísal:
Zdravím, hezká recenze, osobně jsem taky vlastníkem Meganu II, akorát v Sedanu. V zásadě můžu se vším souhlasit.

S tím odíráním madla dveří od prstenů jste trefil do černýho - taky mám madlo otlučený, furt na to zírám, a nechápu. Teď jste mi otevřel oči.
Sedan a Grandtour mají podvozek prodloužený, takže místa vzadu je v nich podstatně víc.

K té hlučnosti dieslů - myslím, že Renaulťácké jsou po téhle stránce celkem v pohodě. Jasně, benzin je benzin. Ale třeba nedávno mě kolegyně svezla v zánov...
Tak ja jsem v pripade Megana vybiral take podle citu a uz to vickrat neudelam. Kdyz se na auto divam z okna, tak se mi porad moc libi, ale ja ho chci hlavne ridit a to uz je trochu horsi. Auto je stare 3 roky, ma najeto 56000 km a razeni je strasne !
Co se tyce materialu v interieru, nezdaji se mi prilis odolne proti opotrebeni. Napr. sedacka u ridice uz je docela osoupana, je v horsim stavu nez na predchozi Fabii po 85000 km.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 11:56, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Vyborně napsaná recenze děkujeme.tak a´t megan slouží.
Souhlas, takhle nějak by to mělo vypadat....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 12:06, Chvála
Hezky se mi to četlo a neco jsem se i dozvedel, díky za kvalitní recenzi, posledni dobou jich moc neni...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 12:15, RE: Megane II Sedan
Mart napísal:
Tak ja jsem v pripade Megana vybiral take podle citu a uz to vickrat neudelam. Kdyz se na auto divam z okna, tak se mi porad moc libi, ale ja ho chci hlavne ridit a to uz je trochu horsi. Auto je stare 3 roky, ma najeto 56000 km a razeni je strasne !
Co se tyce materialu v interieru, nezdaji se mi prilis odolne proti opotrebeni. Napr. sedacka u ridice uz je docela osoupana, je v horsim stavu nez na predchozi Fabii po 85000 km.
Ja mel puvodne fabku 120t km a ac jsem se staral a daval pozor, tak sedacka od ridice byla uplne "chlupata od prodreni a zasla, ze to neslo ani vycistit. Asi jsem padl na nejaky spatny kus, radio mi hralo jen na levou stranu, nepomohla ani vymena radia, ani repro (2x reklamovano), razeni jednicky bylo nekdy utrpeni (dle servisu vse v poradku). Megana mam 3 mesice, sedacka je tvrdsi a material se mi zda odolnejsi, razeni je takove zvlastni, prijde mi hlucnejsi nez na fabce a tim ze ma delsi paku i mozna trosku nepresne, ale to muze byt jen subjektivni dojem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.10.2007 13:18, RE: Megane II Sedan
anonym napísal:
Ja mel puvodne fabku 120t km a ac jsem se staral a daval pozor, tak sedacka od ridice byla uplne "chlupata od prodreni a zasla, ze to neslo ani vycistit. Asi jsem padl na nejaky spatny kus, radio mi hralo jen na levou stranu, nepomohla ani vymena radia, ani repro (2x reklamovano), razeni jednicky bylo nekdy utrpeni (dle servisu vse v poradku). Megana mam 3 mesice, sedacka je tvrdsi a material se mi zda odolnejsi, razeni je takove zvlastni, prijde mi hlucnejsi nez na fabce a tim ze ma delsi paku...
To razeni je podivne. Kdyz preradim, ozyva se cvaknuti (jako kov na kov), drahy jsou podle me prilis dlouhe a nepresne. Mozna je to u Francouzu normalni, ja si na to ale nikdy nezvyknu.
U Fabie jsem mel problem jen s razenim zpatecky, ale to mam vlastne i ted, vy ne ??
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.