0
späť
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu vozů Renault?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.07.2007 23:35, RE: Ano-Ne
anonym napísal:
Dobrý den,
Prosím můžete mi poradit? Rád bych si koupil Renaulta Megana hatchback v benzímu 1,6 16V nebo 1,4 kolem roku 2003 až 2004.
Renaulta jsem již měl a žádnej větší problém nenastal, ale tohle se samá elektrika.
Díky.
Renault ne.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 13.09.2007 22:43, RE: Re:Němce ne!
Pheela napísal:
Nechápu jak někdo může říct "němce nikdy!", to musí být opravdu laik.Když sem měl Lagunu II, kterou sem mimochodem prodal po půl roce, tak všichni zaměstnanci v servisu Renault dojižděli Golfama a Passatama.Takže Renault u nikdy, kromě toho, že servisy jsou v čechách na hovno, jsou i Renaulty motory na hovno, zejména diesely, kterému odchází turbo.Jestli můžz doporučit koupil sem si úplně noveho M-B E320, ale přímo v mercedesu v mnichově, a je to nádhera, manželka má VW Tuarega, a taky naprostá ...
A Touarega by si ľudia mali kupovať kde? Tiež v nemecku? :O)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 13.09.2007 22:48, S dešťěm bez čelního skla...
Anonym napísal:
Jsem vlastíkem Renult Kangoo, rok výroby 97 , s obsahem 1,2 , .měl jsem tu čest se stát majitelem jednoho z prvních R Kangoo v ČR. Moje zkušenost je taková, že jsem byl zaskočen tím, jak na mojem voze po velmi krátké době jsem musel měnit čelní sklo. I menší kamínek který odlítnul od oprotijedoucího vozidla , vždy zanechal nepěknou prasklinu. Dnes mám už nové čelní sklo a to páté i ono už má pár prasklinek. Při výměně v servisu jsem se zeptal , kde se stala chyba ,bylo mi odpovězeno, že ...
..jsem přesvědčen, že býti to Oktávka, nebo Golf nemáš uvnitř ani kapičku! ŽE? To co jsi tím říci chtěl??? Proboha! Kamarád měl Fabču z prvních měsíců výroby a měl vodu v ní po každém dešti ač se všema oknama!!!
reagovať
  1 ... 11 12 13




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.