0
späť
 

diskuze k tématu: Renault Safrane 3.0 V6

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 19:18, RE: volha
tomas napísal:
Moje volha je stokrát spolehlivější, než tohle. Neměnil bych.
ty si fakt delas prd*** jestli je ta tva volha spolehlivejsi, tak to bych chtel videt... kazdopadne, tohle je vuz, ktery v dnesni dobe neni moc drahy (servis, to je vec jina) a dokaze delat skvelou reprezentaci a pohodli. Jestli je Safrane poruchovejsi, tak je to diky komfortu, ktery nabizi cestujicim, coz se v dnesni dobe o ty volze rict neda... tu si srovnej treba s MB1000... tyhle prispevky me fakt dostavaj...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 19:42, RE: !!!
petr napísal:
Koukám že pán Zby je znalec či škodovkář??!!néví jak přišel na to,že to byli nejhorší auta vůbec??XM bylo např. auto roku 1989 a svezení v ní bylo a v pěkném kousku i dnes super!!bohužel dnes mají tyto auta již 300tis a více,což na udržovaný kus pořád není mnoho,jestli jste někdy jeli v ochcávce s těmito km.,hrůza!!!chrastí tam ůplně vše a zahřátý zázrak Tdi startuje tak 3.min.,Peugeot 605 je to stejné,taxikáři na nich mají nalitané strašné km. a aspoň se dá sednout i dozadu aniž bych musel mít ...
Jsi zaujatej blbec. Je tu spusta lidí, kteří čtou o autech jež nemusí a přesto si tu neulevují. Takže prosím trochu tolerance.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 21:31, Omluva
Omlouvám se za překlepy, pokusím se to po sobě číst a začnu psát s diakritikou. Tak ješte jednou sorry všem. Jinak ještě sorry, že jsem psal co mám za auto a jaké máme v rodině, mělo to vždy být jenom jako přirovnání, ne jako vytahavání (ono taky není s čím se vytahovat). Jinak k tomu dotazu TDI co je to za auto, bylo to Toledo TDI 81kw 110 koní. Jinak 605 a XM pokud jsou v dobrém stavu, tak jsou to i dnes výborná auta, takže určitě ne pomsta z francie. Jako pomsta bych považoval spíše nové francouze, u kterých je problém s elektrikou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 21:34, RE: volha
tomas napísal:
Moje volha je stokrát spolehlivější, než tohle. Neměnil bych.
nahodou, celkem v poho vtip
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 21:34, RE: volha
tomas napísal:
Moje volha je stokrát spolehlivější, než tohle. Neměnil bych.
nahodou, celkem v poho vtip
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 21:39, RE: pro martin.mufik
SY35 napísal:
Trochu legrace, kritizuješ překlepy a neumíš napsat "příspěvek", hahaha.
Stydím se
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 21:52, RE: Omluva
mufik.martin napísal:
Omlouvám se za překlepy, pokusím se to po sobě číst a začnu psát s diakritikou. Tak ješte jednou sorry všem. Jinak ještě sorry, že jsem psal co mám za auto a jaké máme v rodině, mělo to vždy být jenom jako přirovnání, ne jako vytahavání (ono taky není s čím se vytahovat). Jinak k tomu dotazu TDI co je to za auto, bylo to Toledo TDI 81kw 110 koní. Jinak 605 a XM pokud jsou v dobrém stavu, tak jsou to i dnes výborná auta, takže určitě ne pomsta z francie. Jako pomsta bych považoval spíše nové fran...
všude ve všech autech tady pořad stejné dokola dokola dokola na vše pořad stejne recenze takže se stejne nic nedozvíš!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 23:12, RE: Omluva
mufik.martin napísal:
Omlouvám se za překlepy, pokusím se to po sobě číst a začnu psát s diakritikou. Tak ješte jednou sorry všem. Jinak ještě sorry, že jsem psal co mám za auto a jaké máme v rodině, mělo to vždy být jenom jako přirovnání, ne jako vytahavání (ono taky není s čím se vytahovat). Jinak k tomu dotazu TDI co je to za auto, bylo to Toledo TDI 81kw 110 koní. Jinak 605 a XM pokud jsou v dobrém stavu, tak jsou to i dnes výborná auta, takže určitě ne pomsta z francie. Jako pomsta bych považoval spíše nové fran...
To je v pohodě,ale nechci všude číst,že máte tdi toledo....a taky prosím změn styl...rozumuješ a píšeš jako nějakej teploušek...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 22.02.2007 01:21, ředitelův pláč
To z tím pláčem jste si možná špatně vysvětlil- to byly slzy štěstí
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 22.02.2007 08:54, Renault
krutibrk napísal:
To z tím pláčem jste si možná špatně vysvětlil- to byly slzy štěstí
Nepochybuji, že tento renault pohodlné auto. Stejně bych si ho ale nekoupil. Zkusili jste nekdy Ford Mondeo?? Nejlépe po faceliftu v roce 2003? Mondeo bych charakterizoval asi jako levnejsi BMW 5 s předním náhonem a levným provozem. Renaulta znam pouze lagunu poslední řady. Auto je vcelku pěkné ale jízdní vlastnosti v zatáčkách tak pěkné nejsou. Nechápu lidi, kteří si koupí Octavii Tour - ojetou za 300.000.- když můžou mít za stejnou cenu Mondeo, které je je někde jinde o 2 třídy....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 22.02.2007 08:55, RE: Renault
Dave napísal:
Nepochybuji, že tento renault pohodlné auto. Stejně bych si ho ale nekoupil. Zkusili jste nekdy Ford Mondeo?? Nejlépe po faceliftu v roce 2003? Mondeo bych charakterizoval asi jako levnejsi BMW 5 s předním náhonem a levným provozem. Renaulta znam pouze lagunu poslední řady. Auto je vcelku pěkné ale jízdní vlastnosti v zatáčkách tak pěkné nejsou. Nechápu lidi, kteří si koupí Octavii Tour - ojetou za 300.000.- když můžou mít za stejnou cenu Mondeo, které je je někde jinde o 2 třídy....
A to samé s Renaultem.....nejporuchovější francouz....z francouzu jenom citroeny, ikdyž taky jen kvůli vzhledu.......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 23.02.2007 18:19, RE: Renault
Dave napísal:
A to samé s Renaultem.....nejporuchovější francouz....z francouzu jenom citroeny, ikdyž taky jen kvůli vzhledu.......
Měl sem v rodině asi tak přibližně 152000000000 renaultů a nikdy se s nimi nic nestalo. Nemůžeš hodnotit renault jenom podle tvý blbý zkušenosti s renaultem. Já dělám bouraný renaulty tak vim vo čem mluvim. Měli jsme už Safrana, 19 chamada, Mastera, Clio, Lagunu, Megana a Scenika. A to několik od každého typu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 18.03.2007 16:26, RE: Renault
Dave napísal:
Nepochybuji, že tento renault pohodlné auto. Stejně bych si ho ale nekoupil. Zkusili jste nekdy Ford Mondeo?? Nejlépe po faceliftu v roce 2003? Mondeo bych charakterizoval asi jako levnejsi BMW 5 s předním náhonem a levným provozem. Renaulta znam pouze lagunu poslední řady. Auto je vcelku pěkné ale jízdní vlastnosti v zatáčkách tak pěkné nejsou. Nechápu lidi, kteří si koupí Octavii Tour - ojetou za 300.000.- když můžou mít za stejnou cenu Mondeo, které je je někde jinde o 2 třídy....
a vis proc si nekoupi to mondeo? protoze v nafte se ti to bude sr*t a sr*t a sr*at.... se podivej kolem sebe. Mozna na to co mas v garazi, kdyz o tom tak pises... obcas mrkni do zpetnyho zrcatka, jak se za tebou vali cernej kour. Ty motory v Monedu stojej za houby, proto si radeji kazdej koupit Tour, kde to TDi je preci jen spolehlivejsi. Ford uz hodne dlouho bojuje se spatnyma naftakama, ted v poslendi dobe je to lepsi, ale i to mondeo dokaze dost potrapit...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 18.03.2007 16:28, RE: volha
Schmeichel napísal:
nahodou, celkem v poho vtip
uzasnej :o)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 04.03.2008 18:26, RE: ?????????
zby napísal:
Jo a ještě jsem zapoměl Hyundai Sonata. Korejská pomsta.
no já bych věděl zase o německý pomstě. MB E 320 CDI rv.05 :-!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.08.2008 09:45, RE: dobrá recenze
Taurus napísal:
image značky Škoda??? ))) tak to slyším poprvé...
se zeptej u nás v hospodě... nic nemá na oktávku "ftédéíčkupyčocojedeza4nasto"
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.