0
späť
 

diskuze k tématu: Renault R5 - jaká je starší hračka do města?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.03.2008 23:06, RE: R5
anonym napísal:
A jak víš,že se snažil?? Mluvil jsi s ním potom? Třeba jen maličko zaspal při tom rozjezdu. Nebo se prostě jen rozjížděl běžně tak jak se rozjíždí a tys měl pocit,že s tebou závodí. Vykřikovat tady-ujel jsem tomu nebo tomu je o ničem. Nikdy nevíte jak moc se ten druhý snaží a jestli se vůbec snažit chce. Plno lidem možná dochází,že normální silnice není závodní dráha a závodit na světlech-to je hodno tak možná puberťáků.
lopato nemels tak nekecej, mel jsem r5 gt-turbo a potom clio 1,8 16v a reknu ti R5-ka zrychlovala vice
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.03.2008 23:06, RE: R5
anonym napísal:
lopato nemels tak nekecej, mel jsem r5 gt-turbo a potom clio 1,8 16v a reknu ti R5-ka zrychlovala vice
jo a obsah byl 1,4 ty lopato
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.03.2008 08:03, RE: Pro redakci
anonym napísal:
Přesně tak-nesnášim tyhle lidi.Sám nic nenapíše ale kritika to jim jde.Když budou všichni jako tento chytrák tak si moc nepočtem!
Díky za recenzi
Ale na druhou stranu - když to neumí, tak se do toho alespoň nes.rou. Ona trocha soudnosti a méně sebevědomí by někdy (není to zrovna tenhle případ) autorům neškodila. Btw - renovaných divadelních, literárních kritiků je ažaž, a taky nikdy kromě kritik nic nenapsali, ale jako kritici jsou dobří. Takže klídek
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.03.2008 09:50, Jedině škoda
No nenapadá mě nic chytřejšího než napsat, že nejlepší je Octávka v TDi, protože ten božský krouťák vodcpodu nenahradíš, na hlínách a ve stříbrné metle. Taky žere 3 litry na 200 km. Ale není to k tématu, nevadí?

Osel
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.03.2008 10:50, RE: Jedině škoda
anonym napísal:
No nenapadá mě nic chytřejšího než napsat, že nejlepší je Octávka v TDi, protože ten božský krouťák vodcpodu nenahradíš, na hlínách a ve stříbrné metle. Taky žere 3 litry na 200 km. Ale není to k tématu, nevadí?

Osel
nevadí! Super! Jsem stéjného názoru!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.03.2008 17:49, RE: auto ma svoju R5 rad :-)
anonym napísal:
Priatelia, ak zohľadníme že autor má svoju R5-ku naozaj rád, myslím že táto recenzia bola príjemným spestrením a malou nostalgiou :))) Tiež som chvíľu jazdil s R5 a aj keď ho nepovažujem za super auto, svoje čaro mal...
No ja som teraz kúpil R5 1,1 benz. ale strašne žerie a ide benzín do výfuku, neviete, čo by mohlo s tým byť? Taktiež trhá motorom. Tlaky vo valcoch sú OK, sviečky nové. Ď
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 30.03.2008 16:39, RE: R5
anonym napísal:
Pane vy jste v.ů.l:o)Mám Renault express,prakticky shodné auto,jen s motorem 1,9D najeto 340000km a v klidu se vlezete do 5l.Skvělý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou.Dálnice v pohodě 4-4,5.Naopak je to vynikající auto na hraní,protože i těch pár kW bohatě stačí na lehkou karoserii a proto je spotřeba tak nízká.Nechápu proč cpát peníze do přetechnizovaných aut,kde se oprava i jednoduché závady vymrští nad cenu tohoto auta.Jen bych věnoval větší pozornost na korozi lemů a podlahy,pokud auto není...
Naprosto souhlasím s autorem recenze,vlastním již 7 let R5 14 benzín, r.v.86,se kterým jsem najezdil 118000 km teď má 252000km,mimo běžných spotřebních záležitostí(brzdy,olej,výfuk,svíčky filtry,atd) což je naprosto běžná věc u každého auta,pouze ceny jsou srovnatelné s favoritem,jsem za celou dobu měl pouze jedinou vážnější závadu,odešlo vodní čerpadlo,které jsem sehnal na inzerát za 300kč.Akceleraci za nějak výraznou sice rozhodně nepovažuji ale auto zato slušně drží v zatáčkách.Spotřeba,se dlouhodobě pohybuje okolo 6,5-7,5l. ale jezdím dost po městě.Až na několik míst na prahu a lemech blatníků auto téměř nekoroduje,například o 10 let mladší felície můžou jen závidět,podotýkám že stojí stále venku a jezdí v létě i v zimě.Už bych ho dal pravděpodobně dávno pryč ale stále naprosto spolehlivě jezdí,brzdí a startuje za každých podmínek mne doveze kam potřebuji což si velice cením
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.03.2008 07:14, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Tak jste prostě řidičské prase, protože znám hned několik lidí, co se zajetým (dvakrát podtrženo) HéTépé jezdí někde okolo 6 litrů. Sbohem !
znáte lidi, co Vám tvrdí (stokrát podtrženo), že jezdí okolo 6litrů! Musím se k tomuto faktu vyloženě přiklonit-já tu potvoru mám jako služební, čili tu spotřebu ani tak neřeším, ale je to pravda-žere jako kyselina a nejede! Kolega má taky HTP ale snad nějakou silnější o nějakej ventil, a tomu to šlape kapinu líp, a o něco míň to žere. Já si myslím, že ten motor je pro jinak celkem dobrou fábku úplnej šit. Slabej hajzlík, tak leda pro nějakou bábovku do centra.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.03.2008 21:02, RE: R5
anonym napísal:
A jak víš,že se snažil?? Mluvil jsi s ním potom? Třeba jen maličko zaspal při tom rozjezdu. Nebo se prostě jen rozjížděl běžně tak jak se rozjíždí a tys měl pocit,že s tebou závodí. Vykřikovat tady-ujel jsem tomu nebo tomu je o ničem. Nikdy nevíte jak moc se ten druhý snaží a jestli se vůbec snažit chce. Plno lidem možná dochází,že normální silnice není závodní dráha a závodit na světlech-to je hodno tak možná puberťáků.
Bylo jasně vidět, jak při každém zařazení se vzepnul jeho předek, měl jsem ho vedle okýnka. Neměl odvahu vytáčet motor do vysokých otáček, řadil vždy dřív než já. A když jsem v osmdesátce sundal nohu z plynu, tak mě předjel, přestože pak musel hned brzdit do odbočky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.03.2008 21:05, RE: Pro redakci
Pepe napísal:
Ale na druhou stranu - když to neumí, tak se do toho alespoň nes.rou. Ona trocha soudnosti a méně sebevědomí by někdy (není to zrovna tenhle případ) autorům neškodila. Btw - renovaných divadelních, literárních kritiků je ažaž, a taky nikdy kromě kritik nic nenapsali, ale jako kritici jsou dobří. Takže klídek
Souhlas - kritik říká, jak by to udělal, kdyby to sám uměl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.03.2008 21:07, RE: auto ma svoju R5 rad :-)
anonym napísal:
No ja som teraz kúpil R5 1,1 benz. ale strašne žerie a ide benzín do výfuku, neviete, čo by mohlo s tým byť? Taktiež trhá motorom. Tlaky vo valcoch sú OK, sviečky nové. Ď
Co takhle zaseklý sytič?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.04.2008 12:22, RE: nema konkurenciu
anonym napísal:
No, autor ma svoje auto evidentne rad, ale vety typu, ze auto nema na krizovatkach konkurenciu atd atd...sa divim, ze Renault vyraba nove Clio a nie stale R5, ked je taka super
Neviem ci autor na inych autach nejazdil, ked je z rej R5 taky nadseny. Beriem, ze je to na svoj vek v pohode priblizovadlo, ale v tej recenzii mi chyba trochu viac objektivnosti...
Mám R5 GTE 69 kW, snížený podvozek, 13 kola a s tou váhou opravdu vyjíždím z křižovatky první. O tm, že na dálnici mají silná auta navrch, ale to až ve vyšších rychlostech, kde R5 díky malé hmotnosti přestává sedět, ale pokud vím, máme omezení 130/h.
A to auto opravdu moc nehnije, verze GTE a GTT má navíc platové lemy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.06.2008 10:26, RE: R5
anonym napísal:
A jak víš,že se snažil?? Mluvil jsi s ním potom? Třeba jen maličko zaspal při tom rozjezdu. Nebo se prostě jen rozjížděl běžně tak jak se rozjíždí a tys měl pocit,že s tebou závodí. Vykřikovat tady-ujel jsem tomu nebo tomu je o ničem. Nikdy nevíte jak moc se ten druhý snaží a jestli se vůbec snažit chce. Plno lidem možná dochází,že normální silnice není závodní dráha a závodit na světlech-to je hodno tak možná puberťáků.
ty si kokoti hlava zamrzlá závidiš že někdo někoho předjede právě ty si byl asi ten kokot v té audině co??? a si nasraný že tě bouchl takový malý zmrd o kterym nic neviš...
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.