0
späť
 

diskuze k tématu: Svižné hatchbacky

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla, německá vozidla, japonská vozidla, americká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 30.08.2007 19:19, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Ale čtenář chtěl svižné auto, čím asi nemyslel nějakou šetnáctistovku...
Myslím že hodně svižná 1.6 16V je citroen SAXO VTS to je taková splašená kabelka a za celkem přijatelný peníz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 30.08.2007 20:21, Seat Leon
Z vlastní zkušenosti bych doporučil Seat Leon 1.6. To auto nemělo chybu. Měl jsem ho radši než Leona druhé generace.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 30.08.2007 21:40, Fiat Bravo 2.0 5V
anonym napísal:
Z vlastní zkušenosti bych doporučil Seat Leon 1.6. To auto nemělo chybu. Měl jsem ho radši než Leona druhé generace.
Za 100 litru se da sehnat buď Fiat Bravo 2.0 5 valec 110kw nebo z Deutschlandu Punto II HGT,obojí v luxusním stavu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 31.08.2007 07:14, Tazatel
Nechci se tady někoho dotknout, ale tazatel David Hrdlička se ptá na určité spektrum vozů, které si sám vybral a k nim by se rád něco dozvěděl, ale plno lidí mu musí nabízet auta ( které ho nezajímaj ) typu AR 145, Fiat Bravo, Nissan Almera...atd, proc?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 31.08.2007 09:05, RE: Tazatel
zigi napísal:
Nechci se tady někoho dotknout, ale tazatel David Hrdlička se ptá na určité spektrum vozů, které si sám vybral a k nim by se rád něco dozvěděl, ale plno lidí mu musí nabízet auta ( které ho nezajímaj ) typu AR 145, Fiat Bravo, Nissan Almera...atd, proc?
pan tazatel si vybral i A145
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 31.08.2007 09:09, RE: Tazatel
zigi napísal:
Nechci se tady někoho dotknout, ale tazatel David Hrdlička se ptá na určité spektrum vozů, které si sám vybral a k nim by se rád něco dozvěděl, ale plno lidí mu musí nabízet auta ( které ho nezajímaj ) typu AR 145, Fiat Bravo, Nissan Almera...atd, proc?
Třeba proto, že ta Almera ve verzi 1,6 SR strčí při jízdě do kapsi všechny ty Astry, Mégany a ostatní obyčejné kompakty.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 31.08.2007 10:39, RE: Tazatel
anonym napísal:
Třeba proto, že ta Almera ve verzi 1,6 SR strčí při jízdě do kapsi všechny ty Astry, Mégany a ostatní obyčejné kompakty.
Jej, nevšiml jsem si, že v součtu má i AR 145, za což se omlouvám :o)

To Anonym: To ale třeba nikoho nezajímá, že Almera 1.6SR strčí do kapsy ostatní hatchbacky, tazatel má otázku na určité vozy a nezajímají ho kecy o Almeře...atd.
To máš jako bych se zeptal na hrušky a svou inteligencí bys začal mlet cosik a jablkách
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 31.08.2007 11:10, RE: Tazatel
zigi napísal:
Jej, nevšiml jsem si, že v součtu má i AR 145, za což se omlouvám :o)

To Anonym: To ale třeba nikoho nezajímá, že Almera 1.6SR strčí do kapsy ostatní hatchbacky, tazatel má otázku na určité vozy a nezajímají ho kecy o Almeře...atd.
To máš jako bych se zeptal na hrušky a svou inteligencí bys začal mlet cosik a jablkách
No nevím, ale v poslední větě tazatel napsal, že ho už nic jiného moc nenapadá. Určitě je pro něj Almera zajímavou variantou, kterou by měl taky zvážit. Já se taky přidám a doporučil bych i Fiat Bravo r.v. 1998 a novější s motorem 1.6. Kombinací cena-výkon mi přijde jako velmi dobrá alternativa.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 31.08.2007 11:22, RE: Fiat Bravo 2.0 5V
anonym napísal:
Za 100 litru se da sehnat buď Fiat Bravo 2.0 5 valec 110kw nebo z Deutschlandu Punto II HGT,obojí v luxusním stavu.
Ty 5-ti válce mají dobrý zvuček
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 31.08.2007 11:39, RE: Tazatel
zigi napísal:
Jej, nevšiml jsem si, že v součtu má i AR 145, za což se omlouvám :o)

To Anonym: To ale třeba nikoho nezajímá, že Almera 1.6SR strčí do kapsy ostatní hatchbacky, tazatel má otázku na určité vozy a nezajímají ho kecy o Almeře...atd.
To máš jako bych se zeptal na hrušky a svou inteligencí bys začal mlet cosik a jablkách
Zigi,nezapomínej na ty Alfy
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 31.08.2007 18:28, výběr
Focuse neznám. Osobně bych si ho nekoupil ale to je moje věc..Astra II.generace. a to 1.6 nebo 1.8 v té sportovnější verzi se mi líbí ale pro spolehlivost bych do ní nešel...Nissan at almeru nebo primeru( tu mám ted) bych si taky po zušenostech nekoupil...Bral bych Hondu 1.6 nebo 1.5 Vtec r.v 96-97 nebo pokuid něco hodně spolehlivého, celkem svižného ale i trochu větších tak Toyotu carinu r.v. cca 97 2.0i 16V bohužel 1.8 16V se těžko shání..Možná bych pouvažoval o Roveru 400 jsou pohodlnější než hondy a za dobré ceny.Horší je to s dílama.Nic jiného mě ted nenapadá...Dostupnost dílů pro japonce je dobrá a není drahá! Opak je prostě blábol..Co je drahé a to když sháníte nějakou lištičku v orig. servisu tak to je pak pecka ale běžné věci jako blinkry,světla,narazníky, ramena, tlumiče atd. je to v pohodě..Libor
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 01.09.2007 15:34, RE: bez předmětu
David V napísal:
Souhlasím, taky bych to tak z nabízených alternativ viděl. Určitě bych měl sklony se vyhnout motoru X16XEL od Opelu (1.616V), těch případů spotřeby oleje z okolí pár znám.
chtělo by to trochu číst, protože olej unikal u F-ek, u G-ček už byl motor konstrukčně upraven a únik oleje už nikdy víc
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 01.09.2007 21:25, RE: výběr
anonym napísal:
Focuse neznám. Osobně bych si ho nekoupil ale to je moje věc..Astra II.generace. a to 1.6 nebo 1.8 v té sportovnější verzi se mi líbí ale pro spolehlivost bych do ní nešel...Nissan at almeru nebo primeru( tu mám ted) bych si taky po zušenostech nekoupil...Bral bych Hondu 1.6 nebo 1.5 Vtec r.v 96-97 nebo pokuid něco hodně spolehlivého, celkem svižného ale i trochu větších tak Toyotu carinu r.v. cca 97 2.0i 16V bohužel 1.8 16V se těžko shání..Možná bych pouvažoval o Roveru 400 jsou pohodlnější než...
Když už zmiňuješ Rover tak 200 1.6. 82kW,trhač asfaltu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 02.09.2007 11:05, Alfa
Nad tou Alfou by som sa zamyslel. Nie je to az take zle ako kazdy tvrdi.Ako pri kazdej inej znacke aj tu sa najdu negativne a aj pozitivne skusenosti. Ja mam pozitivnu. Mam Alfa Romeo 146 1,8 T.S. 103 kW. Mam na tom nabehanych orig. 230 000 km. Kupil som ho v Nemecku podla servisnej malo 170 000 km. Takze mam ho 2 roky presiel som 60 000 km a zatial ziadna zavada. Spotreba: pri naozaj nezazivnej jazde podla dopravnych predpisov cca 7.0 l a pri sviznejsej sa dostanes aj na 9 a viac. Zalezi ako s autom jazdis. Obycajne na 26 litrov benzin prejdem cca.350 km. Stylom jazdi sa da spotreba regulavat niekedy prejdem 300 km a niekedy az skoro 400 km. Takze toto su skusenosti z realnej praxe. No myslim ze na ten vykon to nie je tak zle. A problem s dolievanim oleja vobec nemam - samozrejme dolievam ale myslim ako do kazdeho auta. Dalsie auto bude 156 JTD. A nech sa paci mozte sa do mna obuvat. Prosim len ty ktory vlastnili alfu, ja som nemal nikdy napr. astru tak nebudem o nej hovorit aj ked okolie s nou nema dobru skusenost. A honda - s tym skusenost mam ak je dobre servisovana tak super auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 02.09.2007 20:19, RE: Alfa
anonym napísal:
Nad tou Alfou by som sa zamyslel. Nie je to az take zle ako kazdy tvrdi.Ako pri kazdej inej znacke aj tu sa najdu negativne a aj pozitivne skusenosti. Ja mam pozitivnu. Mam Alfa Romeo 146 1,8 T.S. 103 kW. Mam na tom nabehanych orig. 230 000 km. Kupil som ho v Nemecku podla servisnej malo 170 000 km. Takze mam ho 2 roky presiel som 60 000 km a zatial ziadna zavada. Spotreba: pri naozaj nezazivnej jazde podla dopravnych predpisov cca 7.0 l a pri sviznejsej sa dostanes aj na 9 a viac. Zalezi ako s ...
Zdar alfisto.Ta 146 se mě nelíbí,radši bych si koupil starší 145,bud 1.6 ts,nebo 2.0 ts.jináč 156 krásné auto,originální design,do té bych aj šel.Nevím které bys chtěl jtd-čko,ja bych bral 1.9 jtd a ne tu 2.4.Ale radši než alfu bych koupil Lanciu.Mám slabost na ty italky :-S
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.09.2007 10:04, Japonce
Zdravím, pokud chce majitel zábavné auto a nevadí mu rok výroby ať se poohlédne i po Toyotě celice. V té cenové relaci by šlo o celicu 5-té generace. Za ty peníze seženete slušnou a ještě i zbyde na rozvody olej a nějakej ten čep Volil bych zaději 2.0 16V 115kW, při normální jízdě velice slušná spotřeba a slušný výkon. Motor je celkově podařenější než ta 1.6 16V. V té cenové relaci by byla k mání i 6-tá generace,ale za ty peníze jen s motorem 1.8 16V 85kW - taky jede slušně, ale zázraky nečekejte. U celic se mi potvrdila proslulá japonská spolehlivost a vzhled je pěkný i dnes
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.09.2007 10:10, RE: výběr
anonym napísal:
Když už zmiňuješ Rover tak 200 1.6. 82kW,trhač asfaltu.
A co Tigra?za 100tis. už se dá sehnat pěkná 1.6 16V a na el.kolech se dá jezdit hodně živě.jinak spotřeba oleje byla kvůli ztvrdlým těsnicím guferům na ventilech
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.09.2007 15:39, RE: výběr
anonym napísal:
A co Tigra?za 100tis. už se dá sehnat pěkná 1.6 16V a na el.kolech se dá jezdit hodně živě.jinak spotřeba oleje byla kvůli ztvrdlým těsnicím guferům na ventilech
Tigra je prd soprták,lepší corza.Takové ženské auto,vůbec se mě nelíbí,navíc jsou to jen 1.4 a 1.6,což je slabota!To radši tu celicu,toyota je kvalitka!!!
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.