0
späť
 

diskuze k tématu: Renault Mégane

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 00:13, Nej
Spotřeba určitě pěkná zato kvalita recenze ubohá.
Kdo by to řekl, že při brždění motorem nemáme žádnou spotřebu!?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 01:00, no supr!
To aby jsem hned ráno běžel si tento skvost koupit, jen doufám, že nebude mít takovou úroveň jako tato "recenze"!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 02:13, RE: no supr!
Falco napísal:
To aby jsem hned ráno běžel si tento skvost koupit, jen doufám, že nebude mít takovou úroveň jako tato "recenze"!
Ale no ták, má nové auto, má z něj velikou radost, tak mu jí nekažmě. _Příjde sám na to, že jsou lepší, a příjdou novější, nebuďmě zlý, i když se z recenze mnoho nedozvíme :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 02:15, RE: no supr!
Kukinek napísal:
Ale no ták, má nové auto, má z něj velikou radost, tak mu jí nekažmě. _Příjde sám na to, že jsou lepší, a příjdou novější, nebuďmě zlý, i když se z recenze mnoho nedozvíme :o)
pardon za chyby...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 05:56, RE: no supr!
Kukinek napísal:
Ale no ták, má nové auto, má z něj velikou radost, tak mu jí nekažmě. _Příjde sám na to, že jsou lepší, a příjdou novější, nebuďmě zlý, i když se z recenze mnoho nedozvíme :o)
No ja se nedozvedel vubec nic,ale po 3/4 roku a 11t km delat nejaky zaver je nesmyslne!
Brzdit motorem a mit nulovou spotrebu je dobre zjisteni, ale to vi asi uplne kazdy...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 07:19, RE: no supr!
Falco napísal:
To aby jsem hned ráno běžel si tento skvost koupit, jen doufám, že nebude mít takovou úroveň jako tato "recenze"!
Běž ráno radši do školy, víš, že se musíš hodně učit.... Jinak pravda je, že u Meganu jsou brzdy opravdu jedovaté. S dCi zkušenosti nemám, ale podle zpráv od firmy, pro kterou pracujeme (provozujou kanga a thalie 1,5 dCi ve 2 různých výkonových variantách), odchází vstřikovače po 50 - 70 tkm. Že by to bylo naftou? Zkoušel jem kombíka 1,6 16V, docela svižná jízda. Nakonec to ale Megane prohrál kvůli materiálům v interiéru a horšímu výhledu dozadu (kombi). Ale za tu cenu, zvlášť teď...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 07:28, RE: no supr!
Pepe napísal:
Běž ráno radši do školy, víš, že se musíš hodně učit.... Jinak pravda je, že u Meganu jsou brzdy opravdu jedovaté. S dCi zkušenosti nemám, ale podle zpráv od firmy, pro kterou pracujeme (provozujou kanga a thalie 1,5 dCi ve 2 různých výkonových variantách), odchází vstřikovače po 50 - 70 tkm. Že by to bylo naftou? Zkoušel jem kombíka 1,6 16V, docela svižná jízda. Nakonec to ale Megane prohrál kvůli materiálům v interiéru a horšímu výhledu dozadu (kombi). Ale za tu cenu, zvlášť teď...
No ja jezdil chvili s Thalii 1.4 16V 72kw r.v.2006 a brzdy, ochota motoru a razeni na dost slabe urovni!
Razeni bylo uplne mimo,auto melo najeto cca 5t km a razeni mi pripadalo jako ve stare skodovce, kde uz clovek hleda rychlosti...
To byl pro me dalsi dukaz, proc Renault nemam rad a nechtel bych ho.Kdyz frantika,jedine Citroen, treba C4 kupe je srdcovka...v cernem laku s 2.0 16V VTS)) ála Seba Loeb
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 07:31, hmmm
Obávám se, že jde o část posilvestrovského veselí, nebo jak jinak si mám vysvětlit fakt, že redakce zveřejní zkušenosti po 11 000 km a 3/4 roku u funglovky. To by asolutní bezproblémovost měla být automatická a pokud autor přesedl z 20 let staré pelešiny, pak chápu i to nadšení z čehokoli. Asi nechám manželku zviditelnit recenzí na její Fabii 1,2 HTP po 3 000 km.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 07:50, RE: hmmm
edmund napísal:
Obávám se, že jde o část posilvestrovského veselí, nebo jak jinak si mám vysvětlit fakt, že redakce zveřejní zkušenosti po 11 000 km a 3/4 roku u funglovky. To by asolutní bezproblémovost měla být automatická a pokud autor přesedl z 20 let staré pelešiny, pak chápu i to nadšení z čehokoli. Asi nechám manželku zviditelnit recenzí na její Fabii 1,2 HTP po 3 000 km.
Nekaz mu radost...
Jinak beru te za slovo, nech manzelku napsat recenzi na to HTPcko,ale pod podminkou ze ji k tomu vubec nic nereknes!!!
Chci vedet jak to napise!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 08:01, Recenze
Vůbec bych neřekl, že je to špatná recenze, dozvěděl jsem se poměrně dost nových info. A 11tis. je myslim dost dlouhá doba na to, aby vas v autě už moc věcí nepřekvapilo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 08:18, RE: hmmm
zigi napísal:
Nekaz mu radost...
Jinak beru te za slovo, nech manzelku napsat recenzi na to HTPcko,ale pod podminkou ze ji k tomu vubec nic nereknes!!!
Chci vedet jak to napise!
Mělo by to úroveň uživatele, který ví, že to jede, zatáčí a brzdí ( vše poměrně slušně ). nicméně už se mi stalo, že mi nahlásila, že se po 2 měsících rozbily zámky dveří, načež jsem zjistil, že se dobývala do cizího auta. Majitel se mimochodem 20m od místa činu neze řechtal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 08:20, zkušenosti
moc jsem se toho nedozvěděl, zřejmě OKURKOVÁ SEZONA že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 08:20, RE: hmmm
edmund napísal:
Mělo by to úroveň uživatele, který ví, že to jede, zatáčí a brzdí ( vše poměrně slušně ). nicméně už se mi stalo, že mi nahlásila, že se po 2 měsících rozbily zámky dveří, načež jsem zjistil, že se dobývala do cizího auta. Majitel se mimochodem 20m od místa činu neze řechtal.
dobrá storka, ale to se stalo i mě - když jsem svého času jezdil s červenou Felicií, jakých jsou v Česku mraky...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 08:28, RE: hmmm
yeti napísal:
dobrá storka, ale to se stalo i mě - když jsem svého času jezdil s červenou Felicií, jakých jsou v Česku mraky...
To chce dálkáč s výstupy na blinkry... :))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 08:30, RE: hmmm
zigi napísal:
Nekaz mu radost...
Jinak beru te za slovo, nech manzelku napsat recenzi na to HTPcko,ale pod podminkou ze ji k tomu vubec nic nereknes!!!
Chci vedet jak to napise!
jo at napíše tu recenzi::Možno to bude zajimavější nežli tady tato..

!!! 406 zatáčí líp :D
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 09:30, recenze
" jezdím maximálně za 4,3, ale plně naložený za 4,8" :o)))
" při brždění motorem nemáte žádnou spotřebu!" :o))))
" startování tlačítkem je v této třídě zajímavé, hlavně manželky vám nebudou huntovat studený motor" :o))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 09:31, Megane II
DAE napísal:
jo at napíše tu recenzi::Možno to bude zajimavější nežli tady tato..

!!! 406 zatáčí líp :D
Na meganu II grandtour 1.6 16v mám najeto 30 tis (2 roky) a jediná závada roztžený pylový filtr,takže se zatím drží.Jízdní vlastnosti na "16" se mě zdáli dobrý dokud jsem si nekoupil alfu 156 (2.5 V6).Teď už říkám,že jízdní vlastnosti jsou bídný,ale takhle bych asi hodnotil i jiná auta.Jinak brzdy jsou super,všude místa na rozdávání,na zadních sedadlech víc místa než octavii II.Porovnávali jsme to se známým,který ji vlastní.On už byl už dvakrát v servise,když mu samovolně 2x prasklo čelní sklo (jestli se mu kroutí kastle?).Jinak za dobrý peníze kus auta.Nic víc,nic míň.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 09:52, RE: Megane II
Roňouch napísal:
Na meganu II grandtour 1.6 16v mám najeto 30 tis (2 roky) a jediná závada roztžený pylový filtr,takže se zatím drží.Jízdní vlastnosti na "16" se mě zdáli dobrý dokud jsem si nekoupil alfu 156 (2.5 V6).Teď už říkám,že jízdní vlastnosti jsou bídný,ale takhle bych asi hodnotil i jiná auta.Jinak brzdy jsou super,všude místa na rozdávání,na zadních sedadlech víc místa než octavii II.Porovnávali jsme to se známým,který ji vlastní.On už byl už dvakrát v servise,když mu samovolně 2x prasklo čelní sklo...
myslim, že jste zbytečně zlí a namachrovaní pánové....:o)) mně se ta recenze líbila, opět další, která nezdržovala nějakými užitečnými informacemi a ještě pobavila....ještě víc takových a navrhuji přepsat rubriku Zkušenosti uživatele na "Smějeme se s TipCarsem"
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 10:25, RE: recenze
Figo napísal:
" jezdím maximálně za 4,3, ale plně naložený za 4,8" :o)))
" při brždění motorem nemáte žádnou spotřebu!" :o))))
" startování tlačítkem je v této třídě zajímavé, hlavně manželky vám nebudou huntovat studený motor" :o))))
Co ma spolecneho startovaci tlacitko s humtovanim studeneho motoru? myslel sjem, ze studeny motor se nici kdyz se hend za studena jede ve vyssich otackach a dava se motoru zabrat a nevidim rozdil mezi tlacitkem a klicem ve startovani co se setrnosti pro motor tyce. Jinak docela vtipna recenze. Koupit si naftaka, jeste nejdrazsiho ve verzi 74 kw na najet CCA 11 tis 3/4 roku znamena tak 15 tis za rok, na jezdeni sam nevim nevim, radeji bych sahnl asi po benzinu pokud mluvime o novem. KDyby ho kupvoal z bazaru tam jsou ceny nafta versus benzin temer shodne, tam to neberu. Ale jestli to byla predvadecka tak chapu tak po nafte, protoze osobne chci taky koupit predvadecku, a vetsina predvadecke je v nafte, nektera auta jako predvadecku ani v benzinu nejsou. Treba 307 predvadecka jsou temer vsechny v nafte. Megane kombi je taky skoro jen v nafte.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.01.2007 10:27, RE: recenze
Martin napísal:
Co ma spolecneho startovaci tlacitko s humtovanim studeneho motoru? myslel sjem, ze studeny motor se nici kdyz se hend za studena jede ve vyssich otackach a dava se motoru zabrat a nevidim rozdil mezi tlacitkem a klicem ve startovani co se setrnosti pro motor tyce. Jinak docela vtipna recenze. Koupit si naftaka, jeste nejdrazsiho ve verzi 74 kw na najet CCA 11 tis 3/4 roku znamena tak 15 tis za rok, na jezdeni sam nevim nevim, radeji bych sahnl asi po benzinu pokud mluvime o novem. KDyby ho kupv...
Ad. předváděčky. ty seš nějak informovanej, kde studuješ?
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.