0
späť
 

diskuze k tématu: Renault Laguna 1,9 DTI, Citroen Xantia 2,0 HDI nebo Opel Vectra 2,0 DTi?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, francouzská vozidla, německá vozidla, francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.05.2006 21:41, RE: ďakujem za odpoveď
kaccerr napísal:
2,5 V6 jezdím průměr u pumpy ( ne na pal.PC) 9,4,ubral jsem čtyři deci v příspěvku výše. Když jezdím svižně,tak samozřejmě i 13 l.
Když jezdíš slušně tak vlezeš pod deset litru v pohodě,ale myšleno smíšené trasy,ne jen ve městě. Další věc je ta,že nemůžeš srovnávat 1,4 s 2,5 V6. Já dokážu roztáhnout aniž by motor trpěl jakýkoliv rychlostní stupeň už od 1000 otáček-170HP,zkus to s tou Ibizou 1,2,nebo 1,4-držím tvojí klikovce palce,pakliže se to vůbec rozhýbe.
Ve zkratce: když pojedeme spolutrasu...
To bolo kedysi tá honda, teraz som kúpil VW passat 1,9 TDI 81 kW. Verím tomu, že by som mal tu spotrebu lepšiu ako na tej 2,5 V6. Neviem ako si na tom, ale ja potrebujem auto, ktoré málo žere, nezaplatím za zákonnú poistku veľa, slušne ide a nezaťaží to môj rodinný rozpočet. Takže každý má to čo potrebuje. Moja jazda je takmer stále mesto. Takže to tvoje auto 2,5 V6 by mi nevyhovovalo ani náhodou. Poistka 12 tisíc SK, a spotreba 9.4 v priemere, nehovoriac mesto by ma určite netešila. Áno beriem na dlhé cesty mimo mesta je aj vyššia kubatúra benzínu super, ale nie mesto. Takže obaja sme spokojný s tým čo máme, lebo máme svoje nároky na auto a keby si nebol s ním spokojný ako ja s tou hondou tak tiež by si menil. Neviem či si niekedy jazdil na slušnom diesel-y povedzme 2,5 TDI či by si sa tak zastával 2,5 benzínu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.09.2007 10:25, Koupě Vectry..
Ahoj,

Najde se tu někdo, kdo má zkušenosti s vectrou B 2.0 DTI, ale s faceliftem, který se začal vyrábět v roce 1999, strašně se mi ten vůz líbí, ale nevím, zda do něj mám jít... Mám "lehkou nohu", takže bych jí nějak nehonil.. Ale zase bych s ní chtěl jezdit dálky..
Tak nevím, jestli je tohle auto dobrou volbou..
Za všechny názory budu rád a přeji hezký den
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.