0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 306 - hned tak se neokouká

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 06:50, vobrovskej problém jsem měl :))
zdravím auto celkem OK ale já měřím 2m rovný ,boty 13 a měl jsem v autě doost zásadní problém a to pedály velice blízko sebe tzn. před tím než jsem řídil tak jsem si sundával boty-ještě že bylo léto :) - vono při sežlápnutí spojky zároveň přidávat plyn to byl rachot. Ted mám mini autíčko Renaul Twingo a místa pro posádku je tam ještě o hromadu víc, ale je pravda že na kufr už nezbylo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 07:32,
Francouzský šrot, klady - je pořád hezký?! Každý ma jiný vkus.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 07:43, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Francouzský šrot, klady - je pořád hezký?! Každý ma jiný vkus.....
a jaké pak auto by se tobě zamlouvalo nějaké německé vyrobené na Slovensku, nebo japonec made in korea a taky amerika ford jo taky vlastě vyrobenej ve Francii :))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 07:52, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Francouzský šrot, klady - je pořád hezký?! Každý ma jiný vkus.....
Ty jsi šrot odkud? 13-15 járů, sem tam půjčená babeta? Ne!!! Sorry!!! Tobě už je 19 a máš určitě nějakou čeliku že jo? No tak to jo. Promiň.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 08:15, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Ty jsi šrot odkud? 13-15 járů, sem tam půjčená babeta? Ne!!! Sorry!!! Tobě už je 19 a máš určitě nějakou čeliku že jo? No tak to jo. Promiň.
Jasně, za to Vám je 40, celý život u lopaty, z práce do hospody a pak horkotěžko našetřit aspon na takový vrak, sorry, ale AUTO vypadá jinak, než tento dědeček.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 08:25, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Jasně, za to Vám je 40, celý život u lopaty, z práce do hospody a pak horkotěžko našetřit aspon na takový vrak, sorry, ale AUTO vypadá jinak, než tento dědeček.....
nic proti ale ja myslim ze je na kazdem vcem jezdi but na to nema a nebo se nechce zadluzit na 6 let a preplatit 200 tisic ,jinak ktem starym autum kazdemu se libi neco jine a nektere auta nestarnou podleme treba stare audi 200,v8,s2 maji kouzlo ktere nove auta nemaj nebo mercedes w124,190 sou krasny auta pokud jsou v dobrem stavu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 08:31, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Jasně, za to Vám je 40, celý život u lopaty, z práce do hospody a pak horkotěžko našetřit aspon na takový vrak, sorry, ale AUTO vypadá jinak, než tento dědeček.....
Myslíš si, že u lopaty mám noťasa s mobilním připojením? To bude ono. Ale ikdyby ano, tak tomu věř, že i já mám nárok na auto!!! A 306 není rozhodně špatný model. Každý si kupuje takové auto, na jaké má. Další kritéria jsou pro něj je vzheld, pohodlí, bezpečí atd. Ale ta cena je chlapče na prvním místě. Přece ani ty nemůžeš koupit třeba feráčo, když na něj nemáš. A buďme rádi, že se s námi chcou tito lidé podělit o zkušenosti se svým autem. Možná jednou, až budeš starší, a našetříš si nějakou krupicu, budeš rád, když si takovou recenzi přečteš, před tím, než od někoho koupíš třeba starší 306. A prosím, rozmysli si, co napíšeš, než začneš potit z uhrovaté tváře nějaký nesmysl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 08:46, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Jasně, za to Vám je 40, celý život u lopaty, z práce do hospody a pak horkotěžko našetřit aspon na takový vrak, sorry, ale AUTO vypadá jinak, než tento dědeček.....
Jsem zvědav, jak budete mluvit, až vám bude 80 let, vy budete ležet v nemocnici neschopný jakéhokoliv pohybu a mladá sestřička, která vás bude obskakovat a utírat vám prdel, bude jezdit do nemocnice 10 let starým pekáčem, protože si na lepší nevydělá. Vašim dětem budete ukradenej, jediný co je bude zajímat bude váš majetek a už se budou těšit na to až zdechnete aby mohly dědit. Pak už určitě nebudete lidem vyčítat, že jezděj starým střepem, že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 08:47, Zaujal mě ten zaolejovanej vzducháč
Člověče to jsem ještě neviděl, aby bylo u benzíňáku zakarbonovaný vzduchový potrubí

A ta nejistota ve vyšších rychlostech - nechej pořádně prohlédnout spodek, seřiď sbíhavost, vyměň tlumiče.

Malá rada prosichrovka
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 08:51, RE: Zaujal mě ten zaolejovanej vzducháč
anonym napísal:
Člověče to jsem ještě neviděl, aby bylo u benzíňáku zakarbonovaný vzduchový potrubí

A ta nejistota ve vyšších rychlostech - nechej pořádně prohlédnout spodek, seřiď sbíhavost, vyměň tlumiče.

Malá rada prosichrovka
tou stou sestrickou opravdu duchaplne mas velky cerveny bot ty blbce
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 08:51, RE: Zaujal mě ten zaolejovanej vzducháč
anonym napísal:
Člověče to jsem ještě neviděl, aby bylo u benzíňáku zakarbonovaný vzduchový potrubí

A ta nejistota ve vyšších rychlostech - nechej pořádně prohlédnout spodek, seřiď sbíhavost, vyměň tlumiče.

Malá rada prosichrovka
Také si myslím. 306, zvl. nový model je opravdu na dobré tech. úrovni, a pokud je v dobré stavu, nebude problém s ní jezdit o nějaký ten km/h více bez pocitu nejistoty. Mněl jsem asi před 7-9lety 205-1,1 a jezdil jsem třeba i na max, nějakých 150-170, dle toho, jak silný vál vítr do zad. A vůbec jsem nemněl pocit, že bych mněl odletět ze silnice.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 08:53, RE: Zaujal mě ten zaolejovanej vzducháč
anonym napísal:
tou stou sestrickou opravdu duchaplne mas velky cerveny bot ty blbce
Co to tady lámeš z palice za hovadiny? Přestaň blít po diskuzích svoje nesmysli a táhni už do školy!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 09:12, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Jsem zvědav, jak budete mluvit, až vám bude 80 let, vy budete ležet v nemocnici neschopný jakéhokoliv pohybu a mladá sestřička, která vás bude obskakovat a utírat vám prdel, bude jezdit do nemocnice 10 let starým pekáčem, protože si na lepší nevydělá. Vašim dětem budete ukradenej, jediný co je bude zajímat bude váš majetek a už se budou těšit na to až zdechnete aby mohly dědit. Pak už určitě nebudete lidem vyčítat, že jezděj starým střepem, že?
Nikomu nic nevyčítám, at si jezdí čím chce, je to prostě můj názor, to auto je prostě šunt, ostatně jako většina Francouzů, až jich budete mít ve svý firmě 10 a bude odcházet po roce jeden za druhým, tak si rozmyslíte co o takové francouzské kvalitě budet mít za mínění.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 09:14, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Myslíš si, že u lopaty mám noťasa s mobilním připojením? To bude ono. Ale ikdyby ano, tak tomu věř, že i já mám nárok na auto!!! A 306 není rozhodně špatný model. Každý si kupuje takové auto, na jaké má. Další kritéria jsou pro něj je vzheld, pohodlí, bezpečí atd. Ale ta cena je chlapče na prvním místě. Přece ani ty nemůžeš koupit třeba feráčo, když na něj nemáš. A buďme rádi, že se s námi chcou tito lidé podělit o zkušenosti se svým autem. Možná jednou, až budeš starší, a našetříš si nějakou kr...
Je to můj názor............A opravdu bych byl rád, kdybych měl ještě uhrovatou tvář..........Každý svého štěstí strůjce.......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 09:48, RE: vobrovskej problém jsem měl :))
anonym napísal:
zdravím auto celkem OK ale já měřím 2m rovný ,boty 13 a měl jsem v autě doost zásadní problém a to pedály velice blízko sebe tzn. před tím než jsem řídil tak jsem si sundával boty-ještě že bylo léto :) - vono při sežlápnutí spojky zároveň přidávat plyn to byl rachot. Ted mám mini autíčko Renaul Twingo a místa pro posádku je tam ještě o hromadu víc, ale je pravda že na kufr už nezbylo
a ja myslel, ze mezi spojkou a plynem je jeste brzda ... asi jsem jezdil na jine planete
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 10:11, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Nikomu nic nevyčítám, at si jezdí čím chce, je to prostě můj názor, to auto je prostě šunt, ostatně jako většina Francouzů, až jich budete mít ve svý firmě 10 a bude odcházet po roce jeden za druhým, tak si rozmyslíte co o takové francouzské kvalitě budet mít za mínění.
co že vlastníš za auto? Značku typ? Prozrať jaké že to preferuješ vozidlo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 10:18, drahý Peugeot
anonym napísal:
Také si myslím. 306, zvl. nový model je opravdu na dobré tech. úrovni, a pokud je v dobré stavu, nebude problém s ní jezdit o nějaký ten km/h více bez pocitu nejistoty. Mněl jsem asi před 7-9lety 205-1,1 a jezdil jsem třeba i na max, nějakých 150-170, dle toho, jak silný vál vítr do zad. A vůbec jsem nemněl pocit, že bych mněl odletět ze silnice.
306 na svoji dobu nebylo špatné auto, ale za 110tis? To bys koupil ty pežoty pomalu 2.. Za ty peníze je spousta lepších aut (co třeba Primera P11 nebo Astra G od r. 1998).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 10:34, Alex
"hned tak se neokouká"? No to si myslím, je velice přehnaný názor, ale když se někomu toto auto líbí...proč ne. Jinak francouze bych do jednoho pytle neházel....mám teď již třetí auto francouzské výroby...s jedním jsem jezdil rok /clio/ a nemohu si stěžovat, bez závad, půl roku jsem měl Lagunu rv. 03/ to bylo něco šíleného, proto půl roku....a teď mám nového citroena /cca 1,5 roku/, zatím bez závad, takže tak.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 10:42, jenom ta cena
kurna neni to nejak moc 110ticek za peugeota z roku 1998? to se da koupim min 2 roky novejsi i se serviskou, ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 10:47, RE: jenom ta cena
anonym napísal:
kurna neni to nejak moc 110ticek za peugeota z roku 1998? to se da koupim min 2 roky novejsi i se serviskou, ne?
to je pravda....za cca 10 let staré auto cca 110 tis a další cca 10 tis do toho během chvilky narvat, to je asi kup života....
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.