0
späť
 

diskuze k tématu: Nový vůz do 350.000 Kč

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, francouzská vozidla, německá vozidla, japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 14:53, RE: Evropa vs. Japonsko
anonym napísal:
Toyota Yaris je nesrovnatelne lepsi nez VW Polo nebo Skoda Fabia, Toyota Auris je nesrovnatelne lepsi, nez Golf V, Honda Civic to same, Toyota Avensis je nesrovnatelne lepsi, nez Passat, Honda Accord to same, Subaru Outback je mnohem lepsi nez Audi Allroad, Lexus LS je lepsi nez Mercedes S klasse atd.
Nesrovnatelně lepší?
Tak třeba hned Yaris v něčem lepší je, v něčem určitě ne. A i když bych ho považoval za lepší, a některé přednosti vskutku má, tak ta cena mi ale přijde přehnaná. Obdobné platí i pro Auris, a zde to o ceně platí bez pochyb. 3/4 miliónu za nafouknutý Yaris se mi zdá velmi přehnané...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 18:11, RE: Evropa vs. Japonsko
anonym napísal:
Nesrovnatelně lepší?
Tak třeba hned Yaris v něčem lepší je, v něčem určitě ne. A i když bych ho považoval za lepší, a některé přednosti vskutku má, tak ta cena mi ale přijde přehnaná. Obdobné platí i pro Auris, a zde to o ceně platí bez pochyb. 3/4 miliónu za nafouknutý Yaris se mi zdá velmi přehnané...
Yaris s klimatizaci je za 280 tisic, Auris za 450, 3/4 milionu stoji nadupanej Auris 2.2 d4d 180 koni, stejne stoji Golf 2.0tdi v lepsi vybave, jenomze Auris je opravdu nesrovnatelne lepsi auto. Nebo za stejnych 75O tisic se da koupit Subaru Forester, zadne podobne auto se symmetrickym pohonem vsech kol nenabizi zadna evropska automobilka, za zadne penize.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 18:47, RE: Evropa vs. Japonsko
anonym napísal:
Yaris s klimatizaci je za 280 tisic, Auris za 450, 3/4 milionu stoji nadupanej Auris 2.2 d4d 180 koni, stejne stoji Golf 2.0tdi v lepsi vybave, jenomze Auris je opravdu nesrovnatelne lepsi auto. Nebo za stejnych 75O tisic se da koupit Subaru Forester, zadne podobne auto se symmetrickym pohonem vsech kol nenabizi zadna evropska automobilka, za zadne penize.
To je pravda, ale tady s tím asi nepochodíš. Stačí se tady porozhlédnout, jaká je tady úroveň smýšlení a je to jasný. Nemyslím, tím, že japonská auta jsou nejlepší, ale názory některých lidí, jak tady fanaticky některé značky zatracují a jiné zase vychvalují, aniž by to mělo hlavu a patu. Jasně BMW,Audi,MB, bomba (pro někoho), ale já se klidně spokojím s tím japončíkem, kterýho mi nikdo nešlohne a který vždycky splní moje očekávání.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 19:36, RE: Evropa vs. Japonsko
Šakal napísal:
To je pravda, ale tady s tím asi nepochodíš. Stačí se tady porozhlédnout, jaká je tady úroveň smýšlení a je to jasný. Nemyslím, tím, že japonská auta jsou nejlepší, ale názory některých lidí, jak tady fanaticky některé značky zatracují a jiné zase vychvalují, aniž by to mělo hlavu a patu. Jasně BMW,Audi,MB, bomba (pro někoho), ale já se klidně spokojím s tím japončíkem, kterýho mi nikdo nešlohne a který vždycky splní moje očekávání.
Je to tak. Ono, nemecka auta, v 60ch-70ch, jeste v 80ch letech, jo, bylo to neco. Tehdy fakt byly to etalony. Golf 1 a 2, MB W123, W116. W124, W126, BMW do E36. Jenomze ta doba je pryc, bohuzel
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 20:26, RE: fabie v kombíku
anonym napísal:
na Fábce se dají vzadu stahovat okna ??? Odkdy ??? ))
v té nové generaci je to základní výbava + držák na nápoje
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 20:27, RE: Evropa vs. Japonsko
anonym napísal:
Yaris s klimatizaci je za 280 tisic, Auris za 450, 3/4 milionu stoji nadupanej Auris 2.2 d4d 180 koni, stejne stoji Golf 2.0tdi v lepsi vybave, jenomze Auris je opravdu nesrovnatelne lepsi auto. Nebo za stejnych 75O tisic se da koupit Subaru Forester, zadne podobne auto se symmetrickym pohonem vsech kol nenabizi zadna evropska automobilka, za zadne penize.
Tak když zmiňuješ zrovna Forestera, tak tam ta cena je nejen oprávněná, ale ve srovnání s konkurencí podle mě i velmi příznivá. Podobné platí i pro Imprezu.
ALE: V případě Aurisu se jedná o velmi předražený vůz. Ostatně to, že ho porovnáváš s jinou nepříliš výhodnou nabídkou, tedy Golfem, o "něčem" svědčí.
Ale promiňte chlapci, že se mezi vás velké chlapce pletu. Kdybyste řekli hned tu kouzelnou větu "Nesouhlasíš že xxxx je nejlepší, tak jsi obdivovatelem koncernu", tak bych hned věděl kdo jste a nepletl bych se mezi vás velké hochy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 20:27, RE: Evropa vs. Japonsko
anonym napísal:
Yaris s klimatizaci je za 280 tisic, Auris za 450, 3/4 milionu stoji nadupanej Auris 2.2 d4d 180 koni, stejne stoji Golf 2.0tdi v lepsi vybave, jenomze Auris je opravdu nesrovnatelne lepsi auto. Nebo za stejnych 75O tisic se da koupit Subaru Forester, zadne podobne auto se symmetrickym pohonem vsech kol nenabizi zadna evropska automobilka, za zadne penize.
Tak když zmiňuješ zrovna Forestera, tak tam ta cena je nejen oprávněná, ale ve srovnání s konkurencí podle mě i velmi příznivá. Podobné platí i pro Imprezu.<BR>ALE: V případě Aurisu se jedná o velmi předražený vůz. Ostatně to, že ho porovnáváš s jinou nepříliš výhodnou nabídkou, tedy Golfem, o "něčem" svědčí.<BR>Ale promiňte chlapci, že se mezi vás velké chlapce pletu. Kdybyste řekli hned tu kouzelnou větu "Nesouhlasíš že xxxx je nejlepší, tak jsi obdivovatelem koncernu", tak bych hned věděl kdo jste a nepletl bych se mezi vás velké hochy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 20:43, RE: Evropa vs. Japonsko
anonym napísal:
Yaris s klimatizaci je za 280 tisic, Auris za 450, 3/4 milionu stoji nadupanej Auris 2.2 d4d 180 koni, stejne stoji Golf 2.0tdi v lepsi vybave, jenomze Auris je opravdu nesrovnatelne lepsi auto. Nebo za stejnych 75O tisic se da koupit Subaru Forester, zadne podobne auto se symmetrickym pohonem vsech kol nenabizi zadna evropska automobilka, za zadne penize.
A mimochodem, ta klimatizace je akční nabídka.
A i tak je podle mě 280, ve skutečnosti 264 900, za za auto této třídy přehnané. Za to mohu mít spolehlivé auto o třídu větší ve stejné výbavě. Obzvláště pokud vezmu v úvahu, že za tuto cenu nejsou ani elektricky stahovaná okna vepředu a rádio (když už musím mít něco lepšího nežli holý základ, tedy tu klimatizaci). Navíc s budíkama kchůůůl uprostřed. Kchůůl, ale poněkud neergonomické.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.12.2007 22:52, RE: Evropa vs. Japonsko
anonym napísal:
Toyota Yaris je nesrovnatelne lepsi nez VW Polo nebo Skoda Fabia, Toyota Auris je nesrovnatelne lepsi, nez Golf V, Honda Civic to same, Toyota Avensis je nesrovnatelne lepsi, nez Passat, Honda Accord to same, Subaru Outback je mnohem lepsi nez Audi Allroad, Lexus LS je lepsi nez Mercedes S klasse atd.
Pidižvíky neznám tak mlčím. Ale ve srovnávacím testu Lexus LS600h vs M-B 221 500L vyhrál jasně medvěd, tak pozor ...byť nic proti japoncům, a souhlasím, že mnozí jsou nedoceněni.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 17.05.2008 20:05, RE: Fiaty
Petr - TipCars.com napísal:
Mazda 2 splňuje všechny uvedené požadavky čtenářky. Proto jsem ji doporučil s klidným svědomím. Nový Opel Corsa není vůbec špatný vůz a o problémech s korozí nemám žádné informace.
Ještě k Grande Punto: nejedná se snad o stejný automobil, jako poslední Corsa? Společný vývoj, díly, odlišný tvar kastle.
Kde je tedy rozdíl?
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.