0
späť
 

diskuze k tématu: Hyundai i30 nebo Peugeot 207 - kdo je lepší?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla, korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.07.2010 13:33, rada
To máš těžký Martine, nenapsals nic o tom, kolik rodiče najezdí km za rok, kde zpravidla jezdí, jestli po dálnici, po městě, na chalupu, jaké mají vůbec představy o vozidle apod. Rozštípnout, který z těchto auťáků je lepší se jen tak nedá. Z Tvých údajů je jasné pouze to, že ten Hyundai líp pojede, páč má o 25 kW více, než Pešek. Jo a taky bych nebyl až takový optimista u té ceny, víš vůbec, jakou výbyvu rodiče budou preferovat ? A že třeba ten leasing může poskočit výš, než si myslíš ? Přesto, na Tvou "otázku" mám "taky odpověď" - Já bych šel do Hyundaie.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.07.2010 13:43, rada
Dobrý den,pokud Vám mohu poradit tak zvolte raději Hyundai už k vůli vynikajícímu motoru ktrerý namá ve své kubatůře konkurenci a při stejné spotřebě je skoro jednou tak silnější.......i 30 má i daleko lepší záruky a jelikož se vyrábí v ČR tak ztrácí tzv punc korejského vozu což byl kdysi u těchto vozu problém...Peugeot 207 rozhodně není špatný vůz ale dle mého názoru je to auto spíše pro ženy a jak uvádíte že v autíčku bude jezdit papa s mama volil bych raději Hyundai.Milan
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.07.2010 14:03, rada
Za tuto cenu si myslím že to bude pěkné holátko. Myslím že rodiče by se neurazili nějakou předváděčkou či ročním vozidlem za to se slušnější výbavou. Bez ohledu na značku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.07.2010 21:38, rada
Martine, radeji ani jedno.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.07.2010 22:00, rada
za dané peníze se dá sehnat i30 se solidní výbavou vč. klimatizace. Nebude mít ESP, litá kola a podobné příplatkové věci, ale na běžné ježdění na nákupy a výlety poslouží určitě dobře. Interiér je vzdušný, výbava bude dostatečná, motor v dané relaci velmi dobrý, záruka je nyní tuším 5 let. Hlasuji pro i30
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.07.2010 23:33, rada
volit hyundai nebo peugeot je jako volit mezi amputaci prave nebo leve nohy.
co takhle neco japonskeho? honda? toyota? z vlastni zkusenosti muzu pouze doporucit: 1) mazda 323, 2) honda civic, 3) toyota rav4, 4) toyota avensis. s nicim nikdy nebyl problem.
drzim palce s vyberem, t.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 06:44, rada
Opravdu raději ani jedno.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 08:06, rada
Jestli máte omezen výběr jen na tyhle dva vozy, Hyundai bude lepší volba. Peugeot má moc slabý motor. Nezdá se to, ale dvěstěsedmička je dost těžká a 55 kw je pro ni málo. Co se týče jízdy, i 30 je daleko lepší v zatáčkách, má lepší odhlučnění motoru a podvozku, kvalitnější materiály a zpracování. Je také prostornější. Zjistěte si ale také náklady na garanční prohlídky, u hyundaie jsou docela vysoké.
Zkuste ješte promyslet Fabii TSI start a Ibizu 1.4 16V Reference.
Osobně máme Toyotu Yaris 1.0 VVT-i a tu bych dopručil asi nejvíc, zvenku působí jako malé auto ale uvnitř je dost prostoru i vzadu. Motor je také docala agilní a hlavně jezdí do 5ti litrů i s klimou, bez nějakého hlídání spotřeby. Minimální náklady na garanční prohlídky, povinné ručení i palivo. Jízdní vlastnosti, materiály, zpracování a pohodlí taky bez chyby. Přístup prodejce u toyoty je proti škodovce skvělý. Do 250 000 by byla i slušně vybavená. A Jestě máme Octavii Tour, ale Yaris II mě dostal a kromě kufru Octavii ve všem předčil. Auto se celkově skvěle řídí. Ale je samozřejmě víc variant. Dobrou volbu !!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 08:23, rada
Tady ty keci typu kdo nejezdí japoncem jako já, jako by jezdil s amputovanou nohou si strčte s prominutím do pr....e. Ty asi Martinovi budou platné.........
Myslím že ten Hyundai nabídne skvělou službu a navíc nabízí téměř bezkonkurenční záruky. Jen jak už jsem zmiňoval, zvážil bych nějakou předváděčku nebo roční vůz za cenu lepší výbavy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 08:24, rada
Najezdil jsem s oběma vozy několik tisíc km a motor v Hyundai 1.4 s 80Kw je výborný. Spotřeba za 4000km byla 6,5 s klimou, ale hlavně je z auta lepší výhled, sedačka řidiče výškově seřiditelná. Vytknul bych jen příliš silné podsvícení přístrojů v noci, centrální se dá vypnout, ale pak chybí hodiny. Více mi vyhovovala i zpětná zrcátka u Hyundaie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 08:42, rada
určitě bych volil i30 a to z důvodů že je větší, prostornější a o třídu výše postavené auto (nižší střední třída) a ma bohatší výbavu a motorizačně je na tom o dost lépe a se spotřebou jen o cca 05,-1 litr vyšší což není nic hrozného
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 08:44, rada
jo a v dalším případě i30 má delší záruku na auto což by měl být jeden z hlavních argumentů
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 11:19, rada
A co takhle domácí výrobce??
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 11:23, rada
Hyundai nee, měl jsem možnost pracovat v Nošovicích a Kolíně a to co se občas děje na S Moravě raději nekomentovat
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 12:19, rada
k příspěvku od :( : co si budeme povídat, žádná automobilka není svatá
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 14:05, rada
Z tohoto výběru bych volil Hyundai, protže s Peugeotem nemám moc dobré zkušenosti. Ať už to byl P406,106, 307 a 307, tak ani jeden model mě nepřesvědčil o přílišné spolehlivosti. Podvozky jako máslo a tím nemyslím jen to pohodlí, ale výdrž. Motory u Peugeotů taky nic extra kromě HDI na ty nedám dopustit. , elektrika cekem poruchová . Takže z tohoto výběru, jednoznačně Hyundai! Jinak souhlasím s těmi, co doporučují japonská auta, neboť s nimi mám dlouholetou zkušenost a doporučuji je každému
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 16:35, rada
Souhlasím s přispěvatelem tiba35. Ještě je tu alternativa k Hyundaii a to jeho sestra-dvojče KIA Ceed nebízejí je s bnzínem 1.4 66kW a 93kW.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.07.2010 18:31, rada
Ber ut-st vyrobu, a potom je jedno jake mas auto v zadnem pripade patek
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.07.2010 16:03, rada
A kdo bude platit ten leasing?
Co Dacia Sandero, nepůjde to za hotový? Jen se ptám.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 19.07.2010 10:06, Spolehlivost
Výčet závad mého KIA Ceed SW, jakožto velmi spolehlivého jednovaječného dvojčete i30:
1. Vadný BCM modul (vyměněno)
2. Opotřebená spojka řízení (klepání do volantu). Vyřešeno částečně, klepe míň ale stále.
3. Chybí fotosenzor automatické klimy (dosud nevyřešeno)
4. Únik oleje z převodovky guferama. Po opravě teče míň ale stále.

Nemám najeto ani 35000 km, tak hodně štěstí.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.