0
späť
 

diskuze k tématu: Malé MPV v ceně do 350 tisíc

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, americká vozidla, americká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 21:39, RE: VZHLED
anonym napísal:
Co je to za blbost,jak někdo může napsat o C-maxu že je to proti scenicu strohý a nenápadný vůz vždyť já bych řekl že má nejhezčí vzhled z týhle kategorie alespoň mě se vždycky líbil a doufám že mi dá někdo za pravdu.Ten novej renaulťáckej styl se mi moc nelíbí třeba ten modus to je fakt hnus.A zafira je podle mě oproti všem porovnávaným vozům už docela koncepčně zastaralá tím se nechci dotknou opláků.
naprosto souhlasím. Z těchto tří vozů je C-Max jasná volba. Oproti Zafiře je už úplně jinde co se týče podvozku, bezpečnosti i motorů
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 22:13, RE: VZHLED
anonym napísal:
naprosto souhlasím. Z těchto tří vozů je C-Max jasná volba. Oproti Zafiře je už úplně jinde co se týče podvozku, bezpečnosti i motorů
mě se zdá Scénik vzhledově daleko přitažlivější než ford a to zvenku i zevnitřku. Vypadá daleko zajimavějc o tom žádná. Ford vypadá docela lacině i když uznávám že bude asi mnohem lepší
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.