0
späť
 

diskuze k tématu: Nissan Primera P11

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 00:28,
Jo vybral sis dobre vlastnim avensis 2002 d4 150 hp a rodice maji primeru v kombajnu 96kw .U nissana je delsi odstupnovani prevodovky 2 jde kolem 120 km/h ale neni to na zavadu i kdyz avensis je pruznejsi ale ma vetsi spotrebu na 5 pri 130 toci o 600 otacek vice a to je znat . Jinac supr obe auta . Avensis ma podvozek naladen komfortneji a jnerovnosti zvlada na 1 ale s nissanem se daji rychleji projizdet .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 02:21, Chválím
Skvělá,skutečně obsáhlá recenze,paráda...takhle si to představuji,člověk se alespoň dozví něco nového. Děkuji Romákovi za tento vydařený příspěvěk...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 06:40,
jo tyhle auta sou spolehlivy ale zrovna kamosovi se na tejhle primere posral motor - nevim co konkretne ale rikal ze oprava u garazoveho mechanika kolem 25000Kc.... jasny, stat se muze cokoliv na cemkoliv, dulezity je jak se k tomu choval ale je fakt ze to je asi vyjimka ktera potvrzuje pravidlo....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 06:48, zkusenosti s LPG u nissanu???
Zdravim, ma nekdo zkusenosti z provezem primery (GT) na plyn, slysel jsem neco o tom ze nissan je na nej haklilivy a ze je treba casto kontrolovat ventily (nebo tak neco-motorum nerozumim tak sorry jestli jsem to popletl). Nekde na tipcars jsem jedenu takovou primeru videl a docela mne laka....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 07:47, v bazaru MCAR jsou podvodníci
Souhlas MCAR jsou podvodníci, mám také podobné zkušenosti...tomuto bazaru se radši vyhněte !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 07:56, lpg + stáčení tachometru
rob napísal:
Zdravim, ma nekdo zkusenosti z provezem primery (GT) na plyn, slysel jsem neco o tom ze nissan je na nej haklilivy a ze je treba casto kontrolovat ventily (nebo tak neco-motorum nerozumim tak sorry jestli jsem to popletl). Nekde na tipcars jsem jedenu takovou primeru videl a docela mne laka....
Pokud nenalítaš ročně alespoň 25tis. km, tak bych na plyn zapoměl, měl jsem ho u předešlého auta a relativně levný provoz je vykoupen častými návštěvami servisu. Ešče ke stáčení tachometrů - to je jen reakce bazaristů na poptávku, 10 let staré auto s poctivými 250tis. km je v podstatě neprodejné, když se 100tis. mázne je to o něčem jiném, dalším dobrým důvodem jsou pojišťovny.....Viděl jsem prodej tolik oblíbeného Passata, který měl 220tis. km a prodával se se 150tis. km a nový majitel to ještě stáhl pod stovku...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 08:23, RE: Chválím
Kukinek napísal:
Skvělá,skutečně obsáhlá recenze,paráda...takhle si to představuji,člověk se alespoň dozví něco nového. Děkuji Romákovi za tento vydařený příspěvěk...
Musím sa pripojiť a pochváliť. Autorovi sa táto recenzia fakt podarila. Super recenzia na perfektné auto. Podvozok je tvrdší, to je pravda, zato pri prejazde seriou zatáčok na vás málokto má a bez problémov mnohým autám ujdete. Zaujímave je aj to, že aj napriek jeho tvrdosti po dlhej ceste nie ste vôbec unavený. A to nie je ešte GT...ten má opodvozok ešte lepší.. Podľa mňa je Primera jedno z ďalších nedocenených áut na trhu. Za cenu, ktorú sa predáva, nekúpite tak technicky vyspelé a zároveň spoľahlivé auto. Treba ho vyskúšať, zajazdiť si a hneď pohopíte, prečo Primeru tak chválim.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 08:40, stáčení tachometru
Maverick napísal:
Pokud nenalítaš ročně alespoň 25tis. km, tak bych na plyn zapoměl, měl jsem ho u předešlého auta a relativně levný provoz je vykoupen častými návštěvami servisu. Ešče ke stáčení tachometrů - to je jen reakce bazaristů na poptávku, 10 let staré auto s poctivými 250tis. km je v podstatě neprodejné, když se 100tis. mázne je to o něčem jiném, dalším dobrým důvodem jsou pojišťovny.....Viděl jsem prodej tolik oblíbeného Passata, který měl 220tis. km a prodával se se 150tis. km a nový majitel to ještě stáhl pod stovku...
Najhoršie na tom je, že modernejšie autá majú tak kvalitné laky a interiér, na ktorých, ak sa majiteľ o auto staral, nie je vôbec najazdené kilometre poznať a aj autá s 300 000KM vyzerajú na max. 150 000Km. Preto má väčšina dovezených áut najazdené "údajne ako tvrdia ich predajcovia" vždy medzi 100000-150000 Km. Raz som videl v zahraničí Golfa IV, ktorý mal najazdené 275 000Km a vôbec to na ňom nebolo vidno, ani sedadlo nebolo presedené. Hneď ma napadlo, že to určite nejaký kšeftár dovezie a pekne to stočí na 140 000KM. A ten čo ho kúpi bude celý natešený. Ja si myslím, že väčšina áut (vo veku 5 rokov a staršie)hlavne dovezených má cez 200 000Km a pri kúpe s tým treba počitať.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 08:53, RE: Chválím
Kukinek napísal:
Skvělá,skutečně obsáhlá recenze,paráda...takhle si to představuji,člověk se alespoň dozví něco nového. Děkuji Romákovi za tento vydařený příspěvěk...
Děkuji
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 08:55, RE: v bazaru MCAR jsou podvodníci
Bob napísal:
Souhlas MCAR jsou podvodníci, mám také podobné zkušenosti...tomuto bazaru se radši vyhněte !
Já jsem rád, že to tam v tý mý recenzi "nevystříhli" a přečte si to co možná nejvíc lidí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 13:25, RE: v bazaru MCAR jsou podvodníci
Bob napísal:
Souhlas MCAR jsou podvodníci, mám také podobné zkušenosti...tomuto bazaru se radši vyhněte !
A copak se ti tam přihodilo tobě?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 17:00, mcar
Romák napísal:
Já jsem rád, že to tam v tý mý recenzi "nevystříhli" a přečte si to co možná nejvíc lidí.
Na mcar bacha, jsou to podvodníci, do prodeje velmi ochotní, po prodeji gauneři. Taky mi kdysi střelili bouchlýho forda
btw: výborná recenze
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.05.2006 17:29, Spolehivost
Pokud je třeba při tomto počtu najetých km měnit diodový můstek,tak to není s tou spolehlivostí až tak slavné.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.05.2006 00:14, Gut
Dobrá recenze..měl jsem Primeru p 10 2,0 a dodnes na ní vzpomínám, a pořád pokukuju po P11 v GTčku...Primera má famózní jízdní vlastnosti na to, jak nenápadně se tváří. S P 10 85 kW/115 k nebyl problém 220 na dálnici, ostatně v TP měla tuším 219...Lahůdkou je pak verze 2,0 GT 4x4, ale tu jsem v ČR viděl jen jednu a v solidním stavu se už asi sehnat nedá...bo hrozně draho z Reichu--
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.05.2006 06:37, RE: Gut
Josef Ž. napísal:
Dobrá recenze..měl jsem Primeru p 10 2,0 a dodnes na ní vzpomínám, a pořád pokukuju po P11 v GTčku...Primera má famózní jízdní vlastnosti na to, jak nenápadně se tváří. S P 10 85 kW/115 k nebyl problém 220 na dálnici, ostatně v TP měla tuším 219...Lahůdkou je pak verze 2,0 GT 4x4, ale tu jsem v ČR viděl jen jednu a v solidním stavu se už asi sehnat nedá...bo hrozně draho z Reichu--
115 koní a 220 km/h??? To ti asi hodně proměřuje tachometr...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.05.2006 08:37, RE: Spolehivost
Laďa napísal:
Pokud je třeba při tomto počtu najetých km měnit diodový můstek,tak to není s tou spolehlivostí až tak slavné.
Pokud soudíš podle potřeby vyměnit diodový můstek spolehlivost auta, tak jsi chudák.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.05.2006 09:48, RE: Spolehivost
bestdrifter napísal:
Pokud soudíš podle potřeby vyměnit diodový můstek spolehlivost auta, tak jsi chudák.
Ta Primera neni GT 4x4 ale Primera GTir a to auto ma 2.0 a ma cca 124kw
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.05.2006 12:14, RE: mcar
fagin napísal:
Na mcar bacha, jsou to podvodníci, do prodeje velmi ochotní, po prodeji gauneři. Taky mi kdysi střelili bouchlýho forda
btw: výborná recenze
Já jsem z nich po prodeji auta zas přes měsíc tahal velkej techničák. Jsou to fakt hajzlové!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.05.2006 12:17, RE: Spolehivost
Toyotacek napísal:
Ta Primera neni GT 4x4 ale Primera GTir a to auto ma 2.0 a ma cca 124kw
Ale to bude nejspíš pouze u tý starý P10 takováto verze. Nevim o tom, že by P11 dělala jinej 2,0 než 96 kW a 110 kW, což je GT.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.05.2006 18:53, pre Benga
bengo napísal:
115 koní a 220 km/h??? To ti asi hodně proměřuje tachometr...
Neviem čo sa ti nezdá, auto váži menej ako Fabia. Zrýchlenie na 100KM/h má pod 10s. V reále to bude okolo 200 Km/h. Každý tachometer ma odchylku, ktorá sa s narastajúcou rýchlosťou zvyšuje. Čiže v pohode mu mohol tachometer ukazať aj 220, lebo podľa papierov má Primera 2.0 maximálku 200 KM/h. Napr. Fabia ide pri 130Km/h iba skutočných 117Km/h. Tomu ja vravím odchylka. Aká je potom pri vyššej rýchlosti si môžeš predstaviť. Ešte k tomu motoru v Primere. Keby ste v tom išli nikdy by ste nezistili že ma iba 85Kw. S takou Primerou nie je problém držať sa aj áut s výkonom okolo 100 Kw a v zatáčkach im potom zmiznúť. Primera je fakt ľahká, preto dosahuje výkony silnejších áut.
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.