0
späť
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Galant VI

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 00:32, Recenze
Pěkná recenze rené, poutavé čtení, to subaru je dobrá volba, jen dobře vybrat. Ať to vyjde.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 00:47, RE: Recenze
Aleš napísal:
Pěkná recenze rené, poutavé čtení, to subaru je dobrá volba, jen dobře vybrat. Ať to vyjde.
nezbyva nez se pripojit, konecne nekdo kdo neresi jestli HTP, nebo SDI... outback jen doporucuji,sam jeden kousek mam, a motor do nej
samozrejme H6....kdyz uz jsi ted zvykly na 6val, tak nevahej....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 00:53, Spotřeba
Jo musím se přidat, recenze čtivá,lež jak je psáno o spotřebě, dovolím si hrubě nesouhlasit. Mám áčkovou vectru 2,0 osmiventil, pouze čtyřválec a jak je psáno, že si motor nevezne víc než 12 litrů je pěkná blbost. Je to přece 2,5 šestiválec a při "prasárnách" si musí vzít takových dobrý 20 a víc litrů. I ta má blbá stará vectra si vezne 30 když se nekrotím a to zrovna moc parády nenadělám, vždyť má jen 115 koní Jinak Galanta bych také bral :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 04:20, RE: Spotřeba
anonym napísal:
Jo musím se přidat, recenze čtivá,lež jak je psáno o spotřebě, dovolím si hrubě nesouhlasit. Mám áčkovou vectru 2,0 osmiventil, pouze čtyřválec a jak je psáno, že si motor nevezne víc než 12 litrů je pěkná blbost. Je to přece 2,5 šestiválec a při "prasárnách" si musí vzít takových dobrý 20 a víc litrů. I ta má blbá stará vectra si vezne 30 když se nekrotím a to zrovna moc parády nenadělám, vždyť má jen 115 koní Jinak Galanta bych také bral :)
Vectra si možná vezme víc, ale Galant určitě ne. Měl jsem ho přes dva roky a denně jsem jezdil 120 km, z toho půlku po dálnici (150-180km/h) a spotřeba byla 8.5-11 litrů na 100 km. Jen čistě město v zimě až 13. Naproti tomu dlouhodobá jízda po dálnici rychlostí kolem 180 do deseti, což bylo pro mně celkem milé překvapení. Kolikrát se mně fakt zdálo, že spotřeba s rychlou jízdou skoro vůbec nestoupá. Jinak opravdu parádní auto, moc rád něho vzpomínám, i když už půl roku jezdím v Accordovi 2.4 (r.v.2004)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 07:43, RE: Spotřeba
anonym napísal:
Jo musím se přidat, recenze čtivá,lež jak je psáno o spotřebě, dovolím si hrubě nesouhlasit. Mám áčkovou vectru 2,0 osmiventil, pouze čtyřválec a jak je psáno, že si motor nevezne víc než 12 litrů je pěkná blbost. Je to přece 2,5 šestiválec a při "prasárnách" si musí vzít takových dobrý 20 a víc litrů. I ta má blbá stará vectra si vezne 30 když se nekrotím a to zrovna moc parády nenadělám, vždyť má jen 115 koní Jinak Galanta bych také bral :)
Měl jsem Galanta r.1992 motor 1.8 8-mi ventil, 90 koní, byl určitě těžší než Vectra a měl jsem průměr 7-7,5 l. Přes 8,5 l jsem se nikdy nedostal. Pak jsem měl Mazdu 626 2.2i, 12-ti ventil a spotřeba 8-8,5 l, max 9.5 l. Teď mám Mazdu 626 2.0i 16-ti ventil a průměr je okolo 7,5 l, přes 8 l málokdy a přes 9 l to ještě nešlo. A eko rallye nejezdím, rychlost dodržuju jen v obcích, jinak tak 20 km přes limit. Vectru jsem měl taky, r.1995 1.8i, spotřeba okolo 8 l, max.asi 9. Ty všichni japonci o kterých píšu táhly od spoda, takže přes 3 tis.otáček jdu jen při rychlém předjíždění a na dálnici, 3 tis točí tak při 120 km/h.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 08:09, pekne
pekne pekne, len tak dalej. ja som 7 rokov jazdil tohto galanta 2.0 4valec, dal som mu 210tis km a vymenil som ho za outback, ktoreho mam 4ty rok a spokojnost nadovsetko. hlavne udrzba a spolahlivost mitsubishi a subaru je uzasna.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 08:20, RE: Spotřeba
anonym napísal:
Jo musím se přidat, recenze čtivá,lež jak je psáno o spotřebě, dovolím si hrubě nesouhlasit. Mám áčkovou vectru 2,0 osmiventil, pouze čtyřválec a jak je psáno, že si motor nevezne víc než 12 litrů je pěkná blbost. Je to přece 2,5 šestiválec a při "prasárnách" si musí vzít takových dobrý 20 a víc litrů. I ta má blbá stará vectra si vezne 30 když se nekrotím a to zrovna moc parády nenadělám, vždyť má jen 115 koní Jinak Galanta bych také bral :)
Mám Hondu Shuttle 2,3 v automatu a nikdy se nevezme víc jak 12,5 litrů na sto km.Automat je 4.kvalt a auto váží 1550 kg.Průměr mám asi 11 litrů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 08:54, Recenze pekna, ale ..
Aleš napísal:
Pěkná recenze rené, poutavé čtení, to subaru je dobrá volba, jen dobře vybrat. Ať to vyjde.
Pekne se to cetlo ...
110 kg a zelezna tyc ?? Uz chybi jen kulturisticke teplaky a ksiltovka, samozrejme ksiltem dozadu )

reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 09:02, RE: Spotřeba
anonym napísal:
Mám Hondu Shuttle 2,3 v automatu a nikdy se nevezme víc jak 12,5 litrů na sto km.Automat je 4.kvalt a auto váží 1550 kg.Průměr mám asi 11 litrů.
Docela dobrá recenze. Je vidět, že piasatel o galantech něco ví, když automaticky sáhl pro montážní páku. Podvozek může opravdu majitele hodně vytrestat. na druhou stranu musím říct, spousta silentbloků se dá repasovat a není to zas tak drahé. Měl jsem Galanta asi 2 roky a byl jsem velmi spokojen. Ještě taková drobnost-řazení jsem měl naprosto špičkové, takové na jaké jsem zvyklý u Mitsubishi (přesné a lehké) to jediné mi trochu vrtá hlavou, asi ho má pisatel vylágrované, jinak to není možné. Měl jsem dvoulitr 4 válec 100KW a byl jsem dynamikou taky hodně spokojen, ale je pravda, že kámoš měl 2,5 V6 a to bylo něco jinýho. Blbý bylo, že jsme měli skoro stejnou spotřebu cca. 8,5-11l, dle stylu jízdy. Pokud bych si kupoval Galoše znova, tak V6, jede za stejné peníze a líp! Co musím taky podepsat, tak ta spotřeba-těžko se dotat pod 8,5, ale nad 11 taky. Můžete jezdit na doraz, ale přes 11/1000jsem se nikdy nedostal. Galant je hodně muziky za hodně málo peněz. Měl jsem sport-packet a musím říct, že se za autem hodně lidí otáčelo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 09:26, RE: Spotřeba
Šakal napísal:
Docela dobrá recenze. Je vidět, že piasatel o galantech něco ví, když automaticky sáhl pro montážní páku. Podvozek může opravdu majitele hodně vytrestat. na druhou stranu musím říct, spousta silentbloků se dá repasovat a není to zas tak drahé. Měl jsem Galanta asi 2 roky a byl jsem velmi spokojen. Ještě taková drobnost-řazení jsem měl naprosto špičkové, takové na jaké jsem zvyklý u Mitsubishi (přesné a lehké) to jediné mi trochu vrtá hlavou, asi ho má pisatel vylágrované, jinak to není možné. M...
Ale jo, no tak je pravda, že pan pisatel disponuje trochu vyšším sebevědomím, ale to nás tady trápit asi nemusí. To že dá většinou bazar slevu, to je jasné. Pokud by mi nedal bazar slevu aspoň 7-10 000,- tak se s nimi ani nebavím. Kdo má v kapse peníze, ten učuje podmníky, tak to prostě je. Galant je levný a dobrý auto, akorát, že to většině lidem nedocvaklo a proto se prodává za tak málo. No a pisateli přeju, aby jednou se svým přístupem nenarazil. 110KG živé váhy zastaví jen tupce, který neví, jak těch 110kg složit na zem!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 09:53, RE: Spotřeba
anonym napísal:
Ale jo, no tak je pravda, že pan pisatel disponuje trochu vyšším sebevědomím, ale to nás tady trápit asi nemusí. To že dá většinou bazar slevu, to je jasné. Pokud by mi nedal bazar slevu aspoň 7-10 000,- tak se s nimi ani nebavím. Kdo má v kapse peníze, ten učuje podmníky, tak to prostě je. Galant je levný a dobrý auto, akorát, že to většině lidem nedocvaklo a proto se prodává za tak málo. No a pisateli přeju, aby jednou se svým přístupem nenarazil. 110KG živé váhy zastaví jen tupce, který neví...
Jo, máte pravdu, při jednání s prodejci vždy vystupuji hodně sebevědomně - jde o moje peníze a bud prodejce vezme to co požaduji a nebo má smulů.......bazarů a obchodů je všude plno. A pokud jde o mých 110kilo??....no asi ve svém životě naražím pouze na samé tupce pač ještě se nenašel takový kterýmu by se podařilo složit mě na zem.........ale myslím že toto není nejdůležitější část diskuze a recenze...............apropo, pozorný čitatel pochopí jistou nadsázku:))

Rene
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:06, RE: Spotřeba
anonym napísal:
Jo, máte pravdu, při jednání s prodejci vždy vystupuji hodně sebevědomně - jde o moje peníze a bud prodejce vezme to co požaduji a nebo má smulů.......bazarů a obchodů je všude plno. A pokud jde o mých 110kilo??....no asi ve svém životě naražím pouze na samé tupce pač ještě se nenašel takový kterýmu by se podařilo složit mě na zem.........ale myslím že toto není nejdůležitější část diskuze a recenze...............apropo, pozorný čitatel pochopí jistou nadsázku:))

Rene
Ha-ha-ha-ha-ha Tak takových už jsem viděl))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:11, RE: Recenze
Aleš napísal:
Pěkná recenze rené, poutavé čtení, to subaru je dobrá volba, jen dobře vybrat. Ať to vyjde.
Souhlasim, moc pekna recenze... Ikdyz trochu psana jazykem: "Jak mi zobak narost" je to skvele cteni, hlavni dobry priklad toho jak se na ty Mrchy bazaristicky musi jit, se zeleznou tyci :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:14, RE: Spotřeba
anonym napísal:
Jo musím se přidat, recenze čtivá,lež jak je psáno o spotřebě, dovolím si hrubě nesouhlasit. Mám áčkovou vectru 2,0 osmiventil, pouze čtyřválec a jak je psáno, že si motor nevezne víc než 12 litrů je pěkná blbost. Je to přece 2,5 šestiválec a při "prasárnách" si musí vzít takových dobrý 20 a víc litrů. I ta má blbá stará vectra si vezne 30 když se nekrotím a to zrovna moc parády nenadělám, vždyť má jen 115 koní Jinak Galanta bych také bral :)
Mam Lancii Kappu 2.0 20V Turbo (220 k) a vic nez 14.7 l/100km sem z ni nedostal (byli jsme spolu na sprintech) A docela me udivuje, ze mluvis o Vectre, kdyz tenhle motor dokaze jezdit za 6.5 litru ale ze by si vzala prumer pres 30 nechapu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:16, RE: Spotřeba
Šakal napísal:
Docela dobrá recenze. Je vidět, že piasatel o galantech něco ví, když automaticky sáhl pro montážní páku. Podvozek může opravdu majitele hodně vytrestat. na druhou stranu musím říct, spousta silentbloků se dá repasovat a není to zas tak drahé. Měl jsem Galanta asi 2 roky a byl jsem velmi spokojen. Ještě taková drobnost-řazení jsem měl naprosto špičkové, takové na jaké jsem zvyklý u Mitsubishi (přesné a lehké) to jediné mi trochu vrtá hlavou, asi ho má pisatel vylágrované, jinak to není možné. M...
Ad výlágrované řazení

Důvod je prostý u Galantů, Lancerů (a odvozených Hyundai) odchází předčasně synchronizační kroužky. Skutečně to třeba už po 150 tsic km znamená převodovku z auta ven a jejich výměnu, při té příležitosti se kolikrát mění i ložiska.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:17, RE: zápory
anonym napísal:
Ale jo, no tak je pravda, že pan pisatel disponuje trochu vyšším sebevědomím, ale to nás tady trápit asi nemusí. To že dá většinou bazar slevu, to je jasné. Pokud by mi nedal bazar slevu aspoň 7-10 000,- tak se s nimi ani nebavím. Kdo má v kapse peníze, ten učuje podmníky, tak to prostě je. Galant je levný a dobrý auto, akorát, že to většině lidem nedocvaklo a proto se prodává za tak málo. No a pisateli přeju, aby jednou se svým přístupem nenarazil. 110KG živé váhy zastaví jen tupce, který neví...
Jsem trochu zmatený, proč do záporů píšete hydroštely, když jste sám psal, že s nimi zatím nemáte problém? Musím se přiznat, že jsem ujetý na japonská auta a "pár" jsem jich už měl, ale problémy s hydroštely jsem viděl jen tady na stránkách, v praxi ne. (stejně, jako problém s motorem GDI- v praxi špičkový motor, který se díky pomluvám stal nežádoucím) Měl jsem 2x Galant, Carisma a Mazda 626. Myslím, že pokud se nekoupí už špatné auto a mění se olej, dle serv. intervalů, tak se stát snad ani nemůže. Galanta, co máte Vy měl kámoš, měl najeto přes 220 000km a motor šel jak....však víte V6. Myslím, že se hydroštělů nemusíte fakt bát. Jinak, ať slouží!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:24, RE: zápory
Šakal napísal:
Jsem trochu zmatený, proč do záporů píšete hydroštely, když jste sám psal, že s nimi zatím nemáte problém? Musím se přiznat, že jsem ujetý na japonská auta a "pár" jsem jich už měl, ale problémy s hydroštely jsem viděl jen tady na stránkách, v praxi ne. (stejně, jako problém s motorem GDI- v praxi špičkový motor, který se díky pomluvám stal nežádoucím) Měl jsem 2x Galant, Carisma a Mazda 626. Myslím, že pokud se nekoupí už špatné auto a mění se olej, dle serv. intervalů, tak se stát snad ani ...
Co se týče řazení, tak jsme se shodli s kámošem na tom, že je u Mitsubishi jedno z nejlepších. Výjimku tvoří pouze modely plácané s Renckem (Carisma 1,6 Spacestar 1,3 a 1,6), kam si cpali i převodovky a to stálo za h.... Asi jsem měl na všechny 3 myšáky štěstí, ale řazení bylo vždycky příkladné. Nebyl jsem spíš spokojený s podvozkem. Podvozek by byl super, ale ne na naše silnice.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:33, RE: Spotřeba
anonym napísal:
Jo, máte pravdu, při jednání s prodejci vždy vystupuji hodně sebevědomně - jde o moje peníze a bud prodejce vezme to co požaduji a nebo má smulů.......bazarů a obchodů je všude plno. A pokud jde o mých 110kilo??....no asi ve svém životě naražím pouze na samé tupce pač ještě se nenašel takový kterýmu by se podařilo složit mě na zem.........ale myslím že toto není nejdůležitější část diskuze a recenze...............apropo, pozorný čitatel pochopí jistou nadsázku:))

Rene
Zdarvim, recenze celkem ujde, jen ta spotrřeba? Mám už druhého galanta v6 24v. První byl rok výroby 97 model VI a druhého co mám teďkon je rok výroby 01 sport edition v plné výbavě a musím říct, že ta spotřeba co je psaná v recenzi je pěkná blbost! Nikdy jsem se nedostal se spotřebou pod 8,7l a to jsem jezdil pomaleji než trabant! Teďkon jezdím jen po Praze (centum) velmi svižně a bere si to kolem 13l a když jedu po dálnici do Brna a ručička nejde pod 220km/h, tak to rozhoně 12l nebo 13l nebaští. Pro mě je Micina srdeční záležitost, teďkon už je čekam na Evo X! A jdu do něj!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:35, RE: Spotřeba
Šakal napísal:
Docela dobrá recenze. Je vidět, že piasatel o galantech něco ví, když automaticky sáhl pro montážní páku. Podvozek může opravdu majitele hodně vytrestat. na druhou stranu musím říct, spousta silentbloků se dá repasovat a není to zas tak drahé. Měl jsem Galanta asi 2 roky a byl jsem velmi spokojen. Ještě taková drobnost-řazení jsem měl naprosto špičkové, takové na jaké jsem zvyklý u Mitsubishi (přesné a lehké) to jediné mi trochu vrtá hlavou, asi ho má pisatel vylágrované, jinak to není možné. M...
Také si myslím, že recenzent "šlápl" na vylágrovanou převodovku. S Galantem jsem jezdil tři roky a řazení bylo přímo ukázkové.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:35, česky ?
Aniž bych dělal cíleně jazykovou korekturu, minimálně dvakrát mě zarazila neshoda podmětu s přísudkem ( např. ručičky by chtěli ?), to, že je to napsáno " jak zobák narost ", by nevadilo, je to čtivější...Tak možná než tahat svých 110 kilo do posilovny, radši zopáknout mateřský jazyk...
Nechtěl bych být v kůži majitele, který své auto postaví do bazaru, kde čtyři " kupci " zkouší vůle v nápravách železnou tyčí : to tam nemáte STK, kde by vám to za stovku na čelo vzali na válce ? Pak se auto neprodá a mi se vrátí auto s nově tvarovaným podvozkem...
Tohle, i ta okamžitá sleva 10t vypovídá o neprofesionalitě autobazaru...mimochodem, pokud by "B" bylo správně, nic byste nekoupil...
reagovať
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.