0
späť
 

diskuze k tématu: Mercedes-Benz Vito - negativní zkušenost majitele

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.05.2008 21:23, RE: gauneři
watchtower napísal:
Rok a půl staré auto už bylo po záruce?! Kolik tam měl už nalítáno?
nejdřív si to pořádně přečti a pak se ozvi drne
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 00:02, RE: odevzdej prachy a vypadni
anonym napísal:
plácáte nesmysly... z Vídně se do ČR žádné díly nevozí, sklad je v Norimberku a rychlost dodání po ČR je na vyjímky srovnatelná s Německem
Ne, ne neplácám. Vizí se to z Vídně, co se teda moravy týče.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 07:30, RE: jgfjfgj
anonym napísal:
koroserie se ponořují vcelku do zinkovací lázně a jakékoliv rozebírání a výměny dílů jim škodí více než přiměřené opravy
Jistě, třeba výměna dveří, žejo.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 08:18, RE : Mercedes
Nijak mne to nepřekvapuje. Sám jsem vlastníkem již čtvtého vozu této značky (byť řad C a E) a chování v servisech je stejné. Mají Vás za hejla co má dost peněz, aby platil. V mém případě je to o to pikantnější, že poslední z vozů jsem koupil za výhodný peníz jako nový v Belgii a u zdejšího dealera ve VČ mi při roční prohlídce řekli "to víte nedal jste nám vidělat na provizi tak teď budete platit jako ...." Jinak je, ale otázka lidí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 10:41, RE: odevzdej prachy a vypadni
anonym napísal:
Ne, ne neplácám. Vizí se to z Vídně, co se teda moravy týče.
který dealer bere díly z Vídně? jmenujte mi ho
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 15:33, RE: EURO garantie
anonym napísal:
Měl jsem víc štěstí než rozumu, že když jsem sháněl dodávku a rozhodoval se mezi VW(Transporter) a Fordem (Transit) a tajně pošilhával po MB Vito tak jsem nakonec koupil Toyotu Hiace 2,4TD.Servisuju sám případně u známého v malém neznačkovém servisu.Ujel jsem s ní za 5 let 150.000km a to měla již 85.000 od předchozího majitele a když nepočítám spotřební díly (tlumiče,kotouče,destičky,rozvodový řemen ,filtry,oleje atd.) tak jediné dvě závady byly prasklé táhlo otvírání nádrže a obroušené uhlíky ...
Mam toyotu Hiace 2,4 TD a nikdy nebyl problem najezdeno cca 450000 km
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 17:09, RE: Kvalita
anonym napísal:
Tady v ČR se to ojebává hlavně proto, že těm skoro autům nikdo nerozumí.
Šikovnýho automechanika aby člověk pohledal. A když už nějaký šikovný je, než aby šel pracovat do "značkovýho" za pár šupů, otevře si vlastní servis, klidně i doma v garáži a má o zákazníky postaráno. V značkových servisech jsou většinou kluci po vyučení, kteří tomu nerozumí. Vidím to u Škodovky a u MB to nebude jiné. Za těch pár let co jezdím s auty do značkovýho, jen aby nepropadla záruka, to tam vidím. Lidi se tam střída...
Za těch pár let,co jezdíš do značkovýho servisu si vyhodil pár tisíc Záruka totiž návštěvou nezn. servisu nepadáááá..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 18:50, hofmann a žižák
mám Vito rok 2004, kupované nové v ČR,na můj vkus bylo potřeba trochu víc oprav,ale to bych jěště rozchodil,spíše mě zarazil velmi neprofesionální přístup firmy hofman a žižák, kde tomu šéfuje jakýsi rusák Tleska,nebo jak se jmenuje,u nich je zcela běžné,že neví co autu je,tak něco vymění,naůčtují mi to a pak čekají jestli se vrátím,kdyby se to stalo 1 tak to pochopím,ale mě se to stalo pouze za minulý rok 2 a celkově už 4x.takže radějí jezdím hned za hranice ,kousek od Norimberku do servisu,kde už jsem spokojen a teď se podržte i s naftou jěště něco málo ušetřím a s kvalitou servisu jsem velmi spokojen.Faust
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 19:45, RE: Kvalita
anonym napísal:
Za těch pár let,co jezdíš do značkovýho servisu si vyhodil pár tisíc Záruka totiž návštěvou nezn. servisu nepadáááá..
Tohle máte ověřené? To by mě docela zajímalo zda je to vážně pravda. Takže když si budu dělat všechny předepsané výměny sám, o záruku nepřijdu? Nebo je musí dělat někdo kdo na to má živnost,nebo jak je to nastavené?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 07.06.2008 23:43, RE: MB Vito je skvělé auto
anonym napísal:
Dobrý den, řeknu vám, měl jsem již 4 Vita a když opomenu to úplně první r.v.1997 tak báječná auta. Hlavně po roce 2000 šla kvalita rychle nahoru. V prosinci jsem si koupil 115 Cdi a nemůžu si ho vynachválit. Vito je skvělé auto, může se narazit na špatný kus ale takhle to je u každé značky.
to snad nemysli te vazne. ja mel vito 112 CDI r.v. 2000 koupeno v M3000. Zkusenosti naprosto stejne jako pisatel clanku - absolutni rozsejpadlo. V roce 2004 neprodejne cele zrezle nakonec jsem prodal za 170.tis (nakup byl 980.tis) Mercedes uz nikdy vice a vsechny co maji MB uprimne lituji. MB je firma ktera zije z minulosti!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 20.06.2008 23:41, RE: odevzdej prachy a vypadni
anonym napísal:
V tomto státě si servisy nemůžou k těm německým či rakouským ani čuchnout. Tady se to jen vše ojebává a tam si to nedovolí, známej dělá v rakousku v mercedesu už od revoluce a to se prostě nedá s českem srovnat, nehledě na levnější náhradní díly a rychlé dodávky, protože centrální sklad je ve Vídni odkud se to vozí i do čr.
Co to plácáš ? Díly se vozí z Norimberku a 90 procent dílů je do druhého dne.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 20.06.2008 23:49, RE: servisy v CZ je shit
anonym napísal:
Pokud chcete udržet Medvěda v OK stavu, tak zásadně nejezdit do tuzemských M-B servisů !!! Kdybych tu sepsal své zážitky, tak to na druhý den nechají ze Stuttgartu všecko zavřít. Servisovat zásadně v něměcku a když už ne, tak nakoupit u M-B jen origo díly a udělat si to sám. Nejhorší je : 1) fa Rene z Hradce 2) Moravia Ostrava+Olomouc. ...Naopak Chodov se celkem snaží.
Napiš jméno a jaký byl problém a já zjednám nápravu v RENE
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.06.2008 00:08, Pepis
Článek je poněkud zmatečný v tom, že fotka ukazuje MB Vito, ale v článku se píše o V 220 CDI Vito... Takové auto neexistuje, kdyžtak V 220 CDI, ale to je jiná kategorie než Vito. Jinak jsem měl Vito 108 D r.v. 1996. Atmosférický diesel je líný, ale jinak auto spolehlivé. Prodal jsem ho, když mělo najeto téměř 300000. Teď mám V 220 CDI Ambiente, r.v. 2001, najeto 275000. Kromě spotřebáků jsem měnil jen ventilátor topení, preventivně brzdové hadice a trubku klimatizace. Nedojel jsem jen jednou hned druhý den po návštěvě servisu, kdy něco nepřišroubovali v motoru, upadlo to a poškodilo klínový řemen.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.10.2011 21:08, RE: gauneři
anonym napísal:
nejdřív si to pořádně přečti a pak se ozvi drne
příspěvek je z května 2008, rok a půl zpátky (dejme tomu leden 2007) už je auto vyrobené 2005 po záruce... takže nejdřív si ti pořádně přečit ty, drne
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.