0
späť
 

diskuze k tématu: Mazda 626 kombi 2.0i

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 14.04.2007 23:18, neschazuji
... neschazuji ...schazuji .... teďkon.... jaksi, že ..... napříč politickým spektrem...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 15.04.2007 11:06, RE: nic moc
Miky napísal:
Kam se hrabe na lancii! Nikdo jste v ní stejně nejeli, tak můžete jenom litovat.
to Miky:
já mám Lybru a je docela good. Co máš ty?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.04.2007 14:59, RE: Zadek fuj
P.M. napísal:
Ten zadek je škaredej jak noc. Raději sedan, nebo liftback.
P.M. zjevně nepohopil, že tazatel je se vzhledem vozidla srozuměn. Na vzhled by se mohl ptát leda slepec, ale ten zase nedostane řidičák.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.04.2007 15:03, RE: nic moc
zigi napísal:
Nic moc ,není nad Opel ale docela ujde
Jak říká můj automechanik - Opel ještě nevyrobil auto, které bych si koupil. Všichi si zkuste tipnout, kdo o tom víc ví - automechanik nebo pan Falešnej.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.04.2007 21:02, RE: nic moc
Koloděj napísal:
Jak říká můj automechanik - Opel ještě nevyrobil auto, které bych si koupil. Všichi si zkuste tipnout, kdo o tom víc ví - automechanik nebo pan Falešnej.
Nejsem tak bohatý, abych si mohl koupit jiný, než japonský vůz. Mám už 7 auto made in Japan a určitě u nich zůstanu. Většina lidí, co tady kritizují jap. auta, tak je nikdy neměli, to jsem prostě poznal, protože o nich nic nevědí. každý ať si jezdí čím chce, já měnit nebudu a už vůbec ne za Opla.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.