0
späť
 

diskuze k tématu: Mazda3 (1,6 MZ-CD) - zkušenosti po třech letech

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 00:55, alles gute
celkem dobrá recenze, díky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 07:11, Mazda 3 nejlepsi ve spolehlivosti
uz se celkem tesim na novou generaci, kdyz 6 vypada tak skvele...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 07:44,
Dobrý den, mohu jen a jen potvrdit, Mazda 3 je opravdu skvělé auto a navíc má úžasný design. Každému, kdo ho vlastní, mohu závidět.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 08:27, M3
Mno tak zas přidám svoji trochou do mlýna....

M3 super desigen, super svezení, ehm jezdím občas 1,6i měl jsem tu čest vyzkoušet VW golf stejné motorizace a roku výroby, jak je golf chválen sportovním svezením, tak mě sklamal, nedrží si tak stabilně stopu jako trojka, síla motoru dostačujicí na nějaké to popojíždění, u obou aut. Kvalita materiálů v M3 průměr, působí trochu lacině.

Neduhy tohoto auta? Zatím žádné, žárovky drží oproti Mazdě 6, nevrže... Jen opět musím "hanit" servis, a to přímo v Chebu. Propadla nám na autě záruka páč jsme nepřijeli na pravidelný servis v čas, ale kdo si to má pamatovat. Proto člověk předpokládá, že když v jednom autosalonu je klient, a myslím že dobrý, že by se o takové prkotiny měli postarat. Další věc je že usklaďnovali zimní obutí, jeden disk byl následně šišatý, nechápu co tam s tím dělali... Mno ale když si vzpomenu navrácení zimních gum na mazdu 323f rv 01 tak se nedivím to nám byly vráceny jiné gumy, rozměr seděl, ael značka ne, a ani opotřebení, LOL asi jsem zaujatý proti tomuto servisu..

Ale jinak vozy mazda super, idkyž díky servisu už vyhlížíme vozy německého trhu (MB, BMW)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 09:39,
Velice pěkná recenze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 09:59, Zato Mazda 2
to byla koupě. Startuje na 3 válce, někdy nejde skoro zařadit spátečka, porucha zapalování, lambda sondy - 6 oprav během prvních 20 000 km. Pitomosti jako vrzání sedadel mi nevadí. Teď opět stojí, před týdnem odtah, zastavila, nejela. Zlatej žigulík.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 10:10, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Velice pěkná recenze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nechci se teda nějak navážet do tohoto auta,kdych si ho mohl tak pořídit-motorová dokonalost,ale nové auto by nemělo mít snad nějaké závažné poruchy(samozdřejmě jsou i vyjímky),ale když autor píše 3500 za jeden čep,tak ted ty opravy budou asi stát zato.Jinak tyto auta zbožnuji,jen je toto můj názor
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 10:28, RE: bez předmětu
anonym napísal:
nechci se teda nějak navážet do tohoto auta,kdych si ho mohl tak pořídit-motorová dokonalost,ale nové auto by nemělo mít snad nějaké závažné poruchy(samozdřejmě jsou i vyjímky),ale když autor píše 3500 za jeden čep,tak ted ty opravy budou asi stát zato.Jinak tyto auta zbožnuji,jen je toto můj názor
taky mě ta cena praštila do oka...asi je to origo z mazda servisu, druhovýroba by měla být mnohem levnější.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 10:30, RE: Zato Mazda 2
anonym napísal:
to byla koupě. Startuje na 3 válce, někdy nejde skoro zařadit spátečka, porucha zapalování, lambda sondy - 6 oprav během prvních 20 000 km. Pitomosti jako vrzání sedadel mi nevadí. Teď opět stojí, před týdnem odtah, zastavila, nejela. Zlatej žigulík.
vždy se najde nějaký špatný kus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 11:07, RE: Zato Mazda 2
anonym napísal:
to byla koupě. Startuje na 3 válce, někdy nejde skoro zařadit spátečka, porucha zapalování, lambda sondy - 6 oprav během prvních 20 000 km. Pitomosti jako vrzání sedadel mi nevadí. Teď opět stojí, před týdnem odtah, zastavila, nejela. Zlatej žigulík.
kdyz koupis nejakou bouracku tak se nemuzes divit
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 13:37, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Velice pěkná recenze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nedá mi to abych nezareagoval, i když určitě zase vyprovokuji všechny koncerno-bijce , Nechci srovnávat neporovnatelné a tak to neberte jako srovnání aut, ale mám všemi nenáviděnou Fabii I a to co autor vychvaluje jako skvělou kvalitu, jsem bral jako samozřejmost - viz zadní žárovky, Fabii jsou 4 roky a vzadu jesem neměnil ani osvětlení zadní značky, vpředu vydrží "stále praskající" žárovky zhruba 2 roky, teď jsem jí měnil podruhé. Brzdové destičky mám stále původní, najeto 110 000 km, sedačka řidiče pohledově i funkčně 100O% , přední náprava bez pazvuků a nic na ní neměněno. Jezdím zhruba 30 procent kilometrů po "kvalitních" pržských silnicích. Jinak pěkně napsaná recenze...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 13:40, divne,
pekna recenzia - ale neverim autorovi. Nevidel som moderne vznetove auto, ktore by kurilo po 3km!!! to je somarina!

Ak pravda nemal bufika :))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 13:49, Zkušenosti Ceed
Zdravím pisatele recence, moc pěkně napsáno. Velice by mě zajímalo, v čem je Ceed horší, jaké má nedostatky - nechcete se o tom rozepsat? Myslím že vzledem k ceně o tomhle autě uvažuje dost lidí, a mohou jim pomoci objektivní zkušenosti někoho, kdo do Ceedu nepřesedne z Felicie ale z pořádného auta, takže z toho není "úplně na větvi"
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 14:14, RE: Zkušenosti Ceed
anonym napísal:
Zdravím pisatele recence, moc pěkně napsáno. Velice by mě zajímalo, v čem je Ceed horší, jaké má nedostatky - nechcete se o tom rozepsat? Myslím že vzledem k ceně o tomhle autě uvažuje dost lidí, a mohou jim pomoci objektivní zkušenosti někoho, kdo do Ceedu nepřesedne z Felicie ale z pořádného auta, takže z toho není "úplně na větvi"
je škoda, že se autor recenze tochu víc nerozepsal o ceedovi, taky by mě to zajímalo..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 17:43, RE: Zkušenosti Ceed
anonym napísal:
je škoda, že se autor recenze tochu víc nerozepsal o ceedovi, taky by mě to zajímalo..
jsem autor, co tě zajímá ???
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 17:47, RE: divne,
anonym napísal:
pekna recenzia - ale neverim autorovi. Nevidel som moderne vznetove auto, ktore by kurilo po 3km!!! to je somarina!

Ak pravda nemal bufika :))
jsem autor, klidně se ozvi, dám ti svézt trojkou co má 170 tis a uvidíš !!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 18:52, RE: divne,
anonym napísal:
pekna recenzia - ale neverim autorovi. Nevidel som moderne vznetove auto, ktore by kurilo po 3km!!! to je somarina!

Ak pravda nemal bufika :))
Co se toho topení týče, slyšel jsem, že motory HDI mají jakýsi ohřev chladící kapaliny a díky tomu topí velmi rychle. Kolega má P406 a taky mu topí velice rychle (cca.3km) Takže pisateli věřím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 18:53, RE: Zkušenosti Ceed
anonym napísal:
jsem autor, co tě zajímá ???
Jaká je celková úroveň Kia v porovnání se zkušenostmi z Mazdy. Jde třeba jen o první dojmy, ale myslím, že hodně lidí o eventuelní koupi KIA CEED/i30 uvažuje. Je hodně opěvných testů leckde, ale opravdové zkušenosti uživatele zatím žádné.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 18:55, RE: divne,
anonym napísal:
jsem autor, klidně se ozvi, dám ti svézt trojkou co má 170 tis a uvidíš !!
Není to náhodou tím, že má ve vzduchotechnice nějakou topnou elektrickou spirálu? Která se pochopitelně po zahřátí motoru vypne.

Nevím, jen se ptám a přemýšlím, jak je to možné.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 14.02.2008 18:58,
Co se tyce tenkych plastu - jezdim hodne v zime po nezpevnenych silnicich a po sterkovanych/solenych asfaltkach a tak dostavam furu kaminku. V severni Americe jsou bezne k dostani tluste samoaplikacni pruhledne plastove folie, ktere si muzete sam nainstalovat temer kdekoliv na predek auta. Velmi se mne to osvedcilo predevsim na na svetlometech...
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.