0
späť
 

diskuze k tématu: Mazda 2

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 00:20,
Ano, něco málo, ale spíše málo. Mazda 2 vypadá jako povedené vozidlo, ale já si brousím zuby na novou generaci, to je totiž fakt nádhera.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 03:48, hmm
Sice vykon 55kw nie je zahambujuci na 1.25 L, ale bohuzial je to objem urceny skor k primeskemu uzivaniu...vyrok pekne tiahne(predchodie vozidlo fiat panda) je prinajmensom usmevny....nepochybujem o znacnych kladoch mazdy, ale je to prinajmensom zavadzajuce..v porovnani s 1.6, 2.0...motorom akejkolvek znacky..modelom skor urceneho na prevazenie bicyklov atd...potom by som sa vyjadril, ze pekne tiahne...
bohuzilal nase mzdy stale nie su na urovni EU a Mazda 2 je povazovana za rodinne vozidlo, pre 4 ludi na cesty do chorvatska atd...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 06:37, super
Chápu nadšení z vozu, chápu i jakousi dávku nekritičnosti, ale při vší ústě: neobjevil jsem ještě auto, které by si v závěrečném hodnocení zasloužilo samé 1.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 07:11, RE: super
edmund napísal:
Chápu nadšení z vozu, chápu i jakousi dávku nekritičnosti, ale při vší ústě: neobjevil jsem ještě auto, které by si v závěrečném hodnocení zasloužilo samé 1.
Vysvědčení jako ve škole :o))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 07:16, RE: super
zigi napísal:
Vysvědčení jako ve škole :o))
tak to jsi byl snaživý žáček. Byly švestičky panu učiteli z vlastní zahrádky??? ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 07:38, RE: super
edmund napísal:
tak to jsi byl snaživý žáček. Byly švestičky panu učiteli z vlastní zahrádky??? ))
Jsem neřekl, že já jsem měl samé 1 :o))
Jinak švestičky si dám radši v tekutém stavu :o))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 08:20, Mazdí
Škoda, že se autor více nerozepsal. Myslim, že Demio bylo v TUV testech někde hodně nahoře, zajímalo by mě, jak je na tom Mazda 2 sa více najetymi km, pry jsou to bezproblemova auta podobně jako Yaris
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 10:53, spotřeba
Pro mě je recenze rozhodně zajímavá. Jakou jste měl spotřebu? Myslím běžnou a pak třeba tu do Chorvatska a zpátky. Jinak Mazda 2 je podařeným nástupcem Demia.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 12:36, objektivnost
Je legracni jak autor pise, ze auto nemelo poruchy a pak v textu ze melo prasklou pruzinku a zaseklou kapotu...coz zrovna veci na beznou udrzbu nejsou :)))) Ono cela ta recenze je na nic, podle autora, je mazda, nejlepsi, uzasna, dokonala. Vic objektivnejsi uz byt nemohl. I kdyz dava 1cky, ja davam 4 za snahu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 12:53, RE: objektivnost
anonym napísal:
Je legracni jak autor pise, ze auto nemelo poruchy a pak v textu ze melo prasklou pruzinku a zaseklou kapotu...coz zrovna veci na beznou udrzbu nejsou :)))) Ono cela ta recenze je na nic, podle autora, je mazda, nejlepsi, uzasna, dokonala. Vic objektivnejsi uz byt nemohl. I kdyz dava 1cky, ja davam 4 za snahu...
Naprosto souhlasím ! Měl jsem podobnou Mazdu 2 a po dvou letech šla z domu. Proč ? Závady obdobné. Po roce se doslova rozpadlo gumové těsnění dveří, závady centrálního zamykání, antikorozní ochrana spodku skoro žádná, hlučnost motoru, atd. Závady se sice řešily v rámci garance ale čekání na náhradní díly i 3 týdny ! Přístup autorizovaného servisu katastrofa, bylo nutno radit co s tím mají dělat. A perlička na závěr. V servisní knížce ani záznam o opravách ! Sice mi to pomohlo při prodeji na kterém jsem kvůli ceně málem prodělal i kalhoty ale pak se nedivím, že svého času byla Mazda2 na vrcholu spolehlivosti. Třeba jsem měl smůlu na vadnou sérii. Možná.......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 14:51, RE: hmm
Kuli napísal:
Sice vykon 55kw nie je zahambujuci na 1.25 L, ale bohuzial je to objem urceny skor k primeskemu uzivaniu...vyrok pekne tiahne(predchodie vozidlo fiat panda) je prinajmensom usmevny....nepochybujem o znacnych kladoch mazdy, ale je to prinajmensom zavadzajuce..v porovnani s 1.6, 2.0...motorom akejkolvek znacky..modelom skor urceneho na prevazenie bicyklov atd...potom by som sa vyjadril, ze pekne tiahne...
bohuzilal nase mzdy stale nie su na urovni EU a Mazda 2 je povazovana za rodinne vozidlo, pre...
Než začnete kritizovat motor tak se sním aspoň svezte.Není to sice dvoulitr,ale na svůj objem jede výborně.Keždej nemusí mít 150 koní a na pěkný svezení mu stačí i 1.2.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 19:21, RE: hmm
anonym napísal:
Než začnete kritizovat motor tak se sním aspoň svezte.Není to sice dvoulitr,ale na svůj objem jede výborně.Keždej nemusí mít 150 koní a na pěkný svezení mu stačí i 1.2.
Takovymhle prditkem do Chorvatska, a plne nalozenym. To musi byt fakt masochisti )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 21:00, RE: hmm
anonym napísal:
Takovymhle prditkem do Chorvatska, a plne nalozenym. To musi byt fakt masochisti )
Mám pocit že si myslíš, že do chorvatska se dá dojet pouze v octávii f TDi.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 21:15, RE: objektivnost
anonym napísal:
Naprosto souhlasím ! Měl jsem podobnou Mazdu 2 a po dvou letech šla z domu. Proč ? Závady obdobné. Po roce se doslova rozpadlo gumové těsnění dveří, závady centrálního zamykání, antikorozní ochrana spodku skoro žádná, hlučnost motoru, atd. Závady se sice řešily v rámci garance ale čekání na náhradní díly i 3 týdny ! Přístup autorizovaného servisu katastrofa, bylo nutno radit co s tím mají dělat. A perlička na závěr. V servisní knížce ani záznam o opravách ! Sice mi to pomohlo při prodeji na kter...
Tak to pěkně kecáš. 3 týdny jsi čekal na díly ze Španělska, tím krm někoho jiného jo! Prodávám Mazdy už nějaký čas, ale tohle je prostě ultranesmysl. Na těsnění na dveře čekat 3 týdny nleze ani z Hirošimy. Ale pokus dobrý, čím jezdíš teď, nějakou dokonalou 207-kou nebo fabií bez takovýchto fatálních závad.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.05.2007 22:31, Franz
takže v duchu téhle recenze zpátky na stromy, anebo do Ruska....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.05.2007 12:17, RE: objektivnost
anonym napísal:
Tak to pěkně kecáš. 3 týdny jsi čekal na díly ze Španělska, tím krm někoho jiného jo! Prodávám Mazdy už nějaký čas, ale tohle je prostě ultranesmysl. Na těsnění na dveře čekat 3 týdny nleze ani z Hirošimy. Ale pokus dobrý, čím jezdíš teď, nějakou dokonalou 207-kou nebo fabií bez takovýchto fatálních závad.
Pokud ctu dobre, nikde se dotycny nezminuje ze zrovna na gumove tesneni cekat 3 tydny. Kdyby nekteri umeli alespon cist, ze?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.05.2007 12:40, RE: objektivnost
anonym napísal:
Tak to pěkně kecáš. 3 týdny jsi čekal na díly ze Španělska, tím krm někoho jiného jo! Prodávám Mazdy už nějaký čas, ale tohle je prostě ultranesmysl. Na těsnění na dveře čekat 3 týdny nleze ani z Hirošimy. Ale pokus dobrý, čím jezdíš teď, nějakou dokonalou 207-kou nebo fabií bez takovýchto fatálních závad.
Já jsem neřekl, že jsem na těsnění čekal 3 týdny !!! Pouze 10 dní. V roce 2003 , kdy jsem auto kupoval byla situace u nejmenovaného značkového dovozce taková: Rozvoz byl jednou týdně a to v čtvrtek. Co nebylo v Praze se objevilo až další týden z centálního skladu. Tak jsem auto reklamoval v úterý a těsnění bylo vyměněno příští týden v pátek !!! Dokonce bych našel i reklamační protokol. Ale po pravdě řečeno to byla prkotina proti jiným závadám. Mimochodem Mazda2 první generace se vyráběla ve Valencii. To vše je už jen historie, ke které se nevracím. Čím teď jezdím?! Škoda Octavia ll RS......... Co by jsi mě u Mazdy nabídl ?!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.05.2007 12:48, RE: objektivnost
anonym napísal:
Tak to pěkně kecáš. 3 týdny jsi čekal na díly ze Španělska, tím krm někoho jiného jo! Prodávám Mazdy už nějaký čas, ale tohle je prostě ultranesmysl. Na těsnění na dveře čekat 3 týdny nleze ani z Hirošimy. Ale pokus dobrý, čím jezdíš teď, nějakou dokonalou 207-kou nebo fabií bez takovýchto fatálních závad.
Doufám, že MAZDY prodáváš na Moravě. Měl jsem zkušenost s jedním prodejcem v této lokalitě a stálo to za to !!! Auto je jenom věc, která se může porouchat kdykoliv. Horší je ale přístup při reklamacích. Nejlepší zaříkávadlo bylo, že vše posoudí centrála v Praze. A tak se čekalo a čekalo. Proto se asi již vyměnil generální dovozce pro ČR. Třeba teď jsou Mazdy opravdu bezchybné !!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.05.2007 13:54, RE: objektivnost
anonym napísal:
Je legracni jak autor pise, ze auto nemelo poruchy a pak v textu ze melo prasklou pruzinku a zaseklou kapotu...coz zrovna veci na beznou udrzbu nejsou :)))) Ono cela ta recenze je na nic, podle autora, je mazda, nejlepsi, uzasna, dokonala. Vic objektivnejsi uz byt nemohl. I kdyz dava 1cky, ja davam 4 za snahu...
Prasknutá nejaká pružinka a pod. sú naozaj prkotiny. Stačí sa pozrieť na tú novú recenziu o fabii...tam ešte len vidno ako auto dokáže trápiť svojho majiteľa....inak súhlas s tým že autor recenzie bol "trochu" neobjektívny pri celkovom hodnotení, ale budiž, keď slúži tak slúži.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.05.2007 18:56, RE: Mazdí
Martaslover napísal:
Škoda, že se autor více nerozepsal. Myslim, že Demio bylo v TUV testech někde hodně nahoře, zajímalo by mě, jak je na tom Mazda 2 sa více najetymi km, pry jsou to bezproblemova auta podobně jako Yaris
Dle mých zkušeností můžu Mazdu 2 jen doporučit. Po dvou letech a 60 tis. najetých km (bez jakékoliv údržby či opravy, pominu-li výměnu oleje a filtru) auto funguje bez jediné závady. Před Mazdou 2 jsem vlastnila Demio, na základě jeho spolehlivosti jsem si koupila M2... Zdá se, že to opět byla velmi dobrá koupě...
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.