0
späť
 

diskuze k tématu: Projeli jsme Hybridní Lexus LS 600. Jaký je?

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 10:02, luxus
je to krása, nicméně mercedes chystá spojení slabší diesel plus elektromotor pro třídu S a to dává víc smyslu pro ekologii než šestilitrový benzín..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 15:18, Nezvyklý jev
V textu je napsáno, že když jsou baterie nabité, dokáže se auto rozjet a ujede i několik desítek metrů. Po pravdě řečeno jsem z toho trochu zmatený. Předpokládál jsem, že hybridní auto bude schopno ujet i několik desítek kilometrů na bateriový pohon s rekuperací energie. Na co ten elektromotor tam potom je? Kvůli pár desítkám metrů? Ani ta spotřeba není ohromující, a to ani ta, co udává výrobce. A ten otoman je úplně směšný. Na dlouhé vzdálenosti se nebudu plahočit autem, ale poletím, ne? Lexusy se mi líbí, ale do tohoto bych se zdráhal investovat a šáhl bych po konkurenci.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.03.2008 00:57, taky super
Slabší S-klasse diesel, hm takže 320 cdi + elektro, to je jen první stupeň a berlička. Já si počkám až bude hotový DiesOtto, tomu já fandím Jinak bylo dobré sledovat v různých periodikách test toho Lexuse, mnohdy byl i ve srovnávacím vs W221 500L. Kupodivu u někoho vyhrál první, u někoho druhý a někdy taktně remíza. Ta spotřeba 12,5 jo, to se jezdilo celkem vesele, většina ostatních to zvládla za necelých 12. Hm já myslím, že elektrika pomáhá, ale na elektriku to samo moc nejede, možná v létě. Kdyžtak pan Duba nebo od koho to je rád vysvětlí. Jinak toto je auto, kvůli kterému se vyplatí být redaktorem jojo, ještě by to chtělo projet ten černý GL 320cdi co se teď všichni testují a byl by to docela hezký týden Sranda je, jak ten Lexus v té perleťové dělá docela rozruch. Cayenne nebo e65 už všichni přejdou, ale toto se každý ze zvědavosti ohlédl, aspoň když jsem to já viděl na živo. Uvidíme jaký to bude držák, protože ten LS400 byl k neutahání.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 22.03.2008 12:10, RE: Nezvyklý jev
David V napísal:
V textu je napsáno, že když jsou baterie nabité, dokáže se auto rozjet a ujede i několik desítek metrů. Po pravdě řečeno jsem z toho trochu zmatený. Předpokládál jsem, že hybridní auto bude schopno ujet i několik desítek kilometrů na bateriový pohon s rekuperací energie. Na co ten elektromotor tam potom je? Kvůli pár desítkám metrů? Ani ta spotřeba není ohromující, a to ani ta, co udává výrobce. A ten otoman je úplně směšný. Na dlouhé vzdálenosti se nebudu plahočit autem, ale poletím, ne? Lexusy...
Elektromotor tam je na posúvanie sa v kolónach a asistenciu pri rozbiehaní, ako vieme pri rozbehu sa spotrebuje najviac paliva, takže ked akurát vtedy zatiahne elektromotor, mestská spotreba je omnoho nižšia ako u čistého benzíniaka. A čo sa týka zmyslu Lexusu, píšeš že na dlhšie trasy budeš radšej letieť a preto lexus nemá zmysel a radšej by si siahol po konkurencii. Skvelý objav, môžeš ísť povedať vývojárom high-endových limuzín nech sa neobťažujú s tými A8, S500 a podobne pretože nemajú zmysel, že? Tak si to myslel?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 11:43, RE: Nezvyklý jev
gld napísal:
Elektromotor tam je na posúvanie sa v kolónach a asistenciu pri rozbiehaní, ako vieme pri rozbehu sa spotrebuje najviac paliva, takže ked akurát vtedy zatiahne elektromotor, mestská spotreba je omnoho nižšia ako u čistého benzíniaka. A čo sa týka zmyslu Lexusu, píšeš že na dlhšie trasy budeš radšej letieť a preto lexus nemá zmysel a radšej by si siahol po konkurencii. Skvelý objav, môžeš ísť povedať vývojárom high-endových limuzín nech sa neobťažujú s tými A8, S500 a podobne pretože nemajú zmyse...
V podstatě ano. Je to jen okázalost. Avšak faktem je, že člověk stráví 3 hodiny v zácpě a ujede 20 km, pak má toto auto své opodstatnění, ale na překonávání dlouhých vzdáleností (500 km) to nebude - to už každý takový, ci si dovolí toto auto, poletí. Mimochodem, čistě z logiky, mají takové modely smysl, když v nich jezdí 2 lidé a žádná zavazadla???
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.03.2008 17:15, Tom!k
Můj taťka s toyotama podniká a musim říct,že Toyota a Lexus jsou nejlepší a nejspolehlivější káry co znám
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.03.2008 17:26, Tom!k
Všude se říká,že lexus nasadil laťku hodně vysoko a je na ostatních automobilkách,jak se s tím vypořádají.Jak se tady píše o elektromotoru,že ujede jen pár desítek metru,to je fakt,ale já už jsem v několika hybridech jel a hlavní je,že stačí i jen malé dotknutí brzdy,a benzínový motror okamžitě vypíná a běží elektro.Nejlepší je to do nějakého velkoměsta do zácp,kde běží jen elektro,ale nevýhoda je,že závistiví lidi vám to zničí
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.