0
späť
 

diskuze k tématu: Lexus LS460 - peklo v ráji

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 08:34, Interier
Interier je na muj vkus tak trochu demoderni......radsi toho Mergla v zakladu (kdyz by na nej bylo)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 09:19, RE: Interier
anonym napísal:
Interier je na muj vkus tak trochu demoderni......radsi toho Mergla v zakladu (kdyz by na nej bylo)
Mhm, tak díky za názor. Slovo demoderní může platit v podsatatě na jakýkoliv interiér a je nic neříkající. Máš vůbec nějaký názor, co Ti ve skutečnosti vadí na tom interiéru? Myslím konkrétně, nelíbí se mi to, to a to a konkurence to má lepší proto že...... To je asi na tebe trochu moc, když se neumíš ani podepsat, co?
PS: Seděl jsi vůbec někdy v tom "Merglu"? Je to dost podobný))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 09:55, Naprostá bomba
Díky za recenzi, aspoň si to rád přečtu (když už si to auto nekoupím). Konečně Toyota ukázala, že je schopná po stránce designu vymyslet auto, které není obšlehnutý mergl, jak tomu bylo u všech předchozích řad. Zato ten anonymem opěvovaný mergl teď uvnitř vypadá jako bavorák (včetně toho imbecilního ovládacího systému s kolečkem), no a zvenku v podstatě taky. U toho Lexusu jste zapomněli dodat, že si tam člověk může připlatit za parkovací systém, který řidiči auto sám zaparkuje, což jsem zatím ještě u německých soudruhů neviděl. Jinak je škoda, že Toyota nemá tak velký diesel (no a pár jiných benzíňáků by se taky sneslo) - jedna motorizace mi přijde trošku málo a hybrid u tak velkého auta a motoru spíš pro legraci (přečetl jsem si pár testů a ta spotřeba se nějak moc nehla, ale to přece v téhle kategorii není důležité, že...).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 10:00, RE: Interier
anonym napísal:
Interier je na muj vkus tak trochu demoderni......radsi toho Mergla v zakladu (kdyz by na nej bylo)
jak je vzhled relativní že?? Zrovna interiér, kde není snaha o co nejvíc čudliků na cm2 a kde není tachometr s otáčkoměrem zasunutý do dlouhé roury nebo nemá tachometr velikost pražského orloje ( merg a opel ) a zrovna se to někomu nelíbí. Zrovna já bych klidně řekl: Super.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 12:01, RE: Naprostá bomba
jiriez napísal:
Díky za recenzi, aspoň si to rád přečtu (když už si to auto nekoupím). Konečně Toyota ukázala, že je schopná po stránce designu vymyslet auto, které není obšlehnutý mergl, jak tomu bylo u všech předchozích řad. Zato ten anonymem opěvovaný mergl teď uvnitř vypadá jako bavorák (včetně toho imbecilního ovládacího systému s kolečkem), no a zvenku v podstatě taky. U toho Lexusu jste zapomněli dodat, že si tam člověk může připlatit za parkovací systém, který řidiči auto sám zaparkuje, což jsem zatím j...
Predek Lexusu pripomina Phaeton.
To automaticke parkovani testovali na BBC a je uplna blbost. Do 10metrove diry (po 2min. programovani) parkoval pres 1minutu, clovek 15sekund, automaticke parkovani od VW touran bylo rychlejsi -35sekund ale podle mne je to i pro zeny dost slabe.
Na BBC kritizovali i oproti konkurentum slaby podvozek, neprime rizeni a slabsi brzdy. Interier pusobi levnejsimi materialmi malo feudalne, vyznat se mezi 130 tlacitkami je pro kazdeho umeni. Sednout do MB je (zatim) velky rozdil i cenove v USA stoji o 40% vic a narozdil od lexusu, ktery je tam uz spis mainstream z MB jezdi holywood hvezdy a milionari.
cau jan z NY
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 12:07, RE: Interier
edmund napísal:
jak je vzhled relativní že?? Zrovna interiér, kde není snaha o co nejvíc čudliků na cm2 a kde není tachometr s otáčkoměrem zasunutý do dlouhé roury nebo nemá tachometr velikost pražského orloje ( merg a opel ) a zrovna se to někomu nelíbí. Zrovna já bych klidně řekl: Super.
Souhlas, pouťové atrakce nemají v solidním voze co dělat. Design má být vyvážený a to se tady, myslím, povedlo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 12:10, RE: Naprostá bomba
anonym napísal:
Predek Lexusu pripomina Phaeton.
To automaticke parkovani testovali na BBC a je uplna blbost. Do 10metrove diry (po 2min. programovani) parkoval pres 1minutu, clovek 15sekund, automaticke parkovani od VW touran bylo rychlejsi -35sekund ale podle mne je to i pro zeny dost slabe.
Na BBC kritizovali i oproti konkurentum slaby podvozek, neprime rizeni a slabsi brzdy. Interier pusobi levnejsimi materialmi malo feudalne, vyznat se mezi 130 tlacitkami je pro kazdeho umeni. Sednout do MB je (zatim) ...
Ale Hollywood (ne holywood) není nic o logice.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 12:21,
jízdní vlastnosti oproti BMW 7 sou horší.... vyzkoušeno osobně na dálnici
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 15:04, RE: Interier
Koloděj napísal:
Souhlas, pouťové atrakce nemají v solidním voze co dělat. Design má být vyvážený a to se tady, myslím, povedlo.
No, mě se zase interiér velmi líbí, ale to je velice subjektivní. Jinak se o tuto značku rozhodně nebojím, to co dokázala za poměrně krátkou dobu od svého vzniku hovoří za vše. Nemůžu srovnávat svezení proti BMW 7, protože jsem jel jenom s BMW 5 a s tímto Lexusem jsem nejel a myslím, že ani nikdy nepojedu. Leda bych na sobě začal trochu víc makat, pak bych to mohl možná posoudit))
No a třeba nám p. Anonym řekne v čem byly ty jízdní vlastnosti horší, jestli to ví a dovede to i popsat )))))))))
Nebo mu to řekl možná kámoš v hospodě.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 22:00, RE: Interier
Šakal napísal:
No, mě se zase interiér velmi líbí, ale to je velice subjektivní. Jinak se o tuto značku rozhodně nebojím, to co dokázala za poměrně krátkou dobu od svého vzniku hovoří za vše. Nemůžu srovnávat svezení proti BMW 7, protože jsem jel jenom s BMW 5 a s tímto Lexusem jsem nejel a myslím, že ani nikdy nepojedu. Leda bych na sobě začal trochu víc makat, pak bych to mohl možná posoudit))
No a třeba nám p. Anonym řekne v čem byly ty jízdní vlastnosti horší, jestli to ví a dovede to i popsat ))))...
ano je dost komfortní, ale to auto proste nedrží směr ve větších rychlostech tak dobře jako BMW E65/E66 740iA Dynamic Drive především při průjezdech zatáček... ostatně už starý lexus LS400/LS430 oproti E38 je v tomto horší... stačí šakale?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 22:49, Libor
mě se interier libí moc...pro mě je hodně vymakanej o proti BMW nebo MB i co se týče jizdích vlastnostní a dlohodobou kvalitou materiálu. hollywood a BBC si strčte někam jak bylo řečeno to nemá logiku.Ano systém zaparkuje pomaleji než člověk ale jde o to ukazát jak je technologie vyspělá!!! Benzínová motorizace mi stačí jedna cpát něco menšího do tak velkého auta nemá smysl, známej má verzi s hybridem a tam kde hybrid jezdí pruměrně za 11l tak s hybridem dosáhnete stejné hodnoty ale s tím, že jezdíte na plný pecky a to máme odzkoušeno! A jen blb muže říct, že u velkýho motoru je hybrid směšný.Právě, že u velkoobjemových motoru je znát použití elektromotoru, který ušetří dost paliva!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.09.2007 10:20, RE: Interier
anonym napísal:
ano je dost komfortní, ale to auto proste nedrží směr ve větších rychlostech tak dobře jako BMW E65/E66 740iA Dynamic Drive především při průjezdech zatáček... ostatně už starý lexus LS400/LS430 oproti E38 je v tomto horší... stačí šakale?
Mhm, to je sice moc hezké, ale na to může mít vliv spousta jiných faktorů, například pneumatiky, funkčnost a tovární nastavení ESP a další věci. Je to prostě Váš dojem a já Vám ho neberu, ale musím se občas smát, jak tady každý úzkostlivě řeší jízdní vlastnosti, jako: Přetáčivost, nedotáčivost směrová stabilita a td. přitom se jedná povětšinou o extrémní situace a většina nás obyčejných uživatelů to v podstatě ani nezažije)) Pokud obyčejnému smrtelníkovi ustřelí zadek na nějakém blbém místě, tak je z toho většinou průser, tyto debaty nechť řeší závodníci a odborníci, ale mě je to fuk))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.09.2007 16:52, RE: Interier
anonym napísal:
ano je dost komfortní, ale to auto proste nedrží směr ve větších rychlostech tak dobře jako BMW E65/E66 740iA Dynamic Drive především při průjezdech zatáček... ostatně už starý lexus LS400/LS430 oproti E38 je v tomto horší... stačí šakale?
novej LS600h - ma aktivni stabilizatory + je to 4-kolka - takze jizdni vlastnosti na dalnici budou lepsi nez u BMW 7 !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.09.2007 20:56, RE: Interier
anonym napísal:
novej LS600h - ma aktivni stabilizatory + je to 4-kolka - takze jizdni vlastnosti na dalnici budou lepsi nez u BMW 7 !
No prosím!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.09.2007 21:14, RE: Interier
anonym napísal:
novej LS600h - ma aktivni stabilizatory + je to 4-kolka - takze jizdni vlastnosti na dalnici budou lepsi nez u BMW 7 !
no ja se s vama hadat nebudu, proste sem zkusil a poznal sem hned rozdil... bohuzel vy ste ty auta neridili, tak tezko posuzovat.... Lexus je spickove auto ale rozhodne neni nejlepsi...
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.