0
späť
 

diskuze k tématu: Jak reklamovat nový LAND ROVER DISCOVERY?

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 08:16,
Nehodlám tady reagovat na páteční vyloženě nevhodné a afektované projevy Vaculíka (jemu samozřejmě pár lidí zatleská, podobně jako včera večer panu Řepkovi, protože svět není prostě černobílý), ale to co bylo napsáno v článku.

1) To co je uvedeno v článku je samozřejmě pravda, nicméně znalost tohoto (zejména pak příslušných paragrafů občanského zákoníku) patří do základní výbavy řady lidí - člověk který vydělá 2 miliony korun a chce je vrazit do takové zbytečnosti jako auto tohle obvykle zná.

2) 95-99 % takhle drahých aut se kupuje na firmu (u nás i na západě) - mít na auto 4 výdajové doklady - tak po mě berňák startuje jak čertík z krabičky.

3) 95-99% takovýhle aut se (u nás i na západě) kupuje na leasing - opět - odpadá důvod nosit někam nějaké igelitky plné bankovek.

4) Bych položil otázku, jak je možné, že tohleto chování dealera(ů) nevadí místnímu zastoupení či té zahraniční fabrice.

5) A taky bych připomenul, že na západě si lidi v daleko větší míře než u nás kupují odzkoušené věci od prověřených prodejců - u nás holt musíme všechno vyzkoušet, což je fenomén, na kterém mj. právě tyhle pochybné firmy založily živnost. Výrobek který není kde servisovat či dokonce reklamovat je pomalu nanic.

Jinka dotyčnému pánovi přes jeho "zjevnou neobratnost" (nebo jako to slušně nazvat) přeji pochopitelně úspěch.


reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 09:50, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Nehodlám tady reagovat na páteční vyloženě nevhodné a afektované projevy Vaculíka (jemu samozřejmě pár lidí zatleská, podobně jako včera večer panu Řepkovi, protože svět není prostě černobílý), ale to co bylo napsáno v článku.

1) To co je uvedeno v článku je samozřejmě pravda, nicméně znalost tohoto (zejména pak příslušných paragrafů občanského zákoníku) patří do základní výbavy řady lidí - člověk který vydělá 2 miliony korun a chce je vrazit do takové zbytečnosti jako auto tohle obvykle zná....
Příště se aspoň podepiš, afektovaný anonyme.

Když auto považuješ za zbytečnost, nechápu že navštěvuješ tento server !

reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 09:56, RE: bez předmětu
Riccardo napísal:
Příště se aspoň podepiš, afektovaný anonyme.

Když auto považuješ za zbytečnost, nechápu že navštěvuješ tento server !

V čem jsem afektovaný ?

Auto za cenu nad milion korun opravdu považuju za něco, co NUTNĚ nepotřebuju mít a obejdu se bez toho. Stejně jako nepotřebuju mít videokameru za 50 tisíc. A není to nijak v rozporu o tom, že si někde něco občas přečtu o videokamerách nebo o autech.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 10:25, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Nehodlám tady reagovat na páteční vyloženě nevhodné a afektované projevy Vaculíka (jemu samozřejmě pár lidí zatleská, podobně jako včera večer panu Řepkovi, protože svět není prostě černobílý), ale to co bylo napsáno v článku.

1) To co je uvedeno v článku je samozřejmě pravda, nicméně znalost tohoto (zejména pak příslušných paragrafů občanského zákoníku) patří do základní výbavy řady lidí - člověk který vydělá 2 miliony korun a chce je vrazit do takové zbytečnosti jako auto tohle obvykle zná....
Kristapána, proč tady pořád někdo cítí potřebu kafrat do věcí, o kterých ví prd a plácat se do ramen, že ON je jiný pašák a JEMU by se něco takového nestalo ! Prostě to auto třeba na firmu nebylo, pán chtěl auto do osobního vlastnictví (momochodem, přes leasingovku by to asi bylo ještě větší martýrium) a dováží je sem pochybná firma s ještě pochybnějším managementem. Pro nešťastného majitele je to jistě nezapomenutelné ponaučení. Tak už prosím vás buď A) mlčte, pokud nemáte nic zásadního ke sdělení, nebo B) poraďte, pokud na to máte.

JP

PS Pane Vaculíku, naprosto vám rozumím
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 10:44, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Kristapána, proč tady pořád někdo cítí potřebu kafrat do věcí, o kterých ví prd a plácat se do ramen, že ON je jiný pašák a JEMU by se něco takového nestalo ! Prostě to auto třeba na firmu nebylo, pán chtěl auto do osobního vlastnictví (momochodem, přes leasingovku by to asi bylo ještě větší martýrium) a dováží je sem pochybná firma s ještě pochybnějším managementem. Pro nešťastného majitele je to jistě nezapomenutelné ponaučení. Tak už prosím vás buď A) mlčte, pokud nemáte nic zásadního ke sdě...
...kterých ví prd a plácat se do ramen, že ON je jiný pašák a JEMU by se něco takového nestalo ! ...

Kdo ? Kde ?

PS: Pod tím článkem je přeci napsáno, že autor soucítí s postiženým.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 10:45, NENI VACULIK JAKO VACULIK
MOC BY ME ZAJIMALO KOLIKA LIDEM DOSLO / NEDOSLO ZE TEN VACULIK CO PSAL TY "ZVLASTNI" PRISPEVKY DO PATECNI DISKUSE NENI TENTYZ VACULIK - NOVINAR KTERY ZDE PRAVIDELNE PISE CLANKY - PRAVY PAN VACULIK NOVINAR BY MOHL NEJAKYM ADEKVATNIM ZPUSOBEM NA SVOJI OBRANU VYSVETLIT ZJEVNE POMYLENI VETSINY DISKUTUJICICH
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 10:58, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
anonym napísal:
MOC BY ME ZAJIMALO KOLIKA LIDEM DOSLO / NEDOSLO ZE TEN VACULIK CO PSAL TY "ZVLASTNI" PRISPEVKY DO PATECNI DISKUSE NENI TENTYZ VACULIK - NOVINAR KTERY ZDE PRAVIDELNE PISE CLANKY - PRAVY PAN VACULIK NOVINAR BY MOHL NEJAKYM ADEKVATNIM ZPUSOBEM NA SVOJI OBRANU VYSVETLIT ZJEVNE POMYLENI VETSINY DISKUTUJICICH
Napadlo mne to. Však také ve své 1. reakci píši, zda je to TEN Vaculík. Nicméně jeho reakce mne přesvědčila slovníkem a stylem o tom, že šlo o TOHO Vaculíka.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 11:38, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
edmund napísal:
Napadlo mne to. Však také ve své 1. reakci píši, zda je to TEN Vaculík. Nicméně jeho reakce mne přesvědčila slovníkem a stylem o tom, že šlo o TOHO Vaculíka.
Já bych toho pána (anonyma) taky poprosil aby se příště podepsal. Jednak nenapsal nic nového, co by nezaznělo v pátečních reakcích a navíc mi to přijde jako věčné šťourání do něčeho, co už stejně nemá smysl. Stalo se, neřešte proč si pán koupil auto tak, nebo tak, prostě se stalo a doufám, že to pán bude řešit. Všichni, kdo máme rádi auta (předpokládám, že kdo chodí sem, tak ano), bysme měli držet basu proti takovýmm sráčům, jako jsou tito rádoby prodejci a ne se tady věčně dohadovat o h.... No a jestli Vám přijde auto přes mega, jako zbytečnost, tak já, kdybych na to měl, tak do toho klidně jdu, ale já si to na rozdíl od Vás přiznám. Samozřejmě by musel být naplněn předpoklad slušného bydlení, zajištěná rodina a nějaká příjmová kontinuita. Nikdo asi nedá za takovéhle auto poslední prachy,že.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 11:54, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
Šakal napísal:
Já bych toho pána (anonyma) taky poprosil aby se příště podepsal. Jednak nenapsal nic nového, co by nezaznělo v pátečních reakcích a navíc mi to přijde jako věčné šťourání do něčeho, co už stejně nemá smysl. Stalo se, neřešte proč si pán koupil auto tak, nebo tak, prostě se stalo a doufám, že to pán bude řešit. Všichni, kdo máme rádi auta (předpokládám, že kdo chodí sem, tak ano), bysme měli držet basu proti takovýmm sráčům, jako jsou tito rádoby prodejci a ne se tady věčně dohadovat o h.... N...
Koukám, že máme na věc úplně stejný názor (viz předch. článek). Jedna malá poznámka - jestliže bylo auto kupováno "na firmu" pak byla smlouva uzavřena nikoli podle OBČANSKÉHO, ale podle OBCHODNÍHO zákoníku. V takovém případě jsou výše zmíněné rady od SOS naprd. Jestli někde zazněla info, že jde o soukr. osobu, tak se zamozřejmě omlouvám. Napsáno toho totiž bylo dost . Jo a M. Vaculík se přihlásil ke své identitě sám, tak nevím, k čemu ty pochyby.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 12:06, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
Šakal napísal:
Já bych toho pána (anonyma) taky poprosil aby se příště podepsal. Jednak nenapsal nic nového, co by nezaznělo v pátečních reakcích a navíc mi to přijde jako věčné šťourání do něčeho, co už stejně nemá smysl. Stalo se, neřešte proč si pán koupil auto tak, nebo tak, prostě se stalo a doufám, že to pán bude řešit. Všichni, kdo máme rádi auta (předpokládám, že kdo chodí sem, tak ano), bysme měli držet basu proti takovýmm sráčům, jako jsou tito rádoby prodejci a ne se tady věčně dohadovat o h.... N...
Vážený Šakale, já nejsem podepsaný proto protože:

1) Do lidovek píšu něco asi tak 5x do roka a nemíním kvůli tomu někde registrovat.

2) Rozdíl mezi Šakalem a anonymem nevidím fakticky žádný. Leda že byste se třeba jmenoval Jan Šakal, o čemž tedy dost pochybuji.

3) Názory rozlišuju jako dobré, špatné, zajímavé, nezajímavé, hlupé či chytré a né podle nějakého nicku jejich autora.

Co se týče rozdílu mezi občanského a obchodního zákoníku, tak to nemusí být vůbec podstatné, protože i firma si může koupit auto podle občanského zákoníku a může platit výše napsané.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 12:22, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
Šakal napísal:
Já bych toho pána (anonyma) taky poprosil aby se příště podepsal. Jednak nenapsal nic nového, co by nezaznělo v pátečních reakcích a navíc mi to přijde jako věčné šťourání do něčeho, co už stejně nemá smysl. Stalo se, neřešte proč si pán koupil auto tak, nebo tak, prostě se stalo a doufám, že to pán bude řešit. Všichni, kdo máme rádi auta (předpokládám, že kdo chodí sem, tak ano), bysme měli držet basu proti takovýmm sráčům, jako jsou tito rádoby prodejci a ne se tady věčně dohadovat o h.... N...
"bysme měli držet basu proti takovýmm sráčům, jako jsou tito rádoby prodejci "

Jediné řešení (=držení basy) je jejich auta nekupovat a nepoužívat jejich služby. Případně se před tím, než si tam něco koupíme se poptat.

Jenže vykládejte to třeba mýmu vzdálenýmu známýmu, co musel mít za každou cenu Rovera. V Praze ho okrádali v servisu jak mohli, když jel do Plzně (úžasné uject kvůli výměně oleje a destričkám 100 km tam a 100 km zpátky), tak mu cestou zpátky někde u Mejta vytekl výpustním šroubem olej z motoru a zadřel a následovaly šílené tahanice. Přitom když kupoval, tek jsme byli blbí my, co jsme mu skromně radili spíš nějakou o dost rozšířenější značku a poptat se na servis kde to umí - přeci on nebude jezdit nějakou (=ubohou) masovkou a potrpí si na styl, anglickou elegnaci a podobně.

PS: Nikdo se mu nesmál, ale poučení to je.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 12:31, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
anonym napísal:
Vážený Šakale, já nejsem podepsaný proto protože:

1) Do lidovek píšu něco asi tak 5x do roka a nemíním kvůli tomu někde registrovat.

2) Rozdíl mezi Šakalem a anonymem nevidím fakticky žádný. Leda že byste se třeba jmenoval Jan Šakal, o čemž tedy dost pochybuji.

3) Názory rozlišuju jako dobré, špatné, zajímavé, nezajímavé, hlupé či chytré a né podle nějakého nicku jejich autora.

Co se týče rozdílu mezi občanského a obchodního zákoníku, tak to nemusí být vůbec podstatné, protože i firma si mů...
Pane anonyme, tady nejde o to jestli jste Pepe, Šakal, nebo Vaculík, ale jde o to, že jste znám, jako určitá osoba názorově vyhraněná tak, nebo jinak, ale lidé co sem chodí Vás prostě už znají. Podle kvality, či nekvality svých příspěvků Vás pak lidi berou, nebo neberou a to je to oč tu jde. My se zde už navzájem trochu známe a víme, co můžeme tomu druhému věřit a co ne (když to přeženu) Vás jsem zatím poznal jenom jako řečníka k něčemu, co již bylo mnohokrát řečeno, čili jste pro mě jen zbytečný člověk. Nic proti Vám nemám, ale tak to cýtím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 12:33, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
Šakal napísal:
Pane anonyme, tady nejde o to jestli jste Pepe, Šakal, nebo Vaculík, ale jde o to, že jste znám, jako určitá osoba názorově vyhraněná tak, nebo jinak, ale lidé co sem chodí Vás prostě už znají. Podle kvality, či nekvality svých příspěvků Vás pak lidi berou, nebo neberou a to je to oč tu jde. My se zde už navzájem trochu známe a víme, co můžeme tomu druhému věřit a co ne (když to přeženu) Vás jsem zatím poznal jenom jako řečníka k něčemu, co již bylo mnohokrát řečeno, čili jste pro mě jen zbyte...
*cítím
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 13:02, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
Šakal napísal:
Pane anonyme, tady nejde o to jestli jste Pepe, Šakal, nebo Vaculík, ale jde o to, že jste znám, jako určitá osoba názorově vyhraněná tak, nebo jinak, ale lidé co sem chodí Vás prostě už znají. Podle kvality, či nekvality svých příspěvků Vás pak lidi berou, nebo neberou a to je to oč tu jde. My se zde už navzájem trochu známe a víme, co můžeme tomu druhému věřit a co ne (když to přeženu) Vás jsem zatím poznal jenom jako řečníka k něčemu, co již bylo mnohokrát řečeno, čili jste pro mě jen zbyte...
Souhlas !!
Jiz jsem na to nekolikrat apeloval. Anonymove, prosim, zaregistrujte se treba jako "XXX", ale je fajn kdyz vime s kym se bavime.
Diky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 14:17, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Nehodlám tady reagovat na páteční vyloženě nevhodné a afektované projevy Vaculíka (jemu samozřejmě pár lidí zatleská, podobně jako včera večer panu Řepkovi, protože svět není prostě černobílý), ale to co bylo napsáno v článku.

1) To co je uvedeno v článku je samozřejmě pravda, nicméně znalost tohoto (zejména pak příslušných paragrafů občanského zákoníku) patří do základní výbavy řady lidí - člověk který vydělá 2 miliony korun a chce je vrazit do takové zbytečnosti jako auto tohle obvykle zná....
nemám zájem někoho napadat nebo urážet.Jsem majitelem auta které mě slouží k uspokojování mích potřeb a poviností.Ale není to moje hlavní hobby.Jsem rád,že jsou u nás už i lidé kteří si mohou pro svoji nebo firemní presentaci pořizovat dopravní prostředky za takové sumy.Jen mne zaráží toto,zjevné vady byly asi patrné už při přebírání vozidla,provozní zádrhele po ujetí pár km.Nezlobte se na mne,ale při použití zdravého selského rozumu,nebyl to signál včas odstoupit od smlouvy?S nepoctivým a neférovým jednáním prodejců se setkáváme všude jak u nás tak i ve světě,a záleží jak snadno a jakým způsobem se stím vyrovnáme.Ale v tomto případě by jsem nezavrhoval ani úvěr ani lising.Už třeba jen proto,že by jsem na ohlídání nebyl sám.Ale je to opět o tom kdo je opravdu seriozní a profesionální a na koho se obrátit.Je tovše v lidech a nikoli ve firmách.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 14:23,
Ještě by mne zajímal názor vlastního výrobce tohoto vozidla,jsme členy EU,a mělo by být v jeho zájmu jak se jeho prodejce v té které členské zemi chová a jakou mu v té které zemi dělá reklamu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 17:01, Ale no tak pánové!
Teď tady nic už nevyřešíme,je to v rukou právníků. Ale má to být pro nás ponaučení,že když se kupuje nový vůz,je třeba se skutečně zajímat o vše a ne se uchlácholit krásným autem a expresem při podepisování smlouvy.
Já koupil nové japonské auto a po jedné ze servisních prohlídek mne před autosalonem zastavil pán a vyptával se na auto,prodejce,služby,poruchy apod. Byl velice slušný a pak mi vřele poděkoval. Moje spokojenost byla pro něj,jakožto budoucího zákazníka, hodně.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 19:08, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
anonym napísal:
MOC BY ME ZAJIMALO KOLIKA LIDEM DOSLO / NEDOSLO ZE TEN VACULIK CO PSAL TY "ZVLASTNI" PRISPEVKY DO PATECNI DISKUSE NENI TENTYZ VACULIK - NOVINAR KTERY ZDE PRAVIDELNE PISE CLANKY - PRAVY PAN VACULIK NOVINAR BY MOHL NEJAKYM ADEKVATNIM ZPUSOBEM NA SVOJI OBRANU VYSVETLIT ZJEVNE POMYLENI VETSINY DISKUTUJICICH
S tím, že není Vaculík jako Vaculík, souhlasím. Jen na TipCars.com publikujeme dva a je to pouze shoda příjmení. Zda ovšem kolega, kterého si za jeho znalosti nesmírně vážím, psal či nepsal do víkendové diskuse, Vám neřeknu ani já, neb to sám nevím. Jiří Vaculík
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 19:25,
Pane Kuldo,
rád bych se zeptal ještě na pár věcí, protože celou Vaši situaci tak úplně nechápu. Z rad Sdružení obrany spotřebitelů vyplývá, že pokud se tedy nedohodnete s prodejcem smírnou cestou, nezbývá než řešit toto soudně. V jednom Vašem příspěvku jste se zmínil, že jste sebou při jednání s prodejcem právníka měl. Proč jste se tedy v případě neshody která nastala na ten soud neobrátil? On Vám toto neradil? Také mě zaráží, že právník SOS celkem snadno zjistil, že prodejce je stále přihlášen, tudíž existuje. Píšete, že se v současné době nacházíte ve fázi hledání dohody s někým ze zastoupení atp. Proč? Chápu, že soud asi potrvá dlouho atp., ale Vám už taky dlouho stojí to auto v garáži. Nebo tomu rozumím špatně a existuje i jiné řešení, příp. ani soud nepomůže?
Podání na finanční úřad, příp. trestní oznámení za podvod mi také přijde jako dobrý nápad. Třeba by si potom management této firmy už nepovídal jen o pravidlech a bezpečnosti silničního provozu a neposílal si dopisy mezi sebou.
Držím Vám palce a soucítím s Vámi, za zveřejnění tohoto poučného případu redakci děkuji, i když bych očekával poněkud konstruktivnější diskuzi.
M.Hruban
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 23:14, RE: NENI VACULIK JAKO VACULIK
anonym napísal:
Vážený Šakale, já nejsem podepsaný proto protože:

1) Do lidovek píšu něco asi tak 5x do roka a nemíním kvůli tomu někde registrovat.

2) Rozdíl mezi Šakalem a anonymem nevidím fakticky žádný. Leda že byste se třeba jmenoval Jan Šakal, o čemž tedy dost pochybuji.

3) Názory rozlišuju jako dobré, špatné, zajímavé, nezajímavé, hlupé či chytré a né podle nějakého nicku jejich autora.

Co se týče rozdílu mezi občanského a obchodního zákoníku, tak to nemusí být vůbec podstatné, protože i firma si mů...
Vážený pane nadřazený anonyme, jelikož Vám registrování zabere podobně času, jako efektní odentrování řádek pro vyšší údernost vašeho příspěvku, tak fakt nevím, čemu se bráníte. Jestliže již nechcete dál přispívat do diskuzí ( a některým z nás by to nevadilo), pak to má samozřejmě opodstatnění. Možná Vám také uniklo, že anonymů tu jsou možná desítky, proto je diskuze s více účastníky někdy nepřehledná. Nikdo z nás se hrdě nebije v prsa za svůj nick, slouží to jako interní poznávací znak. Doufám, že jsem to pro Vás napsal dostatečně srozumitelně. P.S. Jestli jako firma s obchodními patrnery uzavíráte smlouvu podle Občanského zákoníku, tak jste liška podšitá, uchází mi ale smysl, proč s Vámi tuhle hru ostatní hrají....
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.