0
späť
 

diskuze k tématu: Lancia Kappa JTD – Velké překvapení

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.08.2007 14:52, RE: Kappa kuppé
anonym napísal:
To kupé vypadá fakt dost dobře !
Nehorázný kočár za dobrý peníz. Velké a pohodlné !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.11.2007 15:49, 2.2.DTi
Co je špatného na motoru 2.2. DTi od OPELu jak se píše na konci článku? Mám Vectru s tímto motorem a: olej se mění po 50.000 !! Km, motor je tichý, táhne plynule od tisíce otáček (samozřejmě že na pětku od tisíce jezdit nelze, aby mě někdo nechytal za slovo, ale po městě nemusím skoro řadit z trojky a turboefekt se vůbec neprojevuje) a spotřeba se pohybuje od 5 do 6,5 l/100 Km... měli jsme v rodině již řadu OPELů Vectra A, B, C, Zafira, Corsa, Omega - benzíny, diesely, nové, ojeté..... nikdy žádný problém ani po 150 tis. km
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.01.2008 22:55, RE: 2.2.DTi
anonym napísal:
Co je špatného na motoru 2.2. DTi od OPELu jak se píše na konci článku? Mám Vectru s tímto motorem a: olej se mění po 50.000 !! Km, motor je tichý, táhne plynule od tisíce otáček (samozřejmě že na pětku od tisíce jezdit nelze, aby mě někdo nechytal za slovo, ale po městě nemusím skoro řadit z trojky a turboefekt se vůbec neprojevuje) a spotřeba se pohybuje od 5 do 6,5 l/100 Km... měli jsme v rodině již řadu OPELů Vectra A, B, C, Zafira, Corsa, Omega - benzíny, diesely, nové, ojeté..... nikdy žád...
ty menis olej kazdych 50 000 km?, v tom pripade verim ze na tom tvojom motoru je uz spatne vsechno....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 13:11, Lancia
reagujem na článok Lancia Kappa zcelanezvedený motor, v roku 2005 som v bazárae kupil Lanciu kappu 2,0T ä aj predtým som mal 10 rokov Lanciu Prizmu 1,9TD, a bol som spokojný. Chcem len povedat že motor v Kappe 2,0T mal nabehané 250 tisic km a ja som k dnešnému dňu nabehal 100 tisic km. Na motore som nič nerobil a k spokojnosti až téraz mám problém pri štartovaní motor ťažko štartuje, ide nepravidelne až do chvíle keď prepne na plyn ( v roku 2005 som si dal nainštalovať plyn) . Prekontroloval som všetko je v úporiadku, tlakyvo vfalcoch, rozvody menenné pravidelne, vymenené včetky riadiace jednoty ,cidla ale motor 3/4 roka mi sa chovatak ako somspomínal.
Prosil bysom Vás poradiť niekoľkých servisoch mi to nevedia odtrániť.
Dakujem
Bukovčan
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.07.2011 14:23,
dobry mam dotaz koupila sem si lanciu kappa 2:0 jsem spokojena jen potrebuju radu z jakych vozu pasuje palivvove cerpadlo?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 14.01.2012 15:02, RE: muf supermuf
anonym napísal:
ty dvoulitry lancie i fiatu jsou fakt shit! Známý si kdysi před deseti rokama dovezl alfu stošedátčtyřku s turbo dvoulitrem od fiatu! Jezdil na ní půl roku a šla do kopřiv Prý se to nejak přidřelo nebo co. Holt shit
On to je vcelku dobrý motor, ale potřebuje hýčkat, kór když ho přeplňujete turbem a šlapete mu na krk. Výměna oleje max po 10 000 Km a pravidelně měřit....když takový základ zanedbáte, pak holt při sportovní jízdě motor pošlete do kopřiv
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.