0
späť
 

diskuze k tématu: Kia Rio 1,5 CRDi LX+

kategórie zaradenia témy: korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.09.2006 08:18, kolik to stojí ?
Kolik stojí příplatková výbava ? Případně cena testovaného vozu, ceny si už odečtu sám. Samozřejmě vím, že více informací u nejbližšího prodejce, ale jsem líný.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.09.2006 14:47, RE: kolik to stojí ?
neodborník napísal:
Kolik stojí příplatková výbava ? Případně cena testovaného vozu, ceny si už odečtu sám. Samozřejmě vím, že více informací u nejbližšího prodejce, ale jsem líný.
Tohle to mám rád - říct "jsem líný" a čekat,až to za mě najde jiný.... Člověče vzpamatuj se a navštiv stránky http://www.kia-motors.cz/ NEMOTORO!
Jinak test mě zaujal a auto překvapilo! Díky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.10.2006 09:02, RE: kolik to stojí ?
neodborník napísal:
Kolik stojí příplatková výbava ? Případně cena testovaného vozu, ceny si už odečtu sám. Samozřejmě vím, že více informací u nejbližšího prodejce, ale jsem líný.
http://www.kiamotors.cz/ceniky/rionew.xls
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.10.2006 11:26, RE: kolik to stojí ?
neodborník napísal:
Kolik stojí příplatková výbava ? Případně cena testovaného vozu, ceny si už odečtu sám. Samozřejmě vím, že více informací u nejbližšího prodejce, ale jsem líný.
... máš to napsané na konci tabulky v článku
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.10.2006 12:35, kombi
Mě by zajímalo,jak bude vyapdat kombík,protože předchozí generace se jich u nás prodalo dost a dost...a s tímto motorem bych věřil i tomu,že by se z toho mohl stát takový málý obchodní trhák.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.10.2006 14:06, RE: kombi
Kukinek napísal:
Mě by zajímalo,jak bude vyapdat kombík,protože předchozí generace se jich u nás prodalo dost a dost...a s tímto motorem bych věřil i tomu,že by se z toho mohl stát takový málý obchodní trhák.
Přesně tak. Přeci jen 270 litrů objem kufru je poměrně málo pro celou rodinu, takže ten kombík by mohl být velmi zajímavý.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.10.2006 19:12, RE: kolik to stojí ?
neodborník napísal:
Kolik stojí příplatková výbava ? Případně cena testovaného vozu, ceny si už odečtu sám. Samozřejmě vím, že více informací u nejbližšího prodejce, ale jsem líný.
Hmmm,at si Korejci tyhle auta nechaj doma,další laciný káry tady nepotřebujeme..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.10.2006 19:44, RE: kolik to stojí ?
anonym napísal:
Hmmm,at si Korejci tyhle auta nechaj doma,další laciný káry tady nepotřebujeme..
Dobrý den, dovolil bych si nesouhlasit. Milan Jozíf, nestor naší motoristické novinařiny, někdy před deseti lety prohlásil, že u nás lze koupit již jen "auta dobrá a výborná". Dnes to platí ještě víc. Rio nemusí oslovit svým designem nebo použitými materiály, avšak vznětový motor si zaslouží to nejlepší ocenění a poměr ceny k užitné hodnotě (zvláště co do rozsahu výbavy) je u něj výborný. Děkuji za vaše názory!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.10.2006 22:47, RE: kolik to stojí ?
anonym napísal:
Hmmm,at si Korejci tyhle auta nechaj doma,další laciný káry tady nepotřebujeme..
hnupe
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.10.2006 22:48, RE: kolik to stojí ?
feikl napísal:
hnupe
hnupe je rakce na: hmmm, at si korejci.......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.10.2006 10:44, Design Kia Rio
Jiří Duchoň, autor napísal:
Dobrý den, dovolil bych si nesouhlasit. Milan Jozíf, nestor naší motoristické novinařiny, někdy před deseti lety prohlásil, že u nás lze koupit již jen "auta dobrá a výborná". Dnes to platí ještě víc. Rio nemusí oslovit svým designem nebo použitými materiály, avšak vznětový motor si zaslouží to nejlepší ocenění a poměr ceny k užitné hodnotě (zvláště co do rozsahu výbavy) je u něj výborný. Děkuji za vaše názory!
Mně se zrovna design tohoto Ria zdá povedený a motor lákavý. Jen podvozek asi nebude žádná Eliška, co má ráda divočinu . Předpokládám, že ten film je o jízdních vlastnostech Lotusu Elise .
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.