0
späť
 

diskuze k tématu: KIA pro_cee´d - první dojmy majitele

kategórie zaradenia témy: korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.04.2008 20:58, RE: jement
anonym napísal:
Ještě že si každej můžeme koupit co chceme...nic ve zlém, ale na Kiu jsem za 5 let zvědavý. Byl bych i rád kdyby se ta její proklamovaná kvalita potvrdila, dobrých aut navzájem si konkurujících není nikdy dost.
Asi tak. Neni nad to, kdyz je majitel sveho vozitka spokojen s vyberem a je celkem jedno co to je.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 19.05.2008 20:21, RE: Focus
anonym napísal:
Přesně tak , mám Accenta a při pomalé jízdě jde řízení lehoučce a při rychlé tuhne.
Četl jsem že v ProCeedech je řízení (asi) softwarově nastaveno na tužší oproti klasickému Ceedu. Také jsem ho chtěl. Kamarád co psal tu recenzi mi ale říkal, že má pocit, že časem trošku povolilo. Jestli je to možné nevím, třeba si jen zvykl Problém s klimatizací potvrzuji, je to děs!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 19.05.2008 20:28, RE: Pohnutky k nákupu
anonym napísal:
Souhlas, přesně tak. Hlavně aby upoutalo okolí svým vyjímečným designem. Užitek, funkce, k čemu má hlavně sloužit je okrajová záležitost. Mnoho lidí nad tím ani neuvažují.
Za ty peníze je to pěkné auto a jsou věci na které nepřijdete pokud auto nekoupíte. Testovací jízda není na týden. Pravý opak "českého" člověka ja potom asi znovu člověk "český". Koupí si novou Fabii a je mu jedno jak hrozně auto vypadá, hlavně že za levno. A chyby se jistě najdou všude!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 19.05.2008 21:34, PO 2 MĚSÍCÍCH UŽÍVÁNÍ
Zdravíčko všichni. Když jsem psal tuhle recenzi, ani jsem nevěděl jakou strhnu diskuzy Uznávám že jsem se možná ukvapil když jsem jí psal už po tuším třech týdnech. S politováním však musím říct že většinu zmiňovaných chyb pozoruji i nadále. Rádio chytá signál seč může, je ale poznat že si vypomáhá monem. Problém se sedadli trvá, těžko se začnou sami vracet do původní polohy když na to nejsou dělané. Popelník jsem také stále nenašel a proto - kelímek od Mc Donalda. Tímto zdravím všechny kteří mě za to uráželi, byl to vtip. Co se podvozku týče, ať jen nekritizuji, začínám si zvykat. Pořád si ale myslím že se hodí spíše do Německa než k nám. Mám ale pocit že kritizovné tuhé řízení trošku povolilo. Těžko říct, jestli na to měl vliv upgrade softwaru řídící jednotky, který konečně odstranil problém s občasným škubáním motoru. KLIMATIZACE: S reklamací klimatizace jsem nepochodil. Dealer ji označil za standardní a její špatné fungování za "vlastnost". Fakt je že, po té co jsem se problémem začal více zabívat a srovnávat, našel jsem ještě jedno auto s podobnou vlastností - stará Škoda Fabia. U té to však není tak do očí bijící, protože kolečko pro regulaci je analogové a vypadá spíše orientačně. U jiných aut s digitálním displayem klimatizace jsem však problém nezaznamenal. Zkrátka jednou nastavíte teplotu a o víc se nestaráte. V Ceedu v chladném počasí začínáte na 15.5C, aby jste postupně dalších patnáct minut bojovali než se stejně dostanete na 21C. Rozdíl proč to neudělat hned je v deseti minutách zbytečného vedra navíc. Mrtvicový stav!
Závěrem bych vás všechny poprosil aby jste mě neuráželi. Nejsem notorický pedant ani frajírek, který si tohle auto koupil proto že vypadá dražší, jak někteří pochopili. Lbilo se mi a bylo za peníze které jsem měl k dispozici (omlouvám se že se mi nelíbila nová Fabia!). PS: Jo, a lak zatím neodpadává
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.05.2008 10:25, RE: recenze po třech týdnech užívání??
anonym napísal:
No tak vidíte pánové, musíte se s tim pekáčem svést a poznáte že golf/astra/focus jsou nepřekonaný
Golf je auto tak pro 18lete blbecky s ksiltovkou, otevrenyma oknama a tuc-tuc hudbou. Tunning rovnez samozrejme nezbytny. Nerikam, ze vsiichni, ale u nas 90% golfistu jsou debilove. Golfa nikdy..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.06.2008 13:31, RE: PO 2 MĚSÍCÍCH UŽÍVÁNÍ
anonym napísal:
Zdravíčko všichni. Když jsem psal tuhle recenzi, ani jsem nevěděl jakou strhnu diskuzy Uznávám že jsem se možná ukvapil když jsem jí psal už po tuším třech týdnech. S politováním však musím říct že většinu zmiňovaných chyb pozoruji i nadále. Rádio chytá signál seč může, je ale poznat že si vypomáhá monem. Problém se sedadli trvá, těžko se začnou sami vracet do původní polohy když na to nejsou dělané. Popelník jsem také stále nenašel a proto - kelímek od Mc Donalda. Tímto zdravím všechny kteř...
Mas recht, za ty prachy je to pekny auto.
A ta zaruka tam proste taky je.
Ted jsem zvazoval Golf V nebo Ceed a proste za ty prachy co chteli u VW (i po smlouvani na krev).. radeji ten Cednik...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 10.12.2011 06:11, nJHMjqQHFnNBOuRv
This piece was cgeont, well-written, and pithy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 10.12.2011 07:49, ODvkJQOoL
I cannot tell a lie, that rellay helped.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 10.12.2011 14:52, ywOSzXHlcWL
Yo, that's what's up turhtfully.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 10.12.2011 20:47, roKHeSKucKpuWlU
What an aewsome way to explain this-now I know everything!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.12.2011 02:16, EnHJLIgCIMPFx
The gneuis store called, they're running out of you.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.12.2011 03:57, TIfPoTxhSPIKCxRqjk
This site is like a clsasroom, except I don't hate it. lol
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.12.2011 04:03, ooBtOCuURiuvt
At last, someone comes up with the "right" anwesr!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.12.2011 09:12, foMfyHAPmxh
THX that's a great aenswr!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.12.2011 10:09, ymECfxAEOeCnk
I'm shocked that I found this info so eisaly.
reagovať
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.