0
späť
 

diskuze k tématu: Je možné odstoupit od kupní smlouvy, pokud spotřeba neodpovídá oficiálním hodnotám?

kategórie zaradenia témy: poradna, ostatní, korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.02.2012 09:53, mít spotřebu 7,9 l/100km tak brečim
ale štěstím Mě se většinou pohybuje mezi 13-14 litry na sto

ale tak samozřejmě spotřeba jedince je závislá na stylu jízdy, jestli se pohybuje více po dálnici, okreskách nebo městě a tak... myslím že jednolitrová odchylka od normované kombinované spotřeby je absolutně v pořádku...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.02.2012 10:29, RE: mít spotřebu 7,9 l/100km tak brečim
blowik napísal:
ale štěstím Mě se většinou pohybuje mezi 13-14 litry na sto

ale tak samozřejmě spotřeba jedince je závislá na stylu jízdy, jestli se pohybuje více po dálnici, okreskách nebo městě a tak... myslím že jednolitrová odchylka od normované kombinované spotřeby je absolutně v pořádku...
jsem na tom se spotřbou stejně poslední dobou hodně město takže přes 15, ale pán uvádí normo kombi 5.8. tudíž 2.1 +, jenže nenapsal kde a za jakých podmínek těch 7.9 a víc udělá. pokud čistě město tak má být spokojený, pokud je to jen po okreskách tak je někde problém, ale jak jsem psal výše, nejspíš je problém v řidiči.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.02.2012 10:33, RE: mít spotřebu 7,9 l/100km tak brečim
tomaskrtek napísal:
jsem na tom se spotřbou stejně poslední dobou hodně město takže přes 15, ale pán uvádí normo kombi 5.8. tudíž 2.1 +, jenže nenapsal kde a za jakých podmínek těch 7.9 a víc udělá. pokud čistě město tak má být spokojený, pokud je to jen po okreskách tak je někde problém, ale jak jsem psal výše, nejspíš je problém v řidiči.
jojo takhle jsem to myslel
No jasný, po Praze jsem v tom za patnáct, jen to fikne... kratší pojezdy do práce nebo do školy jsou dokonce spíš ke dvacce na sto :/
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.02.2012 11:19, RE: mít spotřebu 7,9 l/100km tak brečim
tomaskrtek napísal:
jsem na tom se spotřbou stejně poslední dobou hodně město takže přes 15, ale pán uvádí normo kombi 5.8. tudíž 2.1 +, jenže nenapsal kde a za jakých podmínek těch 7.9 a víc udělá. pokud čistě město tak má být spokojený, pokud je to jen po okreskách tak je někde problém, ale jak jsem psal výše, nejspíš je problém v řidiči.
No jo, koníčci chtějí papat, ale oni zase umějí pořádně zabrat, když jich je tolik.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.02.2012 17:57, RE: SPRITMONITOR.DE
ctverak napísal:
Spritmonitor je dobrý, ale jako u všech podobných serverů tam většinou přispívají spíš spořivější řidiči. Milovníci levého pruhu dálnice pak můžou být překvapení co jim to vychází za spotřebu.
Nicmene i tak tam ty hodnoty jsou mnohem vyssi nez to co najdes v oficialnich letakach. Me spis prijde ze prumer na spritmonitoru je trochu prehnany. Ja i manzelka jezdime v prumeru za mene
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 19.02.2012 10:02,
To že se necháte oklamat korejskou mafijí je váš problém. Dobře víme, že zákony v této zemi platí jen pro slušné a obyčejné lidi. Takže vám tam korejci příště napíšou 3,3 litru a budou se smát jak nerozumět češky. A to jste si ještě nezkontroloval utahovací momenty na podvozku realita vs výkres, neviděl jste pod roetgenem sváry od isofixu, neviděl jste rezavé nápravy ještě na páse, neviděl jste míru zapájení konektorů, nemůžete si být jistý že šikanovaný dělník v rámci vendety nedal hrst matiček do airbagu zrovna vám, když dojde "molitan" tak se ten sedák taky složí z milionů střípků a potah to schová, že hodně plastových částí do sebe nepasuje a jdou dodatečně lepeny sekunďákem atd atd. Nehledě k tomu že na Euro Ncap jezdili auta složená z absolutně jiných šarží dílů atd kdo udělal tu životní chybu a pracoval tam chvíli tak ví, kdo neví tak poznává až jako zákazník PS: spotřeba je dána nešťastnou metodikou testů a faktorem mezi volantem a pedálama. Stačí poskakovat v zimě po městě a máte 200% spotřebu, letní dálka s lehkou nohou a máte 70% spotřebu. O řidičském umu, čtení krajiny, využívání kinetické energie nemluve. Kiu vraťte, ale na toto nevysoudíte nic.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.