0
späť
 

diskuze k tématu: Jaguar XJR

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 00:08,
po prvnich par slovech a technickych datech jsem mel pocit, ze se konecne dozvim neco o tak vybornym aute, jakym Jaguar je, ale recenze stoji za houby, par tech. dat vyctenych nekde z netu. Pobavilo me jak 1/4 roku shání nějaký pěkný auto a pak koupí nějaké, někde po tmě na benzince
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 00:13,
Fajnovoučkej kočárek, at slouží. Holt není nad manuál, automat bych vživotě nechtěl, ikdyž do těchto luxusních kočárů se manuál nemontuje, škoda.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 09:33, Moc jsem se toho nedozvěděl
No, škoda. Byl jsem natěšený na nějakou úžasnou recenzi (jak tady byly na MB E 500 a Porsche 911 (tuším 996?)), leč skutek utek. Souhlasím s kolegou, že když už nic, tak ta recenze aspoň pobaví (po čtvrt roce neúspěšného hledání auto nahmatáno u benzinpumpy). Trošku mě překvapilo, že tam je automatická převodovka MB, protože sám mám MB a je tam převodovka ZF. No, jak říkám, čekal jsem víc, protože nejaký ten jagouš, to je prostě můj sen, který si chci jednou splnit. Tak aspoň, ať slouží. Těch 20 tis. km, to zatím není nic. Pokud můžu poprosit, napište recenzi ještě jednou, ale až najedete tak minimálně 60 tis. km. Na druhé straně si nemyslím, že by se tenhle typ Jaguaru nějak zásadně kazil (o S Type mám opačné informace, ale to už tady na webu také bylo).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 10:54, Víc údajů
Co takhle spotřeba, provozní věci (olej, brzdy, rozvody?).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 11:10, Jouda
Kdyz zacina recenze vetou (vetami) typu:
koupil jsem to_a_to auto, z nuly na 100 to dela za x sekund, tak to ani nectu.:(
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 11:54, Public
Tahle recenze je už dávno na moje.auto.cz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 15:01, RE: bez předmětu
Jirka napísal:
po prvnich par slovech a technickych datech jsem mel pocit, ze se konecne dozvim neco o tak vybornym aute, jakym Jaguar je, ale recenze stoji za houby, par tech. dat vyctenych nekde z netu. Pobavilo me jak 1/4 roku shání nějaký pěkný auto a pak koupí nějaké, někde po tmě na benzince
Chtěl bych vydět tebe kdyby si psal recenzi jenomže to vi umíte nás co píšeme recenze kritizovat když sem psal taky svoji dopadl jsem stějně autorovi říkám máte to pěkné nic si s kritiků pitmců nedělejte
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 18:30, Blbosti
Jaguar XJ je bezesporu krásné auto jak exteriér tak i emotivně střižený interiér, který vás doslova obejme, vzadu se nevejde ani 10ti leté dítě a do v předu přebytkem prostoru rovněž neoplývá (srovnávám s auty dané kategorie, né oktávie a spol). Ale to je jediný klad co má. Kdybysme ho kdysi neměli, tak bych možná recenzi věřil, ale... Podvozek je absolutně nedostačující výkonu motoru, má na tuto třídu chudou a archaickou výbavu (bez xenonů, více airbagů, navigace a mnoho dalšího), převodovka řadí trhaně a neochotně a v rychlostech nad 180 auto rádo mění samo směr a to i na dálnici. Podvozek je jednoznačně největší slabina, BMW, Mercedesu natož pak Alfě nemůže konkurovat. Jediná možnost je využít potenciálu kompresoru na rovině, ale pak v zatáčce zastavit. Kdo to neudělá, dopadne špatně. Recenzenta varuji - pozor na mokro, myslím to jako dobrou radu, aby jeho Jagů nedopad stejně jako náš. Musím uznat, že totální nehoda se obešla bez nejmenšího zranění, škoda 1,8 milionu... Pravda před 8mi lety, když jsme ho měli, zdálo se nám, že nemá chybu, měl! A s odstupem času vidím kolik. Jak říkám kromě krásy je to (hezky česky) aušus. Nejhorší bylo chování mechaniků v tzv. autorizovaném servisu v Průhonicích resp. Čestlicích, měli pocit, že to oni jsou majitelé a vy ten kdo poskytuje službu. Jestli si někdy koupím Jaguára, tak snad jen E-type 1. série a postavím si ho do obýváku jako nejhezčí kus nábytku, ale určitě s ním nebudu jezdit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 18:38, Blbosti 2
Jen tak pro zajímavost, autor recenze hodnotí zavazadelník 2, jestli vozí pouze notebook, tak mu asi stačí, ale víc se tam nevejde. Velikost by ještě šla, přeci jen se nejedná o rodinný vůz, ale značný problém je jeho hloubka. Vše vyšší než 50 cm nemá šanci jet v zavazadlovém prostoru se zavřeným víkem:) Spotřeba rovněž 2, hmm pod 17 litrů snad ani není možné se dostat a to nežere ani X5 4.4i, a že má o poznání větší aerodinamický odpor.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 18:57, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Chtěl bych vydět tebe kdyby si psal recenzi jenomže to vi umíte nás co píšeme recenze kritizovat když sem psal taky svoji dopadl jsem stějně autorovi říkám máte to pěkné nic si s kritiků pitmců nedělejte
nejdriv se nauc psat cesky a ne "ceski" kamarade a moji recenzi si precti, je na Swifta GTI. A cim jezdim? Momentalne Scenic II,a Xsara II. Troufam si tvrdit, ze aut jsem jako majitel autobazaru vyzkousel hodne.....jeste nejake pripominky?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 20:08, MOJE.AUTO.cééézet ?
"cut" amd "paste"

http://moje.auto.cz/StanS/jagos.html
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 21:52, RE: bez předmětu
Jirka napísal:
nejdriv se nauc psat cesky a ne "ceski" kamarade a moji recenzi si precti, je na Swifta GTI. A cim jezdim? Momentalne Scenic II,a Xsara II. Troufam si tvrdit, ze aut jsem jako majitel autobazaru vyzkousel hodne.....jeste nejake pripominky?
Ano. Nemachruj bazaristo!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 22:18, RE: Víc údajů
Koloděj napísal:
Co takhle spotřeba, provozní věci (olej, brzdy, rozvody?).
Jaká spotřeba?Kup si ochcávku a budeš jezdit za 4 litry ty jelito.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 22:43, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Ano. Nemachruj bazaristo!
Chlapce ty budes asi hodne omezenej. Nikde v mym prispevku nemachruju, jen se ti snazim slusne dokazat, ze se najdou i recenze, ktere se i ostatnim navstevnikum libi. A ptal ses v cem jezdim, tak jsem ti to napsal a taky pridal poznamku, ze jsem aut vyzkousel uz hodne, abys mi (a tobe podobni) nepsali, ze znam jen Citroen a Renault.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.08.2007 15:53, RE: bez předmětu
Jirka napísal:
Chlapce ty budes asi hodne omezenej. Nikde v mym prispevku nemachruju, jen se ti snazim slusne dokazat, ze se najdou i recenze, ktere se i ostatnim navstevnikum libi. A ptal ses v cem jezdim, tak jsem ti to napsal a taky pridal poznamku, ze jsem aut vyzkousel uz hodne, abys mi (a tobe podobni) nepsali, ze znam jen Citroen a Renault.
Plně s Vámi souhlasím Jirko, když někdo napíše vidět s tvrdým Y a pokračuje vyjádřením že vi co nás kritizujete tentokrát s měkkým i a interpunkce mu neříká vůbec nic, pak nemá smysl se tím vůbec zabývat. Holt komu není shůry dáno...
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.