0
späť
 

diskuze k tématu: Hyundai Coupé 2.0

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.02.2007 09:02, RE: oplik
edmund napísal:
Tak to jsi si ušetřil spoustu problémů a zklamání tím, že jsi to neudělal. Můj nevyřáděný bratranec si koupil přesně takový pekáč. jede to neskutečně, ale jak říkám a píšu: pekáč. I když vypadá, na ty roky, skvěle.
ja věděl že ji nakonec nemám kupovat, Cali vznikla v blbé době, kdy zrovna Opel byl z kvalitou na mizině, jsem rád že jsem ji nekoupil a šel do Astry, je to už úplně jiné auto a o mnoho spolehlivější!
Jinak ten tah turba v Cali má opravdu sílu,ale chce se tomu autu fakt věnovat a údržba musí být na vysoké úrovni! Problěm je, že ani to nezaručí spolehlivost...

Jinak nadčasový design byl velkou předností!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.02.2007 12:40, RE: oplik
edmund napísal:
Nejpěknější coupé je stejně calibra a kvalitní.
tak bych si tipl že to psal za edmunda POLA
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.02.2007 12:58, RE: Coupé
tomas napísal:
tak bych si tipl že to psal za edmunda POLA
No co k tomu říct. Kolegině z práce ho má, nevím, že by se to nějak porouchávalo, má motor 2.0i a zvuk tohoto motoru se mi nijak zvlášť nelíbí, o kultivovanosti neslyšel Jediné na co si ztěžuje, je spotřeba, ta je neustále přes 9l. Jinak si, ale myslím, že je to za málo peněz docela dost muziky. Já tomu říkám Ferrari pro chudé. (nadsázka)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.02.2007 13:30, RE: Coupé
Šakal napísal:
No co k tomu říct. Kolegině z práce ho má, nevím, že by se to nějak porouchávalo, má motor 2.0i a zvuk tohoto motoru se mi nijak zvlášť nelíbí, o kultivovanosti neslyšel Jediné na co si ztěžuje, je spotřeba, ta je neustále přes 9l. Jinak si, ale myslím, že je to za málo peněz docela dost muziky. Já tomu říkám Ferrari pro chudé. (nadsázka)
Pro mě je ferrari pro chudé Fiat Coupé 2.0 20V turbo 220PS)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.02.2007 13:45, RE: Coupé
zigi napísal:
Pro mě je ferrari pro chudé Fiat Coupé 2.0 20V turbo 220PS)
Nejlepší je stejně Astra G, jako sportovní auto, hatchbak, sedan, kombík... Nic se jí nevyrovná a já mám tu svou ještě vylepšenou novýma potahama, takže mám nejlepší auto na světě!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.02.2007 14:40, RE: Coupé
zigi napísal:
Pro mě je ferrari pro chudé Fiat Coupé 2.0 20V turbo 220PS)
veru ano, lacne a este aj pekné. na tento fiat sa hyundai urcite nechytá. Vlastne, keby si chcem kupit nieco ako "stare sportove auto", tak s najvacsou pravdepodobnostou tento fiat. skoda, ze ma pri vybera auta asi napadne, ze v dvojdverovom talianskom coupe by sa asi dost zle islo na dovolenku napr. k moru...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.02.2007 15:03, RE: Coupé
zigi napísal:
Nejlepší je stejně Astra G, jako sportovní auto, hatchbak, sedan, kombík... Nic se jí nevyrovná a já mám tu svou ještě vylepšenou novýma potahama, takže mám nejlepší auto na světě!!!
Ach jo Zigi, koukam ze se toho chudaka asi nidky nezbavime, porad ho to bavi psat, i presto, ze na to nikdo nereaguje a kazdy na to ser...ja akroat pro zasmani mu obcas odepisu. Jo hold jsme lidi a tak jako kazde auto i lidi maji mezi sebou kusy, ktere by potrebovali kompletne opravit nebo nektere dily vymenit, napriklad mozek
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 06:17, RE: Coupé
mufik.martin napísal:
Ach jo Zigi, koukam ze se toho chudaka asi nidky nezbavime, porad ho to bavi psat, i presto, ze na to nikdo nereaguje a kazdy na to ser...ja akroat pro zasmani mu obcas odepisu. Jo hold jsme lidi a tak jako kazde auto i lidi maji mezi sebou kusy, ktere by potrebovali kompletne opravit nebo nektere dily vymenit, napriklad mozek
jj Martine, tos napsal dobře.Třeba si to ten mameluk časem uvědomí, že je tady všem k smíchu!
Já už na to taky nereaguji a jen se směju tomu co píše, ale asi ten člověk má taky Astru, když ji tak vychvaluje. Já Astru nevychvaluji, vím že je to úplně normální auto s přednostmi a nedostatky!

To A.K.Alex: jj, Fiat Coupe s 220PS má fakt sílu, jako auto na lítačku musí být super,ale na každodenní používaní asi nikoliv.Nejspíš jako druhé auto do rodiny!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 09:42, RE: Coupé
zigi napísal:
jj Martine, tos napsal dobře.Třeba si to ten mameluk časem uvědomí, že je tady všem k smíchu!
Já už na to taky nereaguji a jen se směju tomu co píše, ale asi ten člověk má taky Astru, když ji tak vychvaluje. Já Astru nevychvaluji, vím že je to úplně normální auto s přednostmi a nedostatky!

To A.K.Alex: jj, Fiat Coupe s 220PS má fakt sílu, jako auto na lítačku musí být super,ale na každodenní používaní asi nikoliv.Nejspíš jako druhé auto do rodiny!
No ako druhe auto-milacik by bolo idealne, bohuzial zatial si 2 nemozem dovolit, takze budem musiet uvazovat skor rozumom. Inak by som nepohrdol ani Alfou A56, alebo Primerou GT-ale tých je ako safranu a uz nie sú najmladsie...Mylím, ze tá Primera by sa dala pouzívat aj denne, na takej okreske by som sa pri predbiehaní cítil o dost bezpecnejsie.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 10:04, RE: Coupé
A.K.Alex napísal:
No ako druhe auto-milacik by bolo idealne, bohuzial zatial si 2 nemozem dovolit, takze budem musiet uvazovat skor rozumom. Inak by som nepohrdol ani Alfou A56, alebo Primerou GT-ale tých je ako safranu a uz nie sú najmladsie...Mylím, ze tá Primera by sa dala pouzívat aj denne, na takej okreske by som sa pri predbiehaní cítil o dost bezpecnejsie.
Alfa A56?Jistě máte na mysli 156, která je taky velmi povedená, designově opravdu krásná, to taky italové umějí nejlépe na světě, technika toho vozu už tak dobrá není, ale s motorem 2.4JTD to musí bejt žihadlo, havně později s výkonem 150PS!

PS:ale z5 k tématu, ať někde moc neodbočujeme
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 10:32, RE: Coupé
zigi napísal:
jj Martine, tos napsal dobře.Třeba si to ten mameluk časem uvědomí, že je tady všem k smíchu!
Já už na to taky nereaguji a jen se směju tomu co píše, ale asi ten člověk má taky Astru, když ji tak vychvaluje. Já Astru nevychvaluji, vím že je to úplně normální auto s přednostmi a nedostatky!

To A.K.Alex: jj, Fiat Coupe s 220PS má fakt sílu, jako auto na lítačku musí být super,ale na každodenní používaní asi nikoliv.Nejspíš jako druhé auto do rodiny!
Fiat coupe je krasne zihadlo, hlavne za ty penize :) pro me treba by to bylo idelani auto misto punta, protoze jezdim ve dvou ldiech a kufr vyuzivam tak pro bundu a batoh.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.02.2007 17:01, RE: Coupé
zigi napísal:
Alfa A56?Jistě máte na mysli 156, která je taky velmi povedená, designově opravdu krásná, to taky italové umějí nejlépe na světě, technika toho vozu už tak dobrá není, ale s motorem 2.4JTD to musí bejt žihadlo, havně později s výkonem 150PS!

PS:ale z5 k tématu, ať někde moc neodbočujeme
jasne ze alfa 156 :) Len neviem ten motor 2,4Jtd je vraj dost tazky, takze naprava odchazdza velmi rychlo, okrem toho tá váha na predku....ale ísť to musí jak lokomotíva. Zevraj 1.8TS je najmenej nachylne. No, neviem, auto krasne, motory dravé-len malo spolahlive. Neviem neviem ci by som chcel davat vsetky love do auta....Je to vec názoru. Tá jazda ale urcite stojí za to.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 13.07.2007 06:50, RE: Korejec až na konec
Petr napísal:
Vždyť je to škaredý jak noc ! ! !
Starý korejský desing je na zeblití.
Kup si radši Toyotu Celica, nebo Mazdu MX6.
Říkalo se Japonec až nakonec. To bylo v době, kdy japonci dělali laciný šrot. A říkalo se to ještě o dvacet let později, kdy už byli technicky před Evropou. Rozdíl byl v tom, že s těmi Japonci se to aspoň rýmovalo, když už to postupem času nesedělo.
Teď se nabízejí dvěí otázky:
1) jak jsou na tom technicky pět let stará korejská auta, zejména značky Hyundai?
2) jak hodnotit člověka, který se z historie ( s těmi Japonci) nedokázal poučit?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.09.2007 12:25, RE: Korejec až na konec
anonym napísal:
Říkalo se Japonec až nakonec. To bylo v době, kdy japonci dělali laciný šrot. A říkalo se to ještě o dvacet let později, kdy už byli technicky před Evropou. Rozdíl byl v tom, že s těmi Japonci se to aspoň rýmovalo, když už to postupem času nesedělo.
Teď se nabízejí dvěí otázky:
1) jak jsou na tom technicky pět let stará korejská auta, zejména značky Hyundai?
2) jak hodnotit člověka, který se z historie ( s těmi Japonci) nedokázal poučit?
Ahoj Všem...možná tu některé horkokrevné nadzvihnu,ale rád bych si koupil Hyundai Coupé ročník 1998...můžete mi k tomu někdo podat stručnou recenzi, která by mi jeho vlastnosti potvrdila nebo případně mě to od jeho koupě odradilo??
Předem díky...Pavel
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.