0
späť
 

diskuze k tématu: Honda Prelude 2.2 VTEC - zkušenosti po pěti letech

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 08:24, No.....
Před 7-8 lety to mohlo být zajímavé, ale dnes bych si toho na parkovišti ani nevšim.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 09:01, RE: No.....
anonym napísal:
Před 7-8 lety to mohlo být zajímavé, ale dnes bych si toho na parkovišti ani nevšim.....
souhlas,dnes uz to vypada jako stara hranata kraksna
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 09:11, RE: No.....
anonym napísal:
souhlas,dnes uz to vypada jako stara hranata kraksna
nesouhlasim ... design je vec striktne subjektivni a podle me tato Honda opravdu vypada nadcasove (pozn.: to neznamena futuristicky ani nejak vyjimecne; nepouta samozrejme pozornost jako treba Lamborgini Murcielago, ale to ani neni jejim cilem)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 10:40, RE: No.....
anonym napísal:
Před 7-8 lety to mohlo být zajímavé, ale dnes bych si toho na parkovišti ani nevšim.....
Vy si kupujete auto podle toho, jak moc bude zajimave z pohledu ostatnich? Samozrejme ze vnejsi vzhled by mel majiteli imponovat, ale mnohem postatnejsi jsou preci jizdni vlastnosti, interier, pro nekoho treba provozni naklady atd. Argument, ze by si toho nekdo na parkovisti ani nevsiml, mi prijde dost scestny. BTW - me se taky moc nelibi, ale byl jsem v tom vezen a chapu zaniceni majitele. To auto ma i dnes hodne co nabidnout.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 11:11, RE: No.....
anonym napísal:
nesouhlasim ... design je vec striktne subjektivni a podle me tato Honda opravdu vypada nadcasove (pozn.: to neznamena futuristicky ani nejak vyjimecne; nepouta samozrejme pozornost jako treba Lamborgini Murcielago, ale to ani neni jejim cilem)
ano,design je vniman subjektivne,ale kdyz to devadesat procent lidi bude vnimat jako krabici,tak to mozna zacina byt objektivni-mozna to neni tento pripad,ale na me to pusobi jako stara krabice,jinak k technicke strance tohoto vozu se musim vyjadrit kladne,to je fakt
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 12:09, hranata krabice?
myslim ze tohle auto strci do kapsy vsechny ,,krasne obly sportaky,,typu hyundai coupe,ford probe atd.jiste je dizajn subjektivni vec,ale aspon ma ten vuz svuj osobity vzhled.mercedes g je taky krabice a kdo z nas by ho nebral radsi jako dnesni pseudoofroudy.nebo predposledni impreza.a benzinova honda,nataceci podvozek,myslim ze za relativne malo penez vyborny vuz.v dzungli dnesnich mpv suv se mi moc libi takove osobite vozy.skoda jen ze se to tezko prodava,protoze kdyz se to postavi na bazar 95 proc.lidi koupi vedlejsi krasne oblou vectru dti,nebo nejaky hrozne prakticky scenic.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 15:39, Zadní náprava
Nevíte,zdali je to samé i na Mazdě?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 16:57, RE: Zadní náprava
anonym napísal:
Nevíte,zdali je to samé i na Mazdě?
Záleží na tom na které,o jediné které vím,byl sportovni dragster,bohužel si nemůžů vzpomenout na jméno,snad mě někdo doplní
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 17:00, RE: No.....
anonym napísal:
ano,design je vniman subjektivne,ale kdyz to devadesat procent lidi bude vnimat jako krabici,tak to mozna zacina byt objektivni-mozna to neni tento pripad,ale na me to pusobi jako stara krabice,jinak k technicke strance tohoto vozu se musim vyjadrit kladne,to je fakt
design BMW je hezkej i po 30 letech, takový žralok je unikát téměř 35 let...jedinej japonec, kterej byl nadčasovej byla první generace 626 a accord sedan 93+ (do faceliftu, pak zfádněl 96+)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 17:02, RE: hranata krabice?
autofanda napísal:
myslim ze tohle auto strci do kapsy vsechny ,,krasne obly sportaky,,typu hyundai coupe,ford probe atd.jiste je dizajn subjektivni vec,ale aspon ma ten vuz svuj osobity vzhled.mercedes g je taky krabice a kdo z nas by ho nebral radsi jako dnesni pseudoofroudy.nebo predposledni impreza.a benzinova honda,nataceci podvozek,myslim ze za relativne malo penez vyborny vuz.v dzungli dnesnich mpv suv se mi moc libi takove osobite vozy.skoda jen ze se to tezko prodava,protoze kdyz se to postavi na bazar 9...
s tim rozdílem, že tady po 10 letech všechno rachtá, v mercedesu 240 nerachtá nic ani po 25 letech...v octavii 1 to rachtá po jedné sezóně, v kia rio už na vyrobni lince.....to jsou moje zkušenosti
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 17:03, RE: hranata krabice?
autofanda napísal:
myslim ze tohle auto strci do kapsy vsechny ,,krasne obly sportaky,,typu hyundai coupe,ford probe atd.jiste je dizajn subjektivni vec,ale aspon ma ten vuz svuj osobity vzhled.mercedes g je taky krabice a kdo z nas by ho nebral radsi jako dnesni pseudoofroudy.nebo predposledni impreza.a benzinova honda,nataceci podvozek,myslim ze za relativne malo penez vyborny vuz.v dzungli dnesnich mpv suv se mi moc libi takove osobite vozy.skoda jen ze se to tezko prodava,protoze kdyz se to postavi na bazar 9...
a upřímě, Vectru B považuji za nejvyváženější auto 90. let
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 18:09, RE: Zadní náprava
anonym napísal:
Záleží na tom na které,o jediné které vím,byl sportovni dragster,bohužel si nemůžů vzpomenout na jméno,snad mě někdo doplní
Xedos taky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 18:35, RE: hranata krabice?
autofanda napísal:
myslim ze tohle auto strci do kapsy vsechny ,,krasne obly sportaky,,typu hyundai coupe,ford probe atd.jiste je dizajn subjektivni vec,ale aspon ma ten vuz svuj osobity vzhled.mercedes g je taky krabice a kdo z nas by ho nebral radsi jako dnesni pseudoofroudy.nebo predposledni impreza.a benzinova honda,nataceci podvozek,myslim ze za relativne malo penez vyborny vuz.v dzungli dnesnich mpv suv se mi moc libi takove osobite vozy.skoda jen ze se to tezko prodava,protoze kdyz se to postavi na bazar 9...
Taky nevím co máš proti vectře, designově velmi vyvážená.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 19:18,
Tahle honda se mi taky líbí a uvažuju že si jí pořídím. Hlavně kvůli tomu motoru. Nechtěl bych ale automat. Chci se zeptat dávali všude tu natáčecí zadní nápravu nebo dělali i bez ní, protože to je jediná věc, který se obávám z důvodu poruchovosti.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 20:28, hezký auto
Je to pěkný auto, obzvlášt po stránce motorové. Ačkoli předchozí generaci fandim víc...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 21:30, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Tahle honda se mi taky líbí a uvažuju že si jí pořídím. Hlavně kvůli tomu motoru. Nechtěl bych ale automat. Chci se zeptat dávali všude tu natáčecí zadní nápravu nebo dělali i bez ní, protože to je jediná věc, který se obávám z důvodu poruchovosti.
dělala se i verze s upraveným diferákem a pak verze s normální nápravou. Taky o ni uvažuji a z té nápravy mám strach. A potřebuji vyřešit jednu věc:) jak převážet na této Preludce kolo/kola :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 23:56, RE: No.....
anonym napísal:
design BMW je hezkej i po 30 letech, takový žralok je unikát téměř 35 let...jedinej japonec, kterej byl nadčasovej byla první generace 626 a accord sedan 93+ (do faceliftu, pak zfádněl 96+)
hm a mě se zase prelude líbí moc, crx taky ale to už je dost staré nebo honda NSX prostě super či Mitstubishi 3000GT..no každého věc..Nicméně technikou a kvalitou je Prelude na tom hodně vyspěle a některá nova auta by se mohla stydět! Preludka by si zasloužila podrobnější recenzi....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 23:57, RE: hranata krabice?
autofanda napísal:
myslim ze tohle auto strci do kapsy vsechny ,,krasne obly sportaky,,typu hyundai coupe,ford probe atd.jiste je dizajn subjektivni vec,ale aspon ma ten vuz svuj osobity vzhled.mercedes g je taky krabice a kdo z nas by ho nebral radsi jako dnesni pseudoofroudy.nebo predposledni impreza.a benzinova honda,nataceci podvozek,myslim ze za relativne malo penez vyborny vuz.v dzungli dnesnich mpv suv se mi moc libi takove osobite vozy.skoda jen ze se to tezko prodava,protoze kdyz se to postavi na bazar 9...
naprostý souhlas..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 23:58, RE: hranata krabice?
anonym napísal:
s tim rozdílem, že tady po 10 letech všechno rachtá, v mercedesu 240 nerachtá nic ani po 25 letech...v octavii 1 to rachtá po jedné sezóně, v kia rio už na vyrobni lince.....to jsou moje zkušenosti
hmm BMW E36,E46 nebo MB CLK220 rachtá mi tam po 5letech všechno!!!Němčoura si strč....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 04.03.2008 12:03, RE: No.....
anonym napísal:
design BMW je hezkej i po 30 letech, takový žralok je unikát téměř 35 let...jedinej japonec, kterej byl nadčasovej byla první generace 626 a accord sedan 93+ (do faceliftu, pak zfádněl 96+)
To je podle názoru, starší BMW řady 6,7 jsou klasiky, ale to už se zase bavíme o veteránech. Když vezmu řadu 3 E30 ,E36, které dnes bežně jezdí a z kterých se někteří snaží dělat silniční dravce tak to jsou zase pro mě krabice. Výbava ojedinělá, výkony nic moc, spotřeba vysoká...,Celica, MR2, prelude, crx atd...tyto auta jsou pro mě hezčí, motory úplně někde jinde, výkony i spolehlivostí...
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.