0
späť
 

diskuze k tématu: Honda Civic Hybrid - test spotřeby

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 00:05, hybrid
Jen co představí hybrid opel, tak všem vytře zrak.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 06:33, RE: hybrid
cruise napísal:
Jen co představí hybrid opel, tak všem vytře zrak.
V hybridní technologii nevidím žádnou pozitivní věc, spotřeba je na podobné úrovni obyčejných vozů, možná o max. 1l méně, ale to není žádná výhoda, když cena těchto vozů je hrozně vysoká!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 08:44, hybrid
zigi napísal:
V hybridní technologii nevidím žádnou pozitivní věc, spotřeba je na podobné úrovni obyčejných vozů, možná o max. 1l méně, ale to není žádná výhoda, když cena těchto vozů je hrozně vysoká!
Ale koupi hybridu podporuji i dalsi vyvoj v teto oblasti, snizuji emise pri jizdach a ve meste a obecne davam najevo svuj postoj k ekologii. Je to dobra alternativa, zatim bohuzel prilis draha pro CR. Je vsak chvalyhodne, ze si ho nekdo koupi
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 08:56, RE: hybrid
Martaslover napísal:
Ale koupi hybridu podporuji i dalsi vyvoj v teto oblasti, snizuji emise pri jizdach a ve meste a obecne davam najevo svuj postoj k ekologii. Je to dobra alternativa, zatim bohuzel prilis draha pro CR. Je vsak chvalyhodne, ze si ho nekdo koupi
Treba pozerať aj nato, aký ma to auto výkon. Spoteba je podľa mňa slušná. Pri plnom zaťažení 7.8L je veľmi slušné. S obyčajným benzínovým motorom tohto výkonu by bola spotreba pri plnom zaťažení určite okolo 10L/100km. Nehovoriac o tom že výhody hybridu sa prejavia hlavne v meste kde sa s ním dá jazdiť do 7L/100km. Bežne benzinové motory mávajú v meste cca 10L/100km.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 09:30, RE: hybrid
Martin napísal:
Treba pozerať aj nato, aký ma to auto výkon. Spoteba je podľa mňa slušná. Pri plnom zaťažení 7.8L je veľmi slušné. S obyčajným benzínovým motorom tohto výkonu by bola spotreba pri plnom zaťažení určite okolo 10L/100km. Nehovoriac o tom že výhody hybridu sa prejavia hlavne v meste kde sa s ním dá jazdiť do 7L/100km. Bežne benzinové motory mávajú v meste cca 10L/100km.
Tento Civic se mi velice líbí, ale co se týče hybridní technologie, tak jsem čekal něco trochu víc. Čekal jsem, že to bude spotřeba kolem 3-4litrů, pak by to mělo nějaký smysl. V tomto případě se mi nejeví koupě takového vozu příliš atraktivní, nehledě na to, že náš stát na rozdíl od jiných zemí vůbec nezvýhodňuje nákup takového vozu. V jiných zemích jsou při nákupu ekologického (hybrid,CNG,LPG) vozu poskytovány různé daňové úlevy, dálniční známky zdarma a td. U nás naopak stále platí zákaz vjezdu s LPG do podzemních garáží a to i přesto, že tento zákaz byl ve většině zemí zrušen, neboť systémy provozu LPG jsou již na takové úrovni, že žádné nebezpečí nehrozí. Mám dojem, že Toyota pracuje asi nejvíc na vývoji hybridního pohonu a doshuje trochu lepších parametrů z hlediska výkonu a spotřeby. No nicméně zatím, tak jak to je bych asi sáhnul po té 1,8čce, nebo po superdiselu CDTI.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 09:42, polohybrid
mně u současných hybridů vadí variátor a tím i to, že způsobem zrychlování připomínají babetu. Jako řidiči by se mi líbil hybrid, kde by motorgenerátor rekuperoval při brzdění a pomáhal při akceleraci motoru, ale spalovací motor by fungoval s normální x-kvaltovou převodovkou a člověk by si mohl jízdu vychutnat. Předpokládám, že k tomuto směřuje například BMW.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 09:51, PRO PANA SCHÝZU
apo napísal:
mně u současných hybridů vadí variátor a tím i to, že způsobem zrychlování připomínají babetu. Jako řidiči by se mi líbil hybrid, kde by motorgenerátor rekuperoval při brzdění a pomáhal při akceleraci motoru, ale spalovací motor by fungoval s normální x-kvaltovou převodovkou a člověk by si mohl jízdu vychutnat. Předpokládám, že k tomuto směřuje například BMW.
no tak předpokládám, že i tady je jasné, že první příspěvek opět není můj :o)) nicméně už to začíná být zábavné a myslím, že my všichni, komu tady pan schýza bere nicky začínáme být vlastně na TIP CARSU star, když někomu stojíme za to, aby se pořád zabýval tím, jak psát pod našimi jmény :o)) Ale jinak mi to už nevadí, jsem rád, že i duševně nemocní lidé , jako pan"schýza" mají přístup k internetu a neohrožují třeba malé děti v parcích....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 09:56, RE: PRO PANA SCHÝZU
cruise... napísal:
no tak předpokládám, že i tady je jasné, že první příspěvek opět není můj :o)) nicméně už to začíná být zábavné a myslím, že my všichni, komu tady pan schýza bere nicky začínáme být vlastně na TIP CARSU star, když někomu stojíme za to, aby se pořád zabýval tím, jak psát pod našimi jmény :o)) Ale jinak mi to už nevadí, jsem rád, že i duševně nemocní lidé , jako pan"schýza" mají přístup k internetu a neohrožují třeba malé děti v parcích....
Každopádně je to pocta, i já děkuji panu "s" za to, že mě takhle vytáhnul na horu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 10:05, RE: PRO PANA SCHÝZU
Šakal napísal:
Každopádně je to pocta, i já děkuji panu "s" za to, že mě takhle vytáhnul na horu.
Prostě díky moc, já jinak neumím vůbec nic, jsem vlastně takový hybrid...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 10:14, RE: PRO PANA SCHÝZU
Šakal napísal:
Prostě díky moc, já jinak neumím vůbec nic, jsem vlastně takový hybrid...
uf...tak... a zas jsem se krásně osebeprznil :o) tááák moc mě vzrušuje psát za cizí....je to rozkoš....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 10:58, RE: PRO PANA SCHÝZU
zloděj nicků napísal:
uf...tak... a zas jsem se krásně osebeprznil :o) tááák moc mě vzrušuje psát za cizí....je to rozkoš....
Tak a spadla klec, co teď budeš dělat? Registrace je už hotová a co teď? Sice jsi asi ukradl nick Šakal, ale já budu od teď Šakal 33, takže je mi to fuck. Pro všechny, co sem píší, tak budu registrovaný jako Šakal33. Dopručuji se co nejdříve zaregistrovat, protože ten magor se asi registreuje na naše nicky. To ale nevadí, stačí ho jen trochu změnit a časem se ukáže kdo je kdo. Ten schíza je totiž dost jednoduchej, takže to nebude problém.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:15, RE: PRO PANA SCHÝZU
Šakal33 napísal:
Tak a spadla klec, co teď budeš dělat? Registrace je už hotová a co teď? Sice jsi asi ukradl nick Šakal, ale já budu od teď Šakal 33, takže je mi to fuck. Pro všechny, co sem píší, tak budu registrovaný jako Šakal33. Dopručuji se co nejdříve zaregistrovat, protože ten magor se asi registreuje na naše nicky. To ale nevadí, stačí ho jen trochu změnit a časem se ukáže kdo je kdo. Ten schíza je totiž dost jednoduchej, takže to nebude problém.
Šakale, už jsem na to taky přišel, já jsem bývalý zigi, ale dopadl jsem stejně jako ty, můj nick je už zabranej a tak od teď jsem AstraG.
Hold co se dá dělat, ale zajímalo by mě, pod kolika nicky se onen blb zaregistroval!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:48, RE: PRO PANA SCHÝZU
Šakal33 napísal:
Tak a spadla klec, co teď budeš dělat? Registrace je už hotová a co teď? Sice jsi asi ukradl nick Šakal, ale já budu od teď Šakal 33, takže je mi to fuck. Pro všechny, co sem píší, tak budu registrovaný jako Šakal33. Dopručuji se co nejdříve zaregistrovat, protože ten magor se asi registreuje na naše nicky. To ale nevadí, stačí ho jen trochu změnit a časem se ukáže kdo je kdo. Ten schíza je totiž dost jednoduchej, takže to nebude problém.
Tak a konečně registrace! Díky redakci a přeju všem hezký den, doufám, že každý rozumný člověk pozná, kdo jsem byl dříve...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:54, RE: PRO PANA SCHÝZU
AstraG napísal:
Šakale, už jsem na to taky přišel, já jsem bývalý zigi, ale dopadl jsem stejně jako ty, můj nick je už zabranej a tak od teď jsem AstraG.
Hold co se dá dělat, ale zajímalo by mě, pod kolika nicky se onen blb zaregistroval!
Ten nemocný člověk ze zaregistroval i pode mě (mufik.martin) asi to udělám jednodušě, počkám, co mě odpoví redakce na můj dotaz ohledně přiřazení nicku správné osobě a když to nevyjde tak si změním nick na něco jako Punto nebo tak něco. Uvidíme jak dopadne navrácení mého nicku, redakce slibovala nápravu tak uvidíme. Už jsem si zažádal o vrácení tak ted jen pockat
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:15, RE: PRO PANA SCHÝZU
anonym napísal:
Ten nemocný člověk ze zaregistroval i pode mě (mufik.martin) asi to udělám jednodušě, počkám, co mě odpoví redakce na můj dotaz ohledně přiřazení nicku správné osobě a když to nevyjde tak si změním nick na něco jako Punto nebo tak něco. Uvidíme jak dopadne navrácení mého nicku, redakce slibovala nápravu tak uvidíme. Už jsem si zažádal o vrácení tak ted jen pockat
To nevadí, že si ten nemocný člověk vzal naše původní nicky, časem se prostě pozná, kdo je kdo. Jednak podle odbornosti a dále podle mentality. Já jsem tady například nikdy nikomu nenadával za jeho názory, takže první znak.
Do týdne máme od něj pokoj, pak sem bude lézt jenom jako nepřihlášený a bude každému ukradenej. Jenom jestli si ten člověk potom něco neudělá, zhroutil se mu celý svět a nyní už nemá pro co žít.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:18, RE: PRO PANA SCHÝZU
Šakal33 napísal:
To nevadí, že si ten nemocný člověk vzal naše původní nicky, časem se prostě pozná, kdo je kdo. Jednak podle odbornosti a dále podle mentality. Já jsem tady například nikdy nikomu nenadával za jeho názory, takže první znak.
Do týdne máme od něj pokoj, pak sem bude lézt jenom jako nepřihlášený a bude každému ukradenej. Jenom jestli si ten člověk potom něco neudělá, zhroutil se mu celý svět a nyní už nemá pro co žít.
A nebo je to jen puberťák, který nemá nic jiného na práci a tak tady pořád sedí a čeká co by komu napsal a jeho mentální úroveň je taková, že se tím náramně baví. Třeba je to taky nezaměstnanenj, co je na pracáku a tak si krátí chvíle, co já vím, každopádně mu to pomalu končí, tak bude muset hledat něco jiného.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:23, RE: PRO PANA SCHÝZU
Šakal33 napísal:
A nebo je to jen puberťák, který nemá nic jiného na práci a tak tady pořád sedí a čeká co by komu napsal a jeho mentální úroveň je taková, že se tím náramně baví. Třeba je to taky nezaměstnanenj, co je na pracáku a tak si krátí chvíle, co já vím, každopádně mu to pomalu končí, tak bude muset hledat něco jiného.
Jo a úplně bych zapoměl: Díky redakce, snad to pozvedne úroveň těchto diskuzí a budou sem psát jenom lidi, kteří mají co říct k autům a ne lidi, kteří potřebují odbornou lékařskou péči.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:24, Hybrid
no, nečekal jsem zázrak, ale potvrdilo se mé tušení, že ta 1,8 je velmi povedený motor a bohužel ve srovnání s ním je Hybrid zbytečně drahá záležitost...takže krok dobrým směrem, ale revoluce to není...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:25, RE: PRO PANA SCHÝZU
Šakal33 napísal:
A nebo je to jen puberťák, který nemá nic jiného na práci a tak tady pořád sedí a čeká co by komu napsal a jeho mentální úroveň je taková, že se tím náramně baví. Třeba je to taky nezaměstnanenj, co je na pracáku a tak si krátí chvíle, co já vím, každopádně mu to pomalu končí, tak bude muset hledat něco jiného.
A kdo je to Šakal33 ??? Prosím o nápravu a vymazání mého klona, to snad není možný!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 13:27, překvapen
To bych nečekal, myslel jsem, že rozdíl bude výraznější. Zajímaly by mě však další servisní náklady hybrid verzus normal. Možná by nakonec hybrid vyšel i dráž. :o/
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.