0
späť
 

diskuze k tématu: Ford Sierra - jaký je stav po 500 tis. km?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.05.2008 18:07, RE: SierraNAhovno2.3D
anonym napísal:
Hovado, netykej mi.
Mamlase!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.05.2008 19:53, RE: Sierra
anonym napísal:
Myslel jsem motor co má pisatel recenze:2.0L benzín 8-ventil
OHC, jo?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.05.2008 22:03, RE: Sierra nebyla jako auto určená navěky. Spotřební fordovská klasika.
anonym napísal:
Ano,přesně tak to je se Sierrou.Takový Ford model T v aerodynamické karoserii.Zvenku nadčasová,moderní a krásná,pod kapotou zastaralá technika,hlučná,žíznivá - typický Ford.
Das Wunder von Köln. Rika ti to neco? Asi tezko, protoze v te dobe tvuj fotr jezdil ve Wartburgu a chcal s tebou po plote.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.05.2008 14:46, RE: 2,3 D
anonym napísal:
Souhlasím, že motoricky je to neskutečný držák a současně nejshnilejší auto jaké se dá na silnicích vidět (vedle starých Fiatů a Opelů). Několik známých ho vlastní a jsou s ním velmi spokojeni. Motor je sice velmi líný (i pro mě, který vlastním Golfa 1,9 D ) a velmi žíznivý, ale nájezd přes 500 000 km mu nedělá žádný problém. Ideální pracant pro nenáročné.
A jake jine z osmdesatych let byva stale na silnicich videt tak casto jako Sierra? Moc jich neni, ta auta se vetsinou rozpadla. A pokud ti dvoulitr prisel linejsi nez 1,9 D, asi nebyl uplne v poradku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.05.2008 14:47, RE: 2,3 D
anonym napísal:
A jake jine z osmdesatych let byva stale na silnicich videt tak casto jako Sierra? Moc jich neni, ta auta se vetsinou rozpadla. A pokud ti dvoulitr prisel linejsi nez 1,9 D, asi nebyl uplne v poradku.
Pardon, ted koukam, ze pises o 2,3 D, tak beru zpet. Ovsem za tim, ze je Sierra kvalitni auto, si stojim.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.05.2008 17:03, Zlehcovani
Libi se mi, jak spousta troubu, kteri Sierru nikdy nemeli nebo koupili za par supu olitany exemplar po smrti, vynasi soudy. Verte tomu, ze pokud ji date alespon zakladni peci, vydrzi neskutecne mnoho.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 22.05.2010 01:50, RE: Sierra 2.3 D kombi
anonym napísal:
Zdravím, již jsem psal příspěvek k jiné recenzi na Forda Sierru, proto nyní jen velice krátce. Vlastním kousek z roku 1988, bílého kombíka, kde jsem 5tým majitelem v ČR, auto bylo kdysi dotaženo z D. Přesto, že je to zde v příspěvcích tolik zatracovaný diesel, mně slouží naprosto příkladně, bez poruch, startuje i v mrazech do - 20 st. C., auto využívám denně na dojezd do práce, denně celkem 50 km, jezdil jsem s ním i do zahraničí a často převážel dva velké psy na výstavy. Přesto, že je bílé,vyp...
Ano,souhlasím s Vámi,auto je obraz svého majitele.....sierry v tý době byly super!Furt lepší než ty líný škodověnky.....
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.