0
späť
 

diskuze k tématu: Ford Sierra - jak jezdí po dvaceti letech?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 00:21, Pojistka
..... se tam píše nepojištujte dvoulitr ale výkon 74kw. Sem se chtěl zeptat která pojištovna to pojištuje podle výkonu??? Dík za odpověd
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 00:43,
Kolik ti je? řekl bych tak 19. Děsná recenze
Jde vidět, že si v ničem lepším ještě neseděl. A 74 kw není zase až tak hodně jak popisuješ!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 02:09, RE: Pojistka
vasapasa napísal:
..... se tam píše nepojištujte dvoulitr ale výkon 74kw. Sem se chtěl zeptat která pojištovna to pojištuje podle výkonu??? Dík za odpověd
Od výkonu pojistí Wustenrot.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 06:28, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Kolik ti je? řekl bych tak 19. Děsná recenze
Jde vidět, že si v ničem lepším ještě neseděl. A 74 kw není zase až tak hodně jak popisuješ!
I kdyby mu bylo 11, tak to napsal spontane a ctive a je to urcite lepsi nez kdyby to psal namyslenej prazak jako ty!!!! Kazdej sme nejak zacinal, jen deticky soudruhu a STBaku si vozi frndy v ....?!?!? Lehni a klidne si vrt ocasem a neprud!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 07:21, hodně štěstí
jojo, to musí být adrenalit jak popisuješ.
Jezdit dvě kila v dvacet let starým autě v ceně výkupu v železných surovinách.
Hlavnš v tom nezabij sebe nebo někoho jinýho.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 07:40, Sierra
Sierra byl asi jeden z posledních klasických Fordů. Velmi prostorné auto, z motorů je spíše než recenzovaná 2.0 OHC zajímavější 2.0 DOHC s 88 KW a rozvodovým řetězem. Kdybych hledal auto na blbnutí za málo peněz, asi bych hledal právě tento motor. Samozřejmě, je to staré auto, kromě chronických problémů s podivnou přední nápravou a bojem s korozí musíte počítat s horší pasívní bezpečností. Ale stejně je mi trochu líto, jak najednou skoro všechny Sierry ze silnic zmizely... Brzy to bude ceněný kousek.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 07:52, RE: Sierra
anonym napísal:
Sierra byl asi jeden z posledních klasických Fordů. Velmi prostorné auto, z motorů je spíše než recenzovaná 2.0 OHC zajímavější 2.0 DOHC s 88 KW a rozvodovým řetězem. Kdybych hledal auto na blbnutí za málo peněz, asi bych hledal právě tento motor. Samozřejmě, je to staré auto, kromě chronických problémů s podivnou přední nápravou a bojem s korozí musíte počítat s horší pasívní bezpečností. Ale stejně je mi trochu líto, jak najednou skoro všechny Sierry ze silnic zmizely... Brzy to bude ceněný kousek.
ježiši 100 koní tak to je teda masakr kor s takhle těžkým autem je vidět že tady měl někdo před tím maximálně škodu 120 a až se zas budeš ztrácet v oblakách prachu s hrabajícími koly tak dej bacha a´t při tom někoho nesejmeš (takovejch už bylo)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 07:59, RE: Sierra
anonym napísal:
Sierra byl asi jeden z posledních klasických Fordů. Velmi prostorné auto, z motorů je spíše než recenzovaná 2.0 OHC zajímavější 2.0 DOHC s 88 KW a rozvodovým řetězem. Kdybych hledal auto na blbnutí za málo peněz, asi bych hledal právě tento motor. Samozřejmě, je to staré auto, kromě chronických problémů s podivnou přední nápravou a bojem s korozí musíte počítat s horší pasívní bezpečností. Ale stejně je mi trochu líto, jak najednou skoro všechny Sierry ze silnic zmizely... Brzy to bude ceněný kousek.
Sierru sem mel 10 let a az na problemy s predni napravou, korozi, a spotrebou ve meste jsem s ni byl max. spokojeny. Sedadla, tem se dalo rikat kresla (vybava GL) a i po hodne stovkach km z nich clovek vystoupil naprosto neunaveny. Moc na ni vzpominam, byl to clen nasi rodiny ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 08:15, RE: Sierra
anonym napísal:
Sierru sem mel 10 let a az na problemy s predni napravou, korozi, a spotrebou ve meste jsem s ni byl max. spokojeny. Sedadla, tem se dalo rikat kresla (vybava GL) a i po hodne stovkach km z nich clovek vystoupil naprosto neunaveny. Moc na ni vzpominam, byl to clen nasi rodiny ...
200 km/h v takovém autě ?? Pak to má na těch silnicích nějak vypadat

Sierry už teď potkávám jen na Žižkově, na Kladně a v Chánově.
Tak se mi zdá, že Sierra nahradila Žigula ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 08:21, RE: Sierra
anonym napísal:
Sierra byl asi jeden z posledních klasických Fordů. Velmi prostorné auto, z motorů je spíše než recenzovaná 2.0 OHC zajímavější 2.0 DOHC s 88 KW a rozvodovým řetězem. Kdybych hledal auto na blbnutí za málo peněz, asi bych hledal právě tento motor. Samozřejmě, je to staré auto, kromě chronických problémů s podivnou přední nápravou a bojem s korozí musíte počítat s horší pasívní bezpečností. Ale stejně je mi trochu líto, jak najednou skoro všechny Sierry ze silnic zmizely... Brzy to bude ceněný kousek.
U nás jezdí v Sierrách jen cigoši, obsah vždycky 2.3D a ten dým za něma, sranda )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 09:02, RE: bez předmětu
anonym napísal:
I kdyby mu bylo 11, tak to napsal spontane a ctive a je to urcite lepsi nez kdyby to psal namyslenej prazak jako ty!!!! Kazdej sme nejak zacinal, jen deticky soudruhu a STBaku si vozi frndy v ....?!?!? Lehni a klidne si vrt ocasem a neprud!
smůla, ale já nejsem Pražák. a moje první auto byla škoda 120L
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 09:51, stupid
Františku - upřímně, bojím se tě. Prosím tě nejezdi směrem k Jihlavě.

Kdekoli daleko od vysočiny si jezdi jak chces, hrabej klidně na čtverku, po dálnici třeba 210, jen nezabij nikoho nevinného.

Snad ti tvoje stupidita nedojde v momentě kdy se stane něco závažného, třeba že ti ve dvoustovce upadne něco důležitého, třeba kolo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 11:06, krok
"...sem tam prosvištím kanálem, ale němec se jen pohupuje."
Jaký němec???
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 12:20, RE: krok
anonym napísal:
"...sem tam prosvištím kanálem, ale němec se jen pohupuje."
Jaký němec???
tak že by se ta sierra vyráběla v Deutschland? Ono aby to byla Anglie tak by to muselo mít volant trochu někde jinde.. :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 13:53, RE: hodně štěstí
anonym napísal:
jojo, to musí být adrenalit jak popisuješ.
Jezdit dvě kila v dvacet let starým autě v ceně výkupu v železných surovinách.
Hlavnš v tom nezabij sebe nebo někoho jinýho.
sebe klidně, to zase taková škoda nebude, hlavně ne někoho jinýho.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.06.2008 21:22, RE: stupid
anonym napísal:
Františku - upřímně, bojím se tě. Prosím tě nejezdi směrem k Jihlavě.

Kdekoli daleko od vysočiny si jezdi jak chces, hrabej klidně na čtverku, po dálnici třeba 210, jen nezabij nikoho nevinného.

Snad ti tvoje stupidita nedojde v momentě kdy se stane něco závažného, třeba že ti ve dvoustovce upadne něco důležitého, třeba kolo.
Souhlasím, naprostý iq 0, pak nemá být týdně na silnicích 10 mrtvých a desítky zraněných,taková hovada mě fakt vytáčí,jak tohle vůbec může někdo napsat??Ale to není jen tento pisálek,takových bláznů je mraky,stačí vyjet na silnici a už to lítá všude kolem,jen dnes se na mě podobný vyřítill v protisměru v zatáčce s drsným výrazem a jen bleskovou reakcí a bržděním jsem zabránil střetu,až někde někomu přejede dítě,nebo někoho zmrzačí takový blázen,bude bohužel pozdě. Tady opět vyvstává otázka našich STK a vůbec celého systému zcela nefunkčnímu jen nahrávajícím takovým lidem. Kdyby se takové vraky neprodávaly museli by podobní lidé jezdit autobusem a zachránilo by se spousta životů a majetku
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.06.2008 13:27, RE: krok
anonym napísal:
tak že by se ta sierra vyráběla v Deutschland? Ono aby to byla Anglie tak by to muselo mít volant trochu někde jinde.. :)
sierra se vyráběla v belgii

reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.06.2008 14:20, RE: Sierra
anonym napísal:
U nás jezdí v Sierrách jen cigoši, obsah vždycky 2.3D a ten dým za něma, sranda )
to máš kámo recht
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.06.2008 14:23, RE: stupid
anonym napísal:
Souhlasím, naprostý iq 0, pak nemá být týdně na silnicích 10 mrtvých a desítky zraněných,taková hovada mě fakt vytáčí,jak tohle vůbec může někdo napsat??Ale to není jen tento pisálek,takových bláznů je mraky,stačí vyjet na silnici a už to lítá všude kolem,jen dnes se na mě podobný vyřítill v protisměru v zatáčce s drsným výrazem a jen bleskovou reakcí a bržděním jsem zabránil střetu,až někde někomu přejede dítě,nebo někoho zmrzačí takový blázen,bude bohužel pozdě. Tady opět vyvstává otázka našic...
problem není v ojetých autech ale v lidech .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.06.2008 21:32, RE: bez předmětu
anonym napísal:
smůla, ale já nejsem Pražák. a moje první auto byla škoda 120L
a presto jsi pica, mladej to napsal dobre
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.