0
späť
 

diskuze k tématu: Ford Fiesta 1.3i - po pěti letech slouží bez problému

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.07.2009 12:46,
Já si teda nedokážu představit najíždět cca 20tkm ročně v nákupní tašce.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.07.2009 14:56, RE: bez předmětu
Valnoha napísal:
Já si teda nedokážu představit najíždět cca 20tkm ročně v nákupní tašce.
Já ano. Jel jsem tedy v nové Fiestě. Svezení příjemné. Komfort sedadla a podvozku ideální. Škoda, že interiér jinak na poblití. Hnusnější materiály a tvary jsem zatím jinde nepotkal. Deset let starej Accent je oproti tomuto prémiovka. Jo a fiesta má věnec volantu s hranatým průřezem. Ať ho chytíte jak chcete tak vás někde tlačí do ruky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.07.2009 18:09,
Jezdím v týhle kchár se stejnou kubaturou 2 roky a jako největší problém vidím ve slabém posilovači řízení. To auto je určeno do městského provozu a vyjíždění a parkování člověku vrátí vzpomínky na š 120 s posilovačem. Akcelerace je slušná do 70km/h, pokud člověk jezdí sám. Jako rodinný vůz, kde si sedne víc osob a naloží kufr, si dokážu představit na popojíždění pár km na záhrádku nebo nákupy do do shopping center. Dál ne. Cestování delší než 100km je očistec, hranatý volant nevadí...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.07.2009 11:01, :D
To je jak vystrizena recenze ze Sveta motoru na fabii :)) same superlativa s informaci, ze auto ma kola v rozich. Ja teda nevim, ale to maji snad vsechna mala auta, ne? ;) Jinak chapu majitele, ze je evidentne spokojeny, ale nejaka ty negativa a opravy, popr zadrhely se ukazat musely. Takhle jsme se opet nic nedozvedeli.
reagovať
Král
počet príspevkov1
dátum registrácie12.02.2017
Nedela 12.02.2017 18:33, Fiesta 1.3 51kw
Spolehlivé auto do práce a zpět. Spotřeba léto 5.8,zima 6,5. Nepohodlné sedačky jsem vyměnil za sedačky z mondea a upravil palubní desku ,tlačila do kolene a jsem spokojený.Mám ji čtyři roky při koupi najeto 80000km dnes 125000km Výměna pouze brzdy a termostat. Letos čekají na výměnu brzdové trubky a nástřik podvozku, Olej měním po 10000km a svíčky 40000km
reagovať
danet - redakce TipCars
počet príspevkov535
dátum registrácie16.11.2012
Pondelok 13.02.2017 14:03, RE: Fiesta 1.3 51kw
Král napísal:
Spolehlivé auto do práce a zpět. Spotřeba léto 5.8,zima 6,5. Nepohodlné sedačky jsem vyměnil za sedačky z mondea a upravil palubní desku ,tlačila do kolene a jsem spokojený.Mám ji čtyři roky při koupi najeto 80000km dnes 125000km Výměna pouze brzdy a termostat. Letos čekají na výměnu brzdové trubky a nástřik podvozku, Olej měním po 10000km a svíčky 40000km


Dobrý den, rozepište prosím své zkušenosti s Fiestou v samostatné recenzi: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Budeme potěšeni.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.