0
späť
 

diskuze k tématu: Ford Explorer - podrobné hodnocení uživatele

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 17:25, RE: k čemu to
anonym napísal:
Já mam tdi a jezdim průměrně s oktávkou za 4,5l/100 .. do kufru se toho vejde taky hodně a táhne to taky pěkně těch 66kw tak k čemu takhle užrané auto s trojnásobnou spotřebou ?
Proč si všichni koktáři myslí, že svezení s koktou je něco extra? Všem těmto pitomcům bych vřele doporučil, aby jednou zkusili takový auto. To se naprosto nedá srovnávat. A nakonec-každej si snad může koupit jaký auto chce, a kolik jim to sežere, je celkem jejich problém. Nebo ty jim ten bene zaplatíš? Ajéjé-a teď se ozvou ekologové, bude spousta blbých keců a to je vše. Sám mám jak V8, tak malýho Peugeotka 106 s motorkem 0,9l. A věřte nebo ne, rozdíl ve spotřebě není nijak dramatický. Záleží na tom, jaký auto na co potřebuješ, kam jedeš atd. Ale rožežranou HTP bych si taky teda opravdu nekoupil. A už vůbec né tu posr... koktu. Malý hnusný auto bez motoru za hromadu poněz.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 17:27, RE: bez předmětu
anonym napísal:
ANO TVOJE V8 MA PRUMER. SPOTREBU 14, A MOJE S3 12, A TO JE OBSAH 1,8 TAK NEVIM KDE JE CHYBA, JESTLI JA NEMAM AUTO V PORADKU NEBO TY LZES JAK KDYZ TISKNE
no to bude tim ze tvoje S3 neni amerika..ja sem mel celkem 3us auta..nejvetsi byl obsah 5,7litru a s tim se dalo jet aji za 11 litru.Ted mam 3,8 a s tim se da jet i pod deset....proste americky auta umijou i mile prekvapit
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 18:01, RE: spotřeba
anonym napísal:
Při dnešních cenách benzinu a nafty se určitě vyplatí jezdit v Čechách s vozem o průměrné spotřebě 14l/100km.
jo a jsem první :)
A co když je to někomu jedno, že to žere dvakrát tolik? Budeme někomu diktovat za kolik a proč?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 18:12, RE: bez předmětu
anonym napísal:
nepostaví.. Touarega za stopade nekoupíš
No nevím, Tuareg nemá permanentní 4x4 ale Haldex nebo se pletu?
Faktem je, že autor taky nenapsal jestli je Explorer permanentní 4x4.Jestli ano, pak je těch 14l /100km při tom objemu motoru velmi slušné.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 18:24, RE: bez předmětu
anonym napísal:
No nevím, Tuareg nemá permanentní 4x4 ale Haldex nebo se pletu?
Faktem je, že autor taky nenapsal jestli je Explorer permanentní 4x4.Jestli ano, pak je těch 14l /100km při tom objemu motoru velmi slušné.
Přehlédl jsem.Na začátku se píše :pohon 4x4,4x4auto,4x4low.takže permanent a ještě k tomu s redukcí.Takže jaká sračka proti Tuaregu?
Na prvním blátě mu ujede.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 19:00, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Když chlápek najezdí 10tisíc za rok ať si jezdí čím chce.. Já 10tisíc najedu za 2 měsíce a kdybych měl lítat takovouhle stodolou tak nikam nedojedu nezaparkuju a navíc mě to takovým způsobem sežere že ze mě nic nezbyde. A to nemluvím o servisu, jenom gumy budou ranec ohromnej. Třeba kotouče? U dvouapůltunovýho auta shořej jak papír při zatížení který auto střední třídy zmákne jako nic..
Recenze pěkná, auto dobrý tak pro ježdění sem tam někde po vesnicích nebo horách..
Neřekl bych, že brzdy shoří jako papír. Asi je pádný důvod, že všechny auta nepoužívají stejný průměr koutoučů, že? :D A pokud nemáte zmapované ceny náhradních dílůl, tak bych pomlčel. Ten kdo se v takovém autě nesvezl, ten neuvěří. Světe div se vlastní Octavi v TDI a I mám červené. Jede to pěkně a za málo, ale jako další auto bych chtěl auto z USA, protože jsem se svezl a byl to úžasný zážitek. A právě to LPG je možnost, jak z takového pohodlného korábu udělat auto s rozumnými provozními náklady, ale pohodlým jak v ředitelově limuzíně...

Amerikám zdar.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 21:33, V8
velmi pěkná recenze, konečně někdo, kdo neposuzuje auto jen podle spotřeby Sám vlastním, Chevy Suburban V8 5,3, náklady na servis i spotřebu mohu potvrdit (dálnice 13l, město 16-18l). tak at ti to jezdí

reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.06.2008 22:00, RE: V8
anonym napísal:
velmi pěkná recenze, konečně někdo, kdo neposuzuje auto jen podle spotřeby Sám vlastním, Chevy Suburban V8 5,3, náklady na servis i spotřebu mohu potvrdit (dálnice 13l, město 16-18l). tak at ti to jezdí

dejte pokoj s amerikou. sere se to, žere to jako kráva, konkrétně explorer je pravověrný offroad, a to mi přijde pro chalupníka jakožto nehorázná kravina.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 06:48, Proč sem píšete i..oti?
Fakt nechápu proč sem píšou lidé kteří nechápou jak je možné jezdit autem které má spotřebu 14/100. Majitel sem určitě nepsal recenzi pro to aby mu tady majitelé koncernů se spotřebou max 4,6/100 (samozřejmě se zapnutou klímou) psali že je blázen.
Jak už bylo výše napsáno: moc pěkná recenze kde nechybí i kritika a jestli někomu překáží založte si diskuzi anti USA nebo anti spotřeba a tam se podělte o ty blbosti kterejma to tady zasí...e
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 10:21, RE: SUPER :-)
anonym napísal:
Někdo se raději nechá holit v salóně s okřídleným šípem, aniž by věděl, proč tam je, že? Proč benzínový nenažranec? mě těch 14 litrů nepřipadne nikterak drastických. a menší spotřeba chrochtáků? Raději bezkouřový benzín, než ten blivajz co lítá z dechtových zázraků a kvůli kterému se celá republika zabarvuje zjara nažluto a třetina lidí z toho má alergie. Ekologie v praxi co? fujtajxl, co to bude příště? fusakle, trenky, nebo rovnou hovna?
"Ekolog-expert" promluvil :o)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 10:23, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Díky za hezký článek,díky za lidi,kteří neměří život jen debilní koncernovou produkcí.Vás potkat na silnici bude určitě radost,na rozdíl od zmíněných uchrochtaných dementů.Díky.
Ty jses taky dement....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 10:25, RE: k čemu to
anonym napísal:
Proč si všichni koktáři myslí, že svezení s koktou je něco extra? Všem těmto pitomcům bych vřele doporučil, aby jednou zkusili takový auto. To se naprosto nedá srovnávat. A nakonec-každej si snad může koupit jaký auto chce, a kolik jim to sežere, je celkem jejich problém. Nebo ty jim ten bene zaplatíš? Ajéjé-a teď se ozvou ekologové, bude spousta blbých keců a to je vše. Sám mám jak V8, tak malýho Peugeotka 106 s motorkem 0,9l. A věřte nebo ne, rozdíl ve spotřebě není nijak dramatický. Záleží na...
Ty jsi to nepochopil, to urcite napsal Osel - provokater :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 10:31, RE: bez předmětu
anonym napísal:
si trochu protiřečíš, ne? A srovnáváš jabka s hruškama.. Explorera si postav proti Tuaregu s podobným motorem.. a zjistíš jakej je explorer sračka.
Nevim, jestli si protirecim, nebo tady nekdo neumi cist.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 10:55, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Neřekl bych, že brzdy shoří jako papír. Asi je pádný důvod, že všechny auta nepoužívají stejný průměr koutoučů, že? :D A pokud nemáte zmapované ceny náhradních dílůl, tak bych pomlčel. Ten kdo se v takovém autě nesvezl, ten neuvěří. Světe div se vlastní Octavi v TDI a I mám červené. Jede to pěkně a za málo, ale jako další auto bych chtěl auto z USA, protože jsem se svezl a byl to úžasný zážitek. A právě to LPG je možnost, jak z takového pohodlného korábu udělat auto s rozumnými provozními nákla...
Nejde o průměr kotoučů jde o jejich zatížení.. Mám Lexus RX300 a kotouče dělám po 40tis.. a moc mě to nebaví.
A o cenách náhradních dílů jsem neřekl ani slovo čtěte lépe než se začnete navážet pane Chytrý
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 11:01, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Nevim, jestli si protirecim, nebo tady nekdo neumi cist.
protirecis a neumis se vyjadrovat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 12:05, RE: SUPER :-)
anonym napísal:
"Ekolog-expert" promluvil :o)))
Stačí jen přemýšlet a nedívat se jen na jedinou příměs spalin a bude ti jasno. Jestli si myslíš že jen současnou honbou za nižším CO2 spasíš ekologicky svět, jsi totálně mimo. Mezitím se prdí na NOX, karcinogení popílek, devastaci půdy kvůli příměsi k pseudoekopalivu do aut, která žerou míň, ale při výrobě stojí víc a mnoho dalších podobných proměnných veličin, a lidi jim to žerou. Jestli se ti CO2 nelíbí, přestaň dejchat
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 16:47, RE: PĚKNÁ RECENZE
cruise napísal:
Nádherná recenze, díky za ní...k té spotřebě.... Já jsem jezdil pár set. km v Dodge Grand Caravan, 3,8 V6, automat a při VELMI klidné jízdě, kdy jsem jel sám a bez zavazadel po okresce jsem měl průměr 14,9 . Popravdě naložit do toho pár lidí(7 místné auto) a nějakou tašku si představit neumím.
JÁ V TOM SAMÝM MĚL PRŮMĚR 13,7L/100 KM . HEČ
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 16:51, RE: k čemu to
anonym napísal:
Já mam tdi a jezdim průměrně s oktávkou za 4,5l/100 .. do kufru se toho vejde taky hodně a táhne to taky pěkně těch 66kw tak k čemu takhle užrané auto s trojnásobnou spotřebou ?
Třeba proto aby moje auto nemělo za rok 5 majitelů. Koktu už votevře pomalu každej. A 9 let starou z bazaru bez havárie a s 80.000km po důchodci nechci - tu má z dovozu každej.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 17:00, RE: Proč sem píšete i..oti?
anonym napísal:
Fakt nechápu proč sem píšou lidé kteří nechápou jak je možné jezdit autem které má spotřebu 14/100. Majitel sem určitě nepsal recenzi pro to aby mu tady majitelé koncernů se spotřebou max 4,6/100 (samozřejmě se zapnutou klímou) psali že je blázen.
Jak už bylo výše napsáno: moc pěkná recenze kde nechybí i kritika a jestli někomu překáží založte si diskuzi anti USA nebo anti spotřeba a tam se podělte o ty blbosti kterejma to tady zasí...e
Máš recht, mám mondeo 85kw diesel - je dobrý ,ale na cestě z USA je Cadillac Escalade 6.0 V8. Až povezu 8 lidí, tak ty v tý octávii pojedeš dvakrát - tak si spotřebu vynásob moulo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.06.2008 23:01, RE: k čemu to
edmund napísal:
třeba jen proto, že ho chceš.
No, dobre, ale zatial co panko s tymto obríkom pojde stylom, ze plyn bude stlacat len malickom, tak tento na ochcavke si moze dovolit aj sem tam nieco predbehnut a stale mu to nezoberie viac ako 6l nafty...aj takto sa na to da nazerat.
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.