0
späť
 

diskuze k tématu: ALFA ROMEO 156 TS 1,8

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 02:12, asi štěstí na kousek
Na Alfě jsou hezké leda ty její hostesky (autosalon Brno) zejména Peťulka Ču.......á + Eva Va....á ...Jinak to jste měl tedy štěstí na dobrý kousek, takže to gratuluji. Možná díky věku se k tomu chováte rozumně. Každopádně v AutoBildu test na 100.000 km byl co se týče poruch zcela mazec. Uvidíme co na to řekne dcera až ji podědí. Na vyblbnutí (njn kategorie rybízků s kšiltem dozadu) máte nejlepší BMW. Sportovní nádech to má taky, ale je to výrazně kvalitnější. A když je motor v předu, tak zadní pohon slibuje (zejména v zimě) mraky parádiček. Báwo M5/M6 - tak blbnou fajnšmekři ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 08:04, RE: asi štěstí na kousek
Ráďa napísal:
Na Alfě jsou hezké leda ty její hostesky (autosalon Brno) zejména Peťulka Ču.......á + Eva Va....á ...Jinak to jste měl tedy štěstí na dobrý kousek, takže to gratuluji. Možná díky věku se k tomu chováte rozumně. Každopádně v AutoBildu test na 100.000 km byl co se týče poruch zcela mazec. Uvidíme co na to řekne dcera až ji podědí. Na vyblbnutí (njn kategorie rybízků s kšiltem dozadu) máte nejlepší BMW. Sportovní nádech to má taky, ale je to výrazně kvalitnější. A když je motor v předu, tak z...
LOL RáĎa nýbrž známý to odborník. Nevím jak dopadla v autobildu 156, ale tak špatně jako Touran nejspíš ne... )))))))))))))))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 08:40, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
LOL RáĎa nýbrž známý to odborník. Nevím jak dopadla v autobildu 156, ale tak špatně jako Touran nejspíš ne... )))))))))))))))))
H¨mm tak alfu si odpustim, mam starsi M3 (e46) a myslim si, ze bych alfe natrhnul prdel ve vsech kategoriich.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 08:41, Hm rychla auta s bezpecnosti Favorita
anonym napísal:
H¨mm tak alfu si odpustim, mam starsi M3 (e46) a myslim si, ze bych alfe natrhnul prdel ve vsech kategoriich.
Jižanská špína :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 09:13, RE: Hm rychla auta s bezpecnosti Favorita
anonym napísal:
Jižanská špína :)
no táák, nekažte radost tomu pisateli. Alfa je hezké auto a jestli dobře slouží (zatím) a poskytuje radost z jízdy, tak vo tom to je ne? Líbí se mi styl recenze, díky za ni.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 10:33, RE: Hm rychla auta s bezpecnosti Favorita
anonym napísal:
no táák, nekažte radost tomu pisateli. Alfa je hezké auto a jestli dobře slouží (zatím) a poskytuje radost z jízdy, tak vo tom to je ne? Líbí se mi styl recenze, díky za ni.
tak ,nekery borci co jsem pisou jsou asi fakt idioti ze? pekna recenze ,vubec nechapu proc ma nejaky decko nutkani mu natrhavat s bmw prdel ,asi ma doma jenom autodrahu a nudi se u nettu :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 11:19, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
H¨mm tak alfu si odpustim, mam starsi M3 (e46) a myslim si, ze bych alfe natrhnul prdel ve vsech kategoriich.
A já mám 3,2 V6 GTA a natrhnu ti prdel i úsměv ty chytráku... tady je vidět, co za "elitu" si kupuje tyhle vojetý BMW....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 11:36, optimista
Vyšlo mi že každý měsíc doplňuje přes 2 litry oleje - a místo aby se takovýho zmetka rychle zbavil dá ho dceři!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 11:41, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
A já mám 3,2 V6 GTA a natrhnu ti prdel i úsměv ty chytráku... tady je vidět, co za "elitu" si kupuje tyhle vojetý BMW....
O tom si tak leda můžeš nechat zdát... AR 3,2 V6 má 249 HP na předek zatímco jeho M3 má 343 HP na zadek. Takže kdyby! už došlo k nějakýmu porovnávání jak to komu jede, tak si radši s tou alfou zalez někam do tmavýho koutku a buď pěkně potichoučku...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 11:45, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
O tom si tak leda můžeš nechat zdát... AR 3,2 V6 má 249 HP na předek zatímco jeho M3 má 343 HP na zadek. Takže kdyby! už došlo k nějakýmu porovnávání jak to komu jede, tak si radši s tou alfou zalez někam do tmavýho koutku a buď pěkně potichoučku...
No ale pořád má s GTAčkem větší výkon jak ty na HTPčku ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 12:04, Alfa 156
Souhlasím s tím, že Alfa je plná emocí, které vám jen tak nějaké auto nedokáže nabídnout, ale provoz tohoto mazlíčka vám docela provětrá peněženku.Tohle auto se sice v dnešní době dá pořídit skoro za hubičku ale.... PS: Mít ty peníze na provoz, tak neváhám.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 13:26, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
No ale pořád má s GTAčkem větší výkon jak ty na HTPčku ))
Pouze pro tvou informaci. Moje auto nemá motor HTP, nýbrž 2,5l VANOS. Zatímco v tvým dvoukoláku můžeš mít maximálně lopatu a koště... :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 13:30, RE: asi štěstí na kousek
Ráďa napísal:
Na Alfě jsou hezké leda ty její hostesky (autosalon Brno) zejména Peťulka Ču.......á + Eva Va....á ...Jinak to jste měl tedy štěstí na dobrý kousek, takže to gratuluji. Možná díky věku se k tomu chováte rozumně. Každopádně v AutoBildu test na 100.000 km byl co se týče poruch zcela mazec. Uvidíme co na to řekne dcera až ji podědí. Na vyblbnutí (njn kategorie rybízků s kšiltem dozadu) máte nejlepší BMW. Sportovní nádech to má taky, ale je to výrazně kvalitnější. A když je motor v předu, tak z...
Ráďo, běž si chvíli hrát jinam.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 13:31, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
Pouze pro tvou informaci. Moje auto nemá motor HTP, nýbrž 2,5l VANOS. Zatímco v tvým dvoukoláku můžeš mít maximálně lopatu a koště... :)
No je fakt, že můj dvoukolák má 150PS z objemu 750 ccm a 0-100 to dám do 4s, takže nevím na co si hraješ VANOSu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 13:39, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
No je fakt, že můj dvoukolák má 150PS z objemu 750 ccm a 0-100 to dám do 4s, takže nevím na co si hraješ VANOSu...
.....a dál? Teď mi ještě začneš tvrdit, že ta AR GTA je ještě rychlejší, že jo pane expert? Na co si tady hraješ ty?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 13:44, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
.....a dál? Teď mi ještě začneš tvrdit, že ta AR GTA je ještě rychlejší, že jo pane expert? Na co si tady hraješ ty?
Co dál, nic dál, dva sifóny...
Každopádně já si nehraju na nic, to tys zarypával do mého dvojkoláku a když ti o něm něco řeknu, tak prej na co si hraju. Radši si sedni do toho svého VANOSu a rychle odjeď, bo by ti AR 3.2 V6 GTA natřela, že bys nemrkl...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 13:54, asi štěstí na kousek - pro pána blbýho, jak malovaný sáně
anonym napísal:
Co dál, nic dál, dva sifóny...
Každopádně já si nehraju na nic, to tys zarypával do mého dvojkoláku a když ti o něm něco řeknu, tak prej na co si hraju. Radši si sedni do toho svého VANOSu a rychle odjeď, bo by ti AR 3.2 V6 GTA natřela, že bys nemrkl...
Jsem si řikal, jestli jsi vocas nebo ne, ale nakonec se ukázalo, že jsi. Chvíli jsem si myslel, že si děláš prdel, ale ty ne, ty jsi jen vymaštěnej jak papír od sekaný.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 14:07, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
O tom si tak leda můžeš nechat zdát... AR 3,2 V6 má 249 HP na předek zatímco jeho M3 má 343 HP na zadek. Takže kdyby! už došlo k nějakýmu porovnávání jak to komu jede, tak si radši s tou alfou zalez někam do tmavýho koutku a buď pěkně potichoučku...
Mzslím že až potkáte Evolution IX budete po...... i v GTA i v M3!!!!!!!!!!!
A to tak že pořádně! BMW si asi fakt kupují nějací zakomplexovaní
jedinci kterým příroda nedala ani mozek ani pořádné péro!!!!
Jinak si totiž to neustálé napadání ostatních nelze vysvětlit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 14:10, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
Pouze pro tvou informaci. Moje auto nemá motor HTP, nýbrž 2,5l VANOS. Zatímco v tvým dvoukoláku můžeš mít maximálně lopatu a koště... :)
žádný motor na světě se nejmenuje VANOS!!!!!!!!! M52 B25ty cvoku!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 08.10.2007 14:42, RE: asi štěstí na kousek
anonym napísal:
žádný motor na světě se nejmenuje VANOS!!!!!!!!! M52 B25ty cvoku!
Tady nikdo netvrdí jak se ten motor jmenuje nebo jaký nese označení. O to tady ani nejde. Stejně jako HTP, V-tec nebo VANOS je jen název technologie. To vim taky, že M52B25 je označení motoru, ty "chytráku".
A ten zakomplexovanej pán co tvrdí že všichni v BMW nemaji mozek, nebo pořádný péro (to nechám bez komentáře)....přečti si, kdo koho začal napadat. Za víc mi nestojíš.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.