0
späť
 

diskuze k tématu: Citroën C5

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 01:04, recenze
Panecku, to jsem si kvalitne pocetl.Dekuji za peknou recenzi.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 01:45, RE: recenze
ctenar napísal:
Panecku, to jsem si kvalitne pocetl.Dekuji za peknou recenzi.
No to já také, jen jsem se nic nedozveděl o Citroënu C5 jako takovém...:o(
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 02:23,
tak s tim jsem se jeste nesetkal, ze kdyz potrapim auto za studena tak mi popraskaj polo-osy, spis tesneni pod hlavou nebo hlava ale tohle? asi zbytecne si to cist, kdyz pan ma takovy prehled o autech, ma to čtyži koua a děa to hn hn hn
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 06:29, RE: recenze
Kukinek napísal:
No to já také, jen jsem se nic nedozveděl o Citroënu C5 jako takovém...:o(
Souhlasím, v té recenzi vůbec nic není..., ale na pousmání to není špatný :o)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 06:31, RE: bez předmětu
anonym napísal:
tak s tim jsem se jeste nesetkal, ze kdyz potrapim auto za studena tak mi popraskaj polo-osy, spis tesneni pod hlavou nebo hlava ale tohle? asi zbytecne si to cist, kdyz pan ma takovy prehled o autech, ma to čtyži koua a děa to hn hn hn
Já hlupák, od teď budu auto před jízdou zahřívat na válcích, abych měl prohřáté poloosy..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 07:57, RE: recenze
zigi napísal:
Souhlasím, v té recenzi vůbec nic není..., ale na pousmání to není špatný :o)))
hele piš si laskavě pod svým nickem už aby byla ta evidence. jinak souhlasím že jsme se nic nedozvěděli.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 08:46, JEDINE OPEL
ten je nejlepsi!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 09:07, C5
Nebyla tady recenze na C5 docela nedávno?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 09:20, RE: C5
Máca napísal:
Nebyla tady recenze na C5 docela nedávno?
Recenze tu byly, žadonil jsem o zkušenosti s 1,6 HDi, nikdo se nevyjádřil... Protože o C5 uvažuju, docela mě to mrzí, tak jako úrověň těhle "zkušeností".
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 09:50, O ničem
Hmm, tak jsem se zase dozvěděl kulový. A C5 by mě docela hodně zajímala, nedávno mě vezl jeden taxikář s C5, ta jízda byla maximálně v pohodě, inu jako s každým větším céčkem. Tu recenzi na C5 (tuším, že byla ve slovenštině) jsem četl, nebyla moc příznivá. Ale rád bych dozvěděl něco víc. Ten taxikář to strašně chválil, no a i když nepatřil k těm mimozemšťanům z letiště, tak i tak ho beru z rezervou. Máte někdo nějaké zkušenosti s C 5 2.0 HDI (pokud možno v nějaké lepší výbavě???). Díky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 09:53, RE: recenze
ctenar napísal:
Panecku, to jsem si kvalitne pocetl.Dekuji za peknou recenzi.
no nevím mám 7 lert auto a mám ho taky slepené jak píše autor,a zatím bez problémů
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 09:57,
no,jaá asi nejsem všichni,protože já moc navyžaduji tu elektroniku,protože vím čím víc elektroviky,tak víc problémů,takže já se nedivím,a komu je divno tomu je blivno
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 11:49, RE: O ničem
jiriez napísal:
Hmm, tak jsem se zase dozvěděl kulový. A C5 by mě docela hodně zajímala, nedávno mě vezl jeden taxikář s C5, ta jízda byla maximálně v pohodě, inu jako s každým větším céčkem. Tu recenzi na C5 (tuším, že byla ve slovenštině) jsem četl, nebyla moc příznivá. Ale rád bych dozvěděl něco víc. Ten taxikář to strašně chválil, no a i když nepatřil k těm mimozemšťanům z letiště, tak i tak ho beru z rezervou. Máte někdo nějaké zkušenosti s C 5 2.0 HDI (pokud možno v nějaké lepší výbavě???). Díky.
V našem archívu najdete 5 dalších (již uveřejněných) Zkušeností uživatele, který popisuje C5.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 12:05, elektronika
Sice mel autor pravdu, ze elektroniku dodava jen par vyrobcu, ale jak je tedy mozne, ze i presto, ze jine znacky jsou nabusene elektronikou tak nezlobi, a jine i kdyz te leektirniky maji prumerne tak s ni maji neustale problemy? Jinak taky jsem se tesil, kdyz jsem videl nadpis C5, a nakonec obrovske zklamani, jinak jestli auto bylo, ci nebylo bourane, nema takovy vliv na spolehlivost, zalezi jak vazna bouracka to byla, jak kvalitne byla opravena, spise po bouracce byva problem s korozi, s geometrii a s licovanim dilu. Ale jinak vetsino se elektirka sere i u auta noveho a nebouraneho :), bohuzel
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 13:44, Jedině Kia
Jo korejci ti jsou nejlepší!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 14:16, Kvalita prispevku
To uz nikdo nic lepsiho nenapise, ze zverejnujete takove nic nerikajici clanky? Nedivil bych se kdyby autorem tohoto clanku byl prodejce znacky Citroen.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 15:43, RE: Jedině Kia
David_Logins napísal:
Jo korejci ti jsou nejlepší!
Koukam ze se tu opet objevil muj protiklad - dvojnik. Zapomel si na Japonce, ty krom hondy a mazdy taky nemusim.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 16:12, RE: Jedině Kia
David_Logins napísal:
Koukam ze se tu opet objevil muj protiklad - dvojnik. Zapomel si na Japonce, ty krom hondy a mazdy taky nemusim.....
Podle mě, čím víc je v autě elektroniky, tím větší pravdepodobnost, že se pokazí...dle Murphyho zákonů, můželi se něco pokazit, pokazí se to!:)) jedině snad s dodavateli z Japonska takové problémy nejsou...narážím teď například na Subaru, kde jsem žádné problémy nezaznamenal...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 16:13, RE: Jedině Kia
David_Logins napísal:
Koukam ze se tu opet objevil muj protiklad - dvojnik. Zapomel si na Japonce, ty krom hondy a mazdy taky nemusim.....
Podle mě, čím víc je v autě elektroniky, tím větší pravdepodobnost, že se pokazí...dle Murphyho zákonů, můželi se něco pokazit, pokazí se to!:)) jedině snad s dodavateli z Japonska takové problémy nejsou...narážím teď například na Subaru, kde jsem žádné problémy nezaznamenal...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.04.2007 10:56, ???
Hustá recenze! Pán je zrejmě odborník, popis vozu byl velice podrobný a fundovaný. Akorát u servisu Citroen mi chybělo tel. číslo na prodejnu a aktuální nabídka vozů!
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.