0
späť
 

diskuze k tématu: Citroën C5 2,2 HDI 16V EXCLUSIVE BREAK

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 29.12.2006 17:16, RE: Na mladé auto hodně investic
Petr napísal:
Skoro 90000km za rok je hodně, ale stejně tak hodně je i 26000kč za opravy během roku. To jsem za opravy auta nedal nikdy. (octavia 1.6, najeto 250000km, r.v. 1997).
Čekám, že mě zase někdo napadne, že se auta nedají srovnávat v pohodlí a v bůhvíčemještě, ale Octávka mi nikdy nezastavila a mimo běžný servis do něj nikdy nemusela.
Sám bych do auta nikdy nechtěl ani filtr částic, se kterým jsou po letech jenom potíže a sám pisatel je mi toho důkazem.
no bohužel u novějších aut se to bez toho filtru tak nějak nemine.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.01.2007 16:18, RE: vodní pumpa
Mio napísal:
Můžeš prosím napsat, ve kterém servisu ti dělali ty rozvody??? Nechápu, co to je za idiotský autorizovaný servis, který při rozvodech nevymění vodní pumpu, nebo to minimálně nedoporučí... To bych čekal někde v garáži, ale ne u autorizovaného dealera.
Nejsem autor recenze, ale něco ke značkovému servisu.
Zn.servis není zárukou kvality a různé ISO9002 atd. to je jen na oblbnutí zákazníka. Třeba do místního sevisu ŠKODA bych nešel. Krásně vybavený, milý přejímací technik, ale mechanici katastrofa. Soudruh podnikatel měl pocit, že by musel příliš utrácet na mzdách. Kvalitní lidi mu odešli a postupně obněňuje sestavu neschopnými lidmi z pracáku, ale dostane dotaci. Nebo nezkušenými vyučenci, kteří se v takovém prostředí nikdy nevypracují.
Malá zkušenost s Xantií, autorizovaný servis Olomouc, katastrofa, "Garážníci" z Hulína specializující se na Xantie pohoda.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.