0
späť
 

diskuze k tématu: Chrysler Voyager nebo Ford Galaxy?

kategórie zaradenia témy: americká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.11.2005 10:09, PORADNA
DOBRÝ DEN,
NEVÍM, KAM SE OFICIÁLNĚ OBRÁTIT NA PORADNU, ALE CHTĚL BYCH PORADIT S TÍMTO, JE MI 26 A RÁD BYCH SI KOUPIL NĚJAKÝ SPORT. VŮZ, HODNĚ SE MI LÍBÍ AR 156, TAKŽE BY MĚ ZAJÍMALY KLADY A ZÁPORY, POPŘ. NABÍDNUTÍ JINÉHO VOZU. JEŠTĚ BYCH CHTĚL DODAT, ŽE BY TO MĚL BÝT BENZÍN, OBSAH 1,6 MAX 1,8, ALFY 156 JSEM VIDĚL I V PLYNU, COŽ MĚ TAKÉ LÁKÁ, DĚKUJI.
BÁRTEK
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.11.2005 11:02, RE: PORADNA
JAREK napísal:
DOBRÝ DEN,
NEVÍM, KAM SE OFICIÁLNĚ OBRÁTIT NA PORADNU, ALE CHTĚL BYCH PORADIT S TÍMTO, JE MI 26 A RÁD BYCH SI KOUPIL NĚJAKÝ SPORT. VŮZ, HODNĚ SE MI LÍBÍ AR 156, TAKŽE BY MĚ ZAJÍMALY KLADY A ZÁPORY, POPŘ. NABÍDNUTÍ JINÉHO VOZU. JEŠTĚ BYCH CHTĚL DODAT, ŽE BY TO MĚL BÝT BENZÍN, OBSAH 1,6 MAX 1,8, ALFY 156 JSEM VIDĚL I V PLYNU, COŽ MĚ TAKÉ LÁKÁ, DĚKUJI.
BÁRTEK
Váš dotaz prosím směřujte na e-mail: poradna@tipcars.com. Děkujeme
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.11.2005 11:54, RE: PORADNA
JAREK napísal:
DOBRÝ DEN,
NEVÍM, KAM SE OFICIÁLNĚ OBRÁTIT NA PORADNU, ALE CHTĚL BYCH PORADIT S TÍMTO, JE MI 26 A RÁD BYCH SI KOUPIL NĚJAKÝ SPORT. VŮZ, HODNĚ SE MI LÍBÍ AR 156, TAKŽE BY MĚ ZAJÍMALY KLADY A ZÁPORY, POPŘ. NABÍDNUTÍ JINÉHO VOZU. JEŠTĚ BYCH CHTĚL DODAT, ŽE BY TO MĚL BÝT BENZÍN, OBSAH 1,6 MAX 1,8, ALFY 156 JSEM VIDĚL I V PLYNU, COŽ MĚ TAKÉ LÁKÁ, DĚKUJI.
BÁRTEK
jinak dotaz na na Alfu 156 Sportwagon uz zde polozen byl. muzete kouknout do starsich poraden....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 15.11.2005 10:17, MPV
Na internetu i v motoristických časopisech mi chybí porovnání ojetých MPV. Co takhle zhodnotit např. Sharan,Alhambra,Galaxy vs. C8,807, vs. Espace z hlediska nejčastějších závad, nedostatků, na co si dát při koupi pozor atd. Co na to redakce?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 04.03.2007 23:54, MPV velké - MAZDA, PREVIA, CARNIVAL, VOYAGER v. evropské
Díky Bohu, že jsem se přimotal k vašemu webu. Hodnotím jej jako velmi zdařilý a probrouzdal jsem toho!! Snad právě proto se dovoluji zeptat Vašich spolupracovníků na názor k velkým MPVéčkům... jaké vidí přednosti a slabiny, jaká je prodejnost,. Mám voyagera, chci šoupačky, automat, spolehlivost a nemusí to být diesel. Voy. mi sedí, ale ten servis!! Vaše rada, zkušenost??!! Díky!!
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.