0
späť
 

diskuze k tématu: Audi V8

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 14:28, RE: blábol
anonym napísal:
Myslím, že autor chtěl jenom podtrhnout klesající úroveň tohoto serveru.
No je to aspoň sranda, když si to člověk přečte. Jo, demence u nás vzkvétá. Akorát mě štve, že v rukou takových retardů jsou ta silná auta nebezpečnou zbraní na cestách.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 15:33, volové...
tak tady asi spoustě lidí nedošlo,co to má znamenat...a jako blbci sem píšou své reakce,které jsou ještě stupidnější než článek...asi vám totiž pánové uhádaní nedošlo,že 8letej kluk si bez dovolení pujčil tatkuv počítač a chtěl pomachrovat mezi "chlapama",tak budte te dobroty a nekazte mu radost...diky...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 16:43, pobavení
docela jsem se pobavil při čtení toho "článku" a ten co to psal se zase baví při tom jak se tu všichni horlivě hádají....o))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 16:51, MAGOR
TO JSOU NESMYSLY ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 17:01, .
Oni už mají internet i v blázinci? To jsem nevěděl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 17:07, RE: .
Benny & Bunny napísal:
Oni už mají internet i v blázinci? To jsem nevěděl.
Vážená redakce, myslíte že je vhodné zveřejnovat podobné recenze? myslím že snad provádíte kortekturu atd...ne? tohle je něco strašného, snižujete kvalitu dobrých stránek!!!

ten pablb který recenzi psal to bud nemá v palici v pořádku a nebo je to 12ti letej klučina který to auto někde viděl
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 20:04, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Auto bylo zakoupeno jako ojete a dal za nej 4 miliony? kolik tedy stalo nove? kdzy ojete stalo 4 mil? a hlavně je pravda, že to nemůže být 1996 protože to už byla audi A8 takže tento kdysi krasavec se už nevyráběl, hlavě 4 mil i za nové auto je divný, ale napadá mě, v Itálii měli Liry a kdo ví jaký je přepočet korun a lir tak je klidně možné že stálo 4 miliony LIR :)
To je fakt, recenze mírně řečeno nic moc.V8 se dělala v letech 1988-1994, protože stála více, než BMW řady 7 E32 a lepší rozhodně nebyla. V podstatě je V8 modernizované Audi 200, které má, až na předek a jiné rozměry shodnou karoserii i palubní desku, 200 mělo ale jen 5 válcové motory v atmosféře i v turbu a quattro bylo také.v8 byl dost nedoceněný typ, problém byla právě cena a Audi v té době teprve budovalo image výrobce vozidel vyšších tříd. zajímavostí je, že motor V8, jeho slabší a starší verze, jsou spojené 2 motory 1,8 16V od VW z golfa 2 GTI 16V, se společnou klikovou skříní, proto ten objem 3,6L. Novější má objem 4,2 sa ten už je zcela nový a v modifikované verzi pohání i A8 první generace.Jinak mně se osobně V8 líbí tak jako všechny Audi z této doby.Ovšem tvrdit, že je soupeř pro A8, tak kde by pak byl ten technický pokrok a náskok díky technice)))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 22:06, redakce
Vážená redakce
Nechápu proč experti přes auta něco takového vůbec uveřejní.Kdyby se to uveřejnilo pod titulkem "podívejte jaké kraviny nám sem lidi posílají" tak bych to pochopil.Ale tohle už vážně nechápu.Copak to nevidíte?Tu snůžku do očí bijících lží?Jestli zde totiž může někdo poslat takovou recenzi a vy mu ji otisknete tak já si napíšu recenzi na Tatru T613 GT co má 2000 koní a jezdí 450 Km/h.....a budu tam vykládat že mám rychlejší káru než Veyron!!!Taky mě to otisknete jako recenzi?
PS:Tatru mám rád a je to myšleno obrazně,abych upozornil na blbost toho článku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 22:39, RE: podstata recenze
fera napísal:
Osobne si myslim, ze autor pouze zkousel inteligenci ostatnich ctenaru...kteri se velmi priblizi inteligenci politikum...stejne jako oni maji potrebu okomentovat sebevetsi hloupost. Nevim, kam svet speje...na svete je mnohem vic a mnohem dulezitejsich veci ke komentarum, nez takoveto legracky!!
SOUHLAS!! Autor je prostě vtipálek a jeho jediným záměrem bylo pobavit sebe a možná i ostatní.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.02.2006 23:57, RE: redakce
Passat napísal:
Vážená redakce
Nechápu proč experti přes auta něco takového vůbec uveřejní.Kdyby se to uveřejnilo pod titulkem "podívejte jaké kraviny nám sem lidi posílají" tak bych to pochopil.Ale tohle už vážně nechápu.Copak to nevidíte?Tu snůžku do očí bijících lží?Jestli zde totiž může někdo poslat takovou recenzi a vy mu ji otisknete tak já si napíšu recenzi na Tatru T613 GT co má 2000 koní a jezdí 450 Km/h.....a budu tam vykládat že mám rychlejší káru než Veyron!!!Taky mě to otisknete jako recenzi?
PS:Ta...
Jesti jste si nevsiml, tak reaktor predeslal, ze uplne normalni recenze to nebude..Me se to nahodou libi.Sam jsem se vozil V8 a vim o cem autor pise, myslim ze brzy pridam svoji recenzi ale v plne palbe a benzinu. AUDI naskok diky technice!!! srdicko, srdicko, srdicko ....auticko....srdicko, srdicko, srdicko, zdvihnuty palec!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.02.2006 14:56, RE: redakce
Krkovicka napísal:
Jesti jste si nevsiml, tak reaktor predeslal, ze uplne normalni recenze to nebude..Me se to nahodou libi.Sam jsem se vozil V8 a vim o cem autor pise, myslim ze brzy pridam svoji recenzi ale v plne palbe a benzinu. AUDI naskok diky technice!!! srdicko, srdicko, srdicko ....auticko....srdicko, srdicko, srdicko, zdvihnuty palec!
Pane Krkovička, tak na tu vaši recenzi se těším. asi bude kódovaná binárně: auticko = 1 , srdicko = 0
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.02.2006 16:51, RE: redakce
Riccardo napísal:
Pane Krkovička, tak na tu vaši recenzi se těším. asi bude kódovaná binárně: auticko = 1 , srdicko = 0
Jo, je na co se tesit. Budu tam psat hlavne o turbu a konich od kapotou co rehtaji jako Semik. AUDI, to je totiz naskok diky dechnice; Vorsprung durch Technik!! Audi rulezzzzz, Audi forever, 000..1..000, beide Daumen aufi.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.02.2006 19:03, RE: redakce
Krkovicka napísal:
Jo, je na co se tesit. Budu tam psat hlavne o turbu a konich od kapotou co rehtaji jako Semik. AUDI, to je totiz naskok diky dechnice; Vorsprung durch Technik!! Audi rulezzzzz, Audi forever, 000..1..000, beide Daumen aufi.
Německá auta už nejsou co bývala. A ten nudný design, všechny modelové řady vypadají skoro stejně. Ale pro ty co mají dost peněz na náhradní díly a časté tankování je to asi pořád in. Jo na netu se v diskusích objevuje jeden cvok s nickem "revo" co pořád hlásá slogan:Audi, náskok díky technice" nejsi to náhodou ty Krkovicko?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.02.2006 19:17, RE: redakce
anonym napísal:
Německá auta už nejsou co bývala. A ten nudný design, všechny modelové řady vypadají skoro stejně. Ale pro ty co mají dost peněz na náhradní díly a časté tankování je to asi pořád in. Jo na netu se v diskusích objevuje jeden cvok s nickem "revo" co pořád hlásá slogan:Audi, náskok díky technice" nejsi to náhodou ty Krkovicko?
Ale kdepak, ja jsem poctivy reznik kupec a sedlak v jedne osobe. Jezdim Vartasem, kam se vejdou i tri cunici + vanicka.Reva si vybavuju z par diskuzi prave kvuli podobnym prispevkum, ktere jsem tu ironicky prezentoval. Dobry pako:) Audi rulezz forever I love AUDI nejlip Quattro a 6Zylinder
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.02.2006 20:43, Pako
Pánové,ten člověco to napsal,žádné takové auto nemá a prostě se chce pobavit reakcemi nás ostatních...proč to redakce zveřejnila je napsáno v úvodu a nutno říc že mě to naštěstí opravdu jen pobavilo. Až si to pako tu audinu za 4 melouny koupí tak pak ta recenze bude snad zajimavější.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.03.2006 21:21, RE: pobavení
zorro napísal:
docela jsem se pobavil při čtení toho "článku" a ten co to psal se zase baví při tom jak se tu všichni horlivě hádají....o))
proč blábol? ježiš Dežo si koupil auto, no tak se chtěl pochlubit no
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 26.08.2006 17:27,
Tak jen nevím, zda si autor kladl za cíl nás pobavit, či má IQ natolik "vysoké" aby nás utřel jeho zkušenostmi... Nejen že Audi V8 se roku 1996 dávno nevyrábělo, ale navíc motor 3,5 v naftě Audi nevyráběla nikdy, pokud vím. Ať je to jak chce, mne osobně pobavil !!!
PS: Možná je to lepší než když někdo vyzdvihuje VW Passat na úroveň kvalitních ba či dokonce sportovních vozů !!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.04.2007 09:13, RE: :-)
Adam napísal:
Tak horší recenzi jsem nečetl ! Autor tohoto článku musí mít nejmíň mozkovou výduť, jinak si to nedovedu vysvětlit. Myslím, že tento článek není hodný ani uveřejnění první dubna ! Tolik výmyslů jsem v životě neviděl a jde vidět IQ autora. Redakci prosím, ať takové nesmysli raději vůbec nezveřejňuje.
Tvoje IQ asi také nic moc, jinak by si nemohl psát takové nesmysli ale nesmysly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 23.12.2007 13:00,
tak takuto volovinu sem admin stranky uverejni a recenziu kt. som 2x posielal na to sa vyprdol. dovi dopo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 23.05.2008 11:20, RE: Snůška nesmyslů či provokace
Kanál napísal:
Audi V8 se dělalo pokud vím maximálně do roku 1994,m kdy vyjela nová A8, tzn.nemůže to být rok výroby 96. Pokud má autor tuto audi rok, tzn.kupoval jí v roce 2005, tak za ní mohl dát tak 40000, ale rozohdně ne 4 milióny! Další nesmysl je, že je auto v naftě. Audi V8 byl jen a pouze benzín!
mate pravdu v8 jsem mel ale jsou motory3.7 a 4.2
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.