0
späť
 

diskuze k tématu: Jaké je Audi TT?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.06.2009 14:45, rada
chk - prober se!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.06.2009 14:46, rada
Zkuste mi přátelé vyvrátit tu zadní nápravu z Golfa u slabších verzí. Tam bych začal ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.06.2009 14:54, rada
ta tam opravdu byla,ale taky ji zdarma měnili kdyby jsi ten příběh věděl celej,když jsi takovej "znalec" ) , myslím že nadčasový design se hodně povedl,po 10 letech se za ním ještě dneska lidi otočej,s vyjímkou tebe) nic se mi nechce ti vyvracet ani vysvětlovat, každýmu se jednoduše líbí něco jiného,ale TT se povedlo,mám s Audinama dobrou zkušenost i dnes ať maj historii jakoukoliv a o to myslím jde spotřebitelům v dnešní době nejvíc.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.06.2009 15:04, rada
a proč by ti někdo měl vyvracet zadní napravu z Golfa?v té době to mělo odpovídající jízdní vlastnosti i na sporták,takže vše v pořádku a ještě se ušetřily náklady.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.06.2009 16:30, rada
chk - Děkujem za historické informace, nevím jak to pomůže budoucí majitelce vozu audi TT mohu jedině doporučit vlastím nejsilnější verzi v quattru a nemám s ní jediný problém...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 08:38, rada
presne tak uplne super audinka...nema komentar paradicka
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 09:53, rada
To Pepa: Jel si i v něčem jiném než v TT že dokážeš napsat takovou blbost že TT ma super jízdní vlastnosti i jako sporťák..............???
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 10:46, rada
¨hghgmcnc fof f a vbt
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 10:59, rada
tetecko jsem mel asi 3 roky kvuli rodine jsem ho musel prodat:( tehdy jsem se rozhodoval mezi bmw z3, toyota celica a hlavne audi TT to byl muj favorit:) jelikoz jsem chtel auto z nemecka a hlavne ne uplne nove tak jsem se rozhodl na 2 dny do D prozkoumat tamnejsi autobazary (asi dalsi auto bych bral opez z nemecka) vsechny auta jsem tam mohl bezproblemu projet vcetne nissan 350z (to by byl asi vitez mit o 10000 eur navic):) kazdopadne jinak TT vyhralo naprosta spokojenost:)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 11:28, rada
no TT je hlavne srdcovka s nezamenitelnym designem....je maly ale hezky a to moc:) a jede taky moc krasne na 1,8 spolehlivost moc dobra a nahradni dily cenove velice dostupne! ted uz jen to nove TT-S.............uf
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 11:34, rada
to Valnoha: a můžeš mi přesně citovat,kde jsem napsal,že TT má super jízdní vlastnosti?
asi by to chtělo nejdřív číst a uklidnit se.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 13:42, rada
TT quatro mám od roku 2000, najeto 68 tis. km. Po celou dobu absolutně bez problémů. Servis OK, díly OK. Jízdní vlastnosti jsou ale o ničem. Ještě tak zrychlení a přímá jízda, ale pokud naložíš víc, podvozek to neukormidluje, auto se rozkmitá a je to o hubu. Vlní se jako had a to nemusím, takže spíše tak na pokoukání a sem tam na protažení po rovině, postavit někde před zahrádku a jinak od toho nečekej žádný větší zážitek. Běžnému řidiči ale postačí. Jdi do něj
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 22:57, rada
To pepino: poradím ti - spusť podvozek o 8 cm, dej na to 19" kola, obuj to na Potenzy a zaručuju vlastnosti motokáry... Na cestě si s tím můžeš dělat co chceš!!!
Jinak kup si to v cabriu, jsou v něm nádherné zážitky...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.07.2009 23:57, rada
U koupě TT jsem stál před výběrem quattro nebo předokolka... Předokolka je lehčí o 200 kg, což zaručuje lepší zrychlení pokud zvýšiš výkon ze 180 koní na úroveň quattra, které se dělá min ve 225 PS, nižší spotřeba, dostupnost ND (většina dílů shodná s Octavia RS), quattro: složitější podvozek, dvoukomorové turbo, výfuková soustava atd. jen do budoucna přinesou daleko vyšší investice...
Volba byla jasná!!!
Pokud lehce upravíš vlastnosti podvozku, poladíš motor, který je ve verzi 180 PS
nesmrtelný, tak získáš hodně dobré svezení...
Jinak co se týče poznatků z provozu: už asi 3 rokem parkuju na sídlišti cabrio, nemám problém s mrazem (ve velkých mrazech garažuji), závistivci si už zvykli, hned po zakoupení 1x rozbité okno, ale to neřeším, protože tohle je normální stav u každého nového vozu...
Na svou dobu toto vozidlo bylo hodně nadčasové... ale ani v této době se za něj nemusíš stydět!!!
!"Náskok díky technice"!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.07.2009 10:43, rada
Náskok díky marketingu spíš néé?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.07.2009 13:05, rada
good car....:)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.07.2009 14:29, rada
zkušenosti velice dobré se značkou audi, mam uz 4. a nezklamalo TT teda primo ne ale A3, A4 a A6, vse od roku 99-04, myslim ze tetecko bude obdobne, ale spis sportovnejsi a design ma take moc pekny! Ales
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.07.2009 16:10, rada
Pokud si blízko koupi tak si auto hlavně dobře zkontroluj zda všechno funguje tak jak má.(světla, stěrače, budíky na palubce aby svítily, okna jestli dojíždí při zavření dveří, kouknout se na olej v motoru) Jinak zda karoserie není opravená po havárii. Když jsem kupovali TT auto mělo olej pod ryskou, gumy podhuštěné. Majitel vypadal jako by se pod kapotu nikdy nepodíval - prý to dává do servisu. Cestou domů jsme zjistili že nesvítí xenon. (auto se kupovalo přes den) Jinak autíčko dělá jenom radost a na 19 palcových kolech fakt nádhera
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 03.07.2009 06:14, ?
Vynechme technickou stránku věci:
1) je zde někdo, komu se TT líbí?
2) je zde někdo, kdo s tímto autem jezdil, a vystačil si s prostorem?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 03.07.2009 07:35, RE: ?
T.J. napísal:
Vynechme technickou stránku věci:
1) je zde někdo, komu se TT líbí?
2) je zde někdo, kdo s tímto autem jezdil, a vystačil si s prostorem?
Měl jsem od kamaráda na víkend půjčenou slabší verzi 1,8 turbo a ani malinko mě na tom autě nic nezaujalo. Ale myslím že pokud slečna/paní bude mít štěstí při koupi, není náročnou řidičkou a bude jezdit sama případně s psíkem v kabelce bude spokojená.
Přeji hodně štěstí
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.