0
späť
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí pozlacené Audi Q7

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 15:39, RE: Diskuse
David V napísal:
Taky mě to u psaní napadlo, ale já jsem na ty písťáky, takže raději něco staršího, třeba Hellcata nebo Corsair se mi líbil i s neobvyklým tvatem křídla. Jeho srdce je dvouhvězdicový 18-ti válec 46 litrů a 2000 koní @ 2700 rpm. Byl vybaven vstřikem vody pro krátkodobé zvýšení výkonu o 10%.
Takový GM1 taky není k zahození, byť ten "motor v krabici" nevypadá nijak vábně. že bych na autofóru natrefil na leteckomodelářského nadšence?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 15:47, RE: Jen reklama
BohuslavB napísal:
Jsem novinář a na jaře mi přišla následující tisková zpráva (+foto do sbírky zlatých ohavností mohu zaslat):

Společnost Spyron oblékla BMW X6 do speciálního zlatého hávu

Praha, 10. května 2011 – Společnost Spyron specializující se na velkoplošný digitální tisk zrealizovala ve spolupráci s 3M Česko netradiční zlatý polep na BMW X6 se zrcadlovým efektem. Nejedná se o zlatý lak, ani jednoduchou samolepku, ale o speciální sendvič několika materiálů. Poprvé ho představila na březnové výstavě Reklam...
Ha, sem viděl v telce (Taxi, tuším), tam skopci zvládli přeláknout celolakem E500 za 4 min v kamionu - levný, rychlý, účelný...
Konec srandy, teď vážně - už jsem viděl 2 káry v karbonu, nebo matné černé, co já vím - vypadaly úžasně efektně, nenásilně. Zajímalo by mě, jestli to byl matný lak, nebo právě folie, což mě napadlo až v souvislosti s tímto článkem...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 16:32, RE: Diskuse
Pepe napísal:
Takový GM1 taky není k zahození, byť ten "motor v krabici" nevypadá nijak vábně. že bych na autofóru natrefil na leteckomodelářského nadšence?
To jsou jen střípky, pár patlanin jsem slepil, tedy těch polystyrenových ne RC, ale to už odnesl čas. Mojí vášní bývala astronomie a tam se to točí komen jiných hmot a výkonů...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 16:39, RE: Jen reklama
David V napísal:
Hm, to je fakt super. Za tu první jmenovanou sumu si poměrně značná část obyvatelstva kupuje auto.
A je pak úplně nejlepší fólii před prodejem nechat sundat, aby měl další v řadě auto, které bude vypadat, že právě sjelo z linky. Apeluji proto na všechny majitele nových vozů, ať svoje plechové miláčky pro nás další v řadě tímto způsobem chrání. Ještě si dovoluji poprosit o striktní použití koberečků a potahů sedadel, ať je to auto hezké i zevnitř.
já jsem si nechal FXko nafóliovat hned co mi ho dovezli, čirou fólií, a neznám dírky od kamínků ani lišej z parkovišť, ta fólie je fakt super. a když si spočítám kolik by stálo lakování byť jednoho poškozenýho dílu (vzhledem k bílý perleti se musí lakovat obvykle celá strana) tak se mi to bohatě vyplatilo. a to že při prodeji-jestli se toho dožiju -bude lak 1A je snad jen dobře, ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 18:51, RE: Diskuse
David V napísal:
To jsou jen střípky, pár patlanin jsem slepil, tedy těch polystyrenových ne RC, ale to už odnesl čas. Mojí vášní bývala astronomie a tam se to točí komen jiných hmot a výkonů...
To rozhodně
Tak já se k tomu po cca 10letech díky juniorovi vrátil,ale dosáhnout dřívější vysoké úrovně bude pěknej oříšek. Na druhou stranu technologie poskočila kosmickou rychlostí, takže nějakej třes zdřevěnělejch prstů se časem dá nahradit vyspělýma pomůckama... Teď už není problém tyhle hvězdicový motory washem napatinovat tak, že jsou krásně očouzený a oblemtaný od oleje...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 19:32, Vidite to moc cerne
Podle me to redakce dost prehani. Q7, obzvlaste po faceliftu se mi docela libi. Sice na to asi nikdy nevydelam, ale klidne bych si jinak Q7 umel predstavit jako rodinne auto. Nebo jaky je rozdil mezi Q7, Touareg, Pathfinder a dalsi velkych SUV ci terenich aut, ktera brazdi jen silnice velkomesta? Me se velka auta libi. Takze Q7 bych tak nehanil. A co se tyce zlate folie, videl jsem presne tuto Q7 na Andelu v obchodaku v garazich a proste kazdy se otoci a kazdy foti....je to vystredni a majitel rad na sebe uporoznuje....no a? Kdyz se mu to libi tak proc ne....taky jsem se otocil a vyfotil, takze kdyz se mu to libi tak proc ne? Me se treba taky matna cerna na vetsine osobnich aut taky nelibi a je to ted IN.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 21:36, RE: Vidite to moc cerne
mufik.martin napísal:
Podle me to redakce dost prehani. Q7, obzvlaste po faceliftu se mi docela libi. Sice na to asi nikdy nevydelam, ale klidne bych si jinak Q7 umel predstavit jako rodinne auto. Nebo jaky je rozdil mezi Q7, Touareg, Pathfinder a dalsi velkych SUV ci terenich aut, ktera brazdi jen silnice velkomesta? Me se velka auta libi. Takze Q7 bych tak nehanil. A co se tyce zlate folie, videl jsem presne tuto Q7 na Andelu v obchodaku v garazich a proste kazdy se otoci a kazdy foti....je to vystredni a majitel r...
V Brně naproti Vaňkovky je na prodej zlatá Panamera, taky fólie. První co mně napadlo bylo, že pod tou fólií je bůhvíjak dorasovaný lak, nebo je to bouraná kára...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 22:54, :d to znam
jee to znám to parkuje na smícháči zhruba u mekáče cca ob-den :) no když sem to viděl prvně hned se mi přitížilo...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2011 23:32, Pořád všichni povídají...
... jak nechtějí žádnou tuctovku a pak se pohoršují nad zaručeným unikátem. Ale čeho je moc, toho je příliš Jinak souhlas že Q7 jen slušný kombi jak kdosi psal výš. Podobně jako třeba XC-90. V těhle autech řidiče absolutně nemusí trápit pokud mu Fabka nedá přednost a napálí ho z boku na dveře. A vo tom to je...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 04.10.2011 08:03, RE: Pořád všichni povídají...
Petr S napísal:
... jak nechtějí žádnou tuctovku a pak se pohoršují nad zaručeným unikátem. Ale čeho je moc, toho je příliš Jinak souhlas že Q7 jen slušný kombi jak kdosi psal výš. Podobně jako třeba XC-90. V těhle autech řidiče absolutně nemusí trápit pokud mu Fabka nedá přednost a napálí ho z boku na dveře. A vo tom to je...
No, mě by to trápilo....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 04.10.2011 11:17, RE: :-)
Pepe napísal:
Pořízení Q7, X6 a pod. není o vkusu, ten s tím nemá co dělat.
Souhlasím. Dle posledních výzkumů je to věc malého penisu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 04.10.2011 11:18, RE: Auto pro prvé chlapy
gablenz napísal:
Pro chlapy s koulema, co ví, co chtějí... Pro ty, kteří chtějí vymazlit svoji image. Pro opravdové borce jedině nápádný zlatý bourák té nejlepší značky.... Hodnotím za jedna. A hned si jdu ještě začerstva přeleštit bambus, protože mě ta krása rozrajcovala...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 04.10.2011 11:29, RE: Pořád všichni povídají...
Petr S napísal:
... jak nechtějí žádnou tuctovku a pak se pohoršují nad zaručeným unikátem. Ale čeho je moc, toho je příliš Jinak souhlas že Q7 jen slušný kombi jak kdosi psal výš. Podobně jako třeba XC-90. V těhle autech řidiče absolutně nemusí trápit pokud mu Fabka nedá přednost a napálí ho z boku na dveře. A vo tom to je...
V těhle autech řidiče absolutně nemusí trápit pokud mu Fabka nedá přednost a napálí ho z boku na dveře. A vo tom to je...


...bohuzel... a tohle me stve, protoze mi prijde ze v hlavach ridicu SUV panuje pravidlo: vetší má přednost oproti tomu, co se všichni musí naučit v autoškole.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 04.10.2011 19:42, přijela pouť?
Jó, holt někomu se líbí "dřevěný" interiér ve felicii, někomu paroží na kapotě, někomu třeba samolepící výdechy na blatnících.. Proti gustu žádný dyšputát. Ovšem v pozadí této fotografie postrádám už jen střelnici, autodrom, lochnesky, stánek s grilovanými kuřaty a cukrovou vatou a spoustu nepřizpůsobivých malých občánků..
Xeryus.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2011 15:15, RE: Diskuse
David V napísal:
Dobrá diskuse
Q7 a podobná nabubřelá auta mi nic neříkají. Mám rád vozidla, která svoji sílu spíše ukrývají a navenek působí spíše nenápadně. Proto nejsem přítelem žádných dodatečných zhoršováků...
Jo, ještě když jsem měl Kadetta, tak neměl otáčkoměr, tak jsem si koupil přídavný otáčkoměr a ekonoměr (ten na sací tlak) a udělal si takový decentní přídavný panýlek i s venkoním/vnitřním teploměrem. Naučilo mě to správně používat motor. Bohužel neexistuje žádná fotka.
Já jsem trochu maniak p...
Zkus tohle:

http://mobil.idnes.cz/navigace-ktera-nahradi-palubni-pocitac-a-prozradi-vse-o-vasem-voze-1cd-/navigace.asp?c=A110314_102201_navigace_kor

http://www.youtube.com/watch?v=NceYDK3XZJ4
http://www.youtube.com/watch?v=6Lfy_5NM7vg
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.