0
späť
 

diskuze k tématu: AUDI Q7 - kolik si vezme šestiválcový třílitr?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 00:55,
Ač mám Audi rád, tohle auto bych si nikdy nekoupil.
Je to přerostlý mastodont navenek, přitom uvnitř je místa dost málo.
Auto má vzbudit respekt okolí, což se mu daří, ale jinak jen slabý průměr.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 02:40, Audi Gay Q7
Tohle audi je opravdu hodně gay. Velká teplá hrouda.

Proč je v tabulce dízlový audi a benzínový báwo?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 06:50, RE: Audi Gay Q7
anonym napísal:
Tohle audi je opravdu hodně gay. Velká teplá hrouda.

Proč je v tabulce dízlový audi a benzínový báwo?
Odpověď je jednoduchá: tabulka má ukázat, že i silný benzínový osmiválec může dosahovat podobných hodnot jako vznětový šestiválec, v tomto případě od BMW. Navíc jiné SUV zatím testem spotřeby neprošlo. Srovnání proto berte jen orientačně, přesně tak jak je uvedeno v textu nad tabulkou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 07:30, Osel
Kdo by si to koupil? Dyť když člověk jenom trochu připlatí, tak si koupí Octávku II, v TDi co táhne božsky vodcpodu, na hlínách a ve stříbrné barvě!. Proč kupovat Q7, když za stejný prachy už mám Octávii, která přece jezdí za 3,8 na sto!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 07:40, RE: Osel
anonym napísal:
Kdo by si to koupil? Dyť když člověk jenom trochu připlatí, tak si koupí Octávku II, v TDi co táhne božsky vodcpodu, na hlínách a ve stříbrné barvě!. Proč kupovat Q7, když za stejný prachy už mám Octávii, která přece jezdí za 3,8 na sto!
ty jsi debil. naskoč do svého trbiho a odjeď na jiný servr
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 08:31, RE: Osel
anonym napísal:
ty jsi debil. naskoč do svého trbiho a odjeď na jiný servr
Kdepak kemo. Není nad pořádný kadla, kadla, kadla. Ryn tin tin tin se mu nemůže vyrovnat.
Soráč, Octávka umí jezdit i za 2,8 na sto, já vím... . Zapřažená na laně za to Audi... .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 08:34, RE: Osel
anonym napísal:
Kdepak kemo. Není nad pořádný kadla, kadla, kadla. Ryn tin tin tin se mu nemůže vyrovnat.
Soráč, Octávka umí jezdit i za 2,8 na sto, já vím... . Zapřažená na laně za to Audi... .
Že vás to pořád baví. Bylo to vtipný poprvé, ale tyhle kecy cpát do každé diskuse... fakt trapný.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 08:39, BMW vs AUDI
tak to je smutne ze tohle audi ma skoro stejnou spotrebu jako benzin od BMW....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 08:57, Test
anonym napísal:
tak to je smutne ze tohle audi ma skoro stejnou spotrebu jako benzin od BMW....
Pro mně tyhle testy mají úžasnou vypovídací hodnotu, vždycky se tam ukážou čísla, která je z toho auta nemůžu dostat přesunuju se ponejvíce svižnějším tempem po dálnici, takže by mi to určitě žralo 15, anebo jezdím po městě a určitě by mi to žralo zase 15. A myslím, že podobným způsobem se přesunuje většina lidí, vlastnících tohle auto. Teda s vyjímkou barbín, ty s tím jezdí od butiku k supermarketu a na kosmetiku a těm to bude žrát taky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 09:02, RE: Osel
anonym napísal:
Že vás to pořád baví. Bylo to vtipný poprvé, ale tyhle kecy cpát do každé diskuse... fakt trapný.
Možná jo, ale vždycky se někdo chytí.

Zdraví

Osel
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 09:45, RE: Test
anonym napísal:
Pro mně tyhle testy mají úžasnou vypovídací hodnotu, vždycky se tam ukážou čísla, která je z toho auta nemůžu dostat přesunuju se ponejvíce svižnějším tempem po dálnici, takže by mi to určitě žralo 15, anebo jezdím po městě a určitě by mi to žralo zase 15. A myslím, že podobným způsobem se přesunuje většina lidí, vlastnících tohle auto. Teda s vyjímkou barbín, ty s tím jezdí od butiku k supermarketu a na kosmetiku a těm to bude žrát taky.
Testovací okruh plně odpovídá kombinovanému provozu (město je zde zastoupeno 1/3, mimo město 1/3 a dálnice také). Během týdenního cestování si Q7 řekla o 11,3 l/100 km ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 10:56, RE: Test
Petr - TipCars.com napísal:
Testovací okruh plně odpovídá kombinovanému provozu (město je zde zastoupeno 1/3, mimo město 1/3 a dálnice také). Během týdenního cestování si Q7 řekla o 11,3 l/100 km ...
Diky bohu za Vasi praci,jedine tady clovek ziska predstavu,co vlastne ty auta zerou skutecne a ne podle vymyslene metodiky,ktera neodpovida realite.TESTUJTE viiiiic,at vime ze benzinova fabia hovno jede a zere jak moje 3.0 d
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 12:19, RE: Osel
anonym napísal:
ty jsi debil. naskoč do svého trbiho a odjeď na jiný servr
jezis, vzdyt si dela srandu.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 14:11, Kolik se najelo km?
Okruh jste mel naplanovan hezky ale 50km je strasne malo...to nema zadnou vypovidaci hodnotu...takove testy jsou k nicemu, pokud se nenalita aspon 2t tak je to strileni od boku...
Kdyz tam zaneseme chybu pocitace, cidel, umele chovani ridice, tak na 50km se da vykouzlit cokoliv.
To ze jste pak jezdil tyden za 11.3 uz je vice vypovidajici hodnota...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 14:13, RE: Test
anonym napísal:
Diky bohu za Vasi praci,jedine tady clovek ziska predstavu,co vlastne ty auta zerou skutecne a ne podle vymyslene metodiky,ktera neodpovida realite.TESTUJTE viiiiic,at vime ze benzinova fabia hovno jede a zere jak moje 3.0 d
No jo, ale to by jsi musel mít nejprv skutečnou 3.0d, a né tu vysněnou která ti visí v pokojíčku na plakátu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 14:16, RE: Test
anonym napísal:
No jo, ale to by jsi musel mít nejprv skutečnou 3.0d, a né tu vysněnou která ti visí v pokojíčku na plakátu
Cekal jsem,ze se nejaky takovy blbec ozve,klidne te svezu ty zavistive pako,jeste ti pridam do ohne-mam ji na devatenactkach replica M6 a v M packetu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 14:20, RE: Kolik se najelo km?
anonym napísal:
Okruh jste mel naplanovan hezky ale 50km je strasne malo...to nema zadnou vypovidaci hodnotu...takove testy jsou k nicemu, pokud se nenalita aspon 2t tak je to strileni od boku...
Kdyz tam zaneseme chybu pocitace, cidel, umele chovani ridice, tak na 50km se da vykouzlit cokoliv.
To ze jste pak jezdil tyden za 11.3 uz je vice vypovidajici hodnota...
vypovidajici hodnota je to,ze se autor snazi mit vzdy co nejvice podobne podminky k testu,i kdyz okolni provoz tezko muze byt vzdy stejny.2000km muze jet jako prase a vypovidajici hodnotu to bude mit k hovnu ty inzenyre
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 14:44, RE: Kolik se najelo km?
anonym napísal:
vypovidajici hodnota je to,ze se autor snazi mit vzdy co nejvice podobne podminky k testu,i kdyz okolni provoz tezko muze byt vzdy stejny.2000km muze jet jako prase a vypovidajici hodnotu to bude mit k hovnu ty inzenyre
Přesně tak. Naší snahou je dosahovat co nejshodnějších podmínek k testu. Například okruhy jezdím pouze já naprosto stejným stylem, čemuž odpovídají dosahované časy a průměrná rychlost v minimálních odchylkách. Hustotu provozu neovlivním, přesto na okruh vyřázím každý týden ve stejný den a stejnou hodinu (v 90% případu je hustota provozu stejná). Dále nedokážu a ani nechci ovlivnit počasí
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 14:59,
Auta od Audi se mi líbí,ale tato zrůdička teda vůbec ne. Naživo je to pěkný hnus. Takže bych si ho nikdy nekoupil ...........
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 16:44, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Auta od Audi se mi líbí,ale tato zrůdička teda vůbec ne. Naživo je to pěkný hnus. Takže bych si ho nikdy nekoupil ...........
...i kdybych na něj měl.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.